Skocz do zawartości

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika- 2022


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
53 minuty temu, nie napisał:

gdzie jest? przecież od rana piszesz (i twoi akolici), że nie ma;

schizofrenia? :D 

spokojnie sąsiadka wczoraj dostała 2 tony ekogroszku po 1280PLN z dowozem, kij że od marca polowała na niego w 3 osoby, jest sukces na miarę naszych potrzeb i możliwości, o taki brunatny bolszewizm walczyli od 89r Ci których kapitalizm przerósł. Jeszcze pomoc dla pegeerusów i to takich co tych PGR-ów nawet na oczy nie widzieli, za co ta pomoc jak tam panowała w znakomitej większości za***ista patologia. ńo ale ten rząd na patologii jedzie. Wy tam lepiej przeczytajcie jaki program miało PC, a potem PiS jesli chodzi o wieś czy socjal za nim zmienili podejście by móc zdobyć władzę.

Ja gLupi w maju kupiłem węgiel jeszcze po 2200PLN za tonę, więc jak dostanę 3k od rządu pustego pieniądza to zapiszę się na cukier, może wystarczy na parę kilo jak się pojawi byle szybko bo inflacja zeżre wszystko. A pociotki partyjne co to na covidzie zarobiły horrendalne pieniądze, wymienią euro z powrotem na złotówki z wielkim zyskiem i odkupią te wszystkie budowy zwykłych Kowalskich robione na wyrost i dokończą pod wynajem. i utworzy się klasa posiadająca tyle że partyjna, tak jak robili to naziści w Niemczech, czy bliżej nam jak utworzono oligarchów w Rosji czy na Ukrainie.

W końcu ta władza woli nawet wypychać całe drewno do Chin, że nawet nie ma z czego peletu robić i w całym Lidlu i Kaufie będzie tylko ocet bez musztardy tak załatwimy niemiaszków, i ostatni dinozaur będzie się cieszył, że w Dino jest towar bo polak potrafi, a potrafi bo gówno płaci.

Opublikowano

Embargo to głupi pomysł bo nie ma wegla ale węgiel jest bez problemu tylko nie wiesz gdzie go kupić? WTFO.o

Czyli zgadzasz się że PIS to głupki? Sekta cie odrzuciła  czy świadomość powoli wraca? 😆

 

Opublikowano
8 minut temu, Ulman napisał:

A jak ja uważam ukraińców za swołocz i że ich kraj jest sztucznym tworem i przestanie istnieć to też jestem zdrajcą i kolaborantem?   Trzeba myśleć tak jak mówią w tvpis żeby być patriotą ? 

no brawo tak samo mówi Putin o przywiślańskim kraju, ba tak samo mówili zaborcy, że Polska nie istniała i istnieć nie będzie, no ale co się dziwować ty z byłej Kongresówki a 200 lat wychowywania przez Rosjan zobowiązuje, nas przynajmniej Prusacy nauczyli porządku i gospodarności. I musimy wspomagać tą Polskę B, a zwłaszcza podkarpacie czy tam by wk***ić manego Ukrainę zachodnią ze stolicą w Przemyślu ;P

Opublikowano

kolejnu raz się wygłupiłeś i nie potrafisz się do błędu przyznać

4 minuty temu, Ulman napisał:

bo nie ma wegla ale węgiel jest

dlaczego się cytujesz? znowu objaw schizofrenii

Opublikowano
20 minut temu, Takeda napisał:

Czekaj, załączę twój tryb myślenia, jaki ty masz honor zdrajco narodu polskiego, kolaborancie i sprzedawczyku, ty potomku tych co służyli w armii niemieckiej lub rosyjskiej lub austro-węgierskiej, twoi przodkowie mordowali Polaków, ty nie masz honoru i nigdy nie będziesz mieć

moj pradziadek byl marynarzem cesarsko -krolewskiej floty adriatyckiej w triescie , czy mordowal polakow ?? a wuj wie.. zadnej wojny od koniec XIX w nie bylo..

manius jest chory psychicznie i tyle, tylko tacy procz smierdzacych onuc rosje popieraja..

11 minut temu, Ulman napisał:

A jak ja uważam ukraińców za swołocz i że ich kraj jest sztucznym tworem i przestanie istnieć to też jestem zdrajcą i kolaborantem?   Trzeba myśleć tak jak mówią w tvpis żeby być patriotą ? 

do tego onuca-nie badz skromny , jako jedyna tak swolocz na forum mozesz byc dumny ze stajesz w jednym rzedzie z targowiczanami..

 

  • Like 1
Opublikowano (edytowane)
5 godzin temu, nie napisał:

@jacus i @hubertuss nie będę zniżał się do waszego poziomu

cała filozofia "załatwiania" :D  węgla, wystarczy pójść do zwykłego marketu np. castoramy lub leroymerlina

i już wszyscy wiedzą kim jesteście :D 

Do liroja po wungiel? Już ci Ulman napisał ile tam można kupić. Dlaczego wy uważacie, że wszyscy to idioci? A na koniec wy okazujecie się idiotami. Tak to z wami już jest. Próbujecie robi ć z ludzi durni a na końcu robicie ich z siebie.

5 godzin temu, Mariusz2903 napisał:

Co do głosowania na PIS miałem się wstrzymać ale dostanę dopłatę do nawozu , pomoc suszową , dodatek osłonowy i teraz dodatek węglowy czyli trzeba poprzeć PIS .

Za innych rządów tego nie było , dopłaty bezpośrednie brałem w maju a co powiedzą ci co PIS im dodatek covidowy dawał ?

Czyli kupili cię na michę. Widzisz sęk w tym, że ludzie tego dodatku kowidowego nabrali i się z pisu śmieją. A poparcie spada. Czyli już coraz mniej ludzi idzie głosować za michę. Bo zaczęli rozumieć, że za tę michę zapłacą z nawiązką oni i ich dzieci.

Edytowane przez hubertuss
Opublikowano
8 minut temu, nie napisał:

kolejnu raz się wygłupiłeś i nie potrafisz się do błędu przyznać

dlaczego się cytujesz? znowu objaw schizofrenii

Ty się chłopie dziś tak zaorałeś że nie wiem czemu jeszcze pogłębiasz tą bruzdę. Pińc ton wungla w marketach w Polsce świadczy o tym że węgla jest dostatnio kupić kilka składów to juz nie wiadomo jak, ale wiesz że to nie problem, tylko nie wiesz za ile jak i gdzie. 

PIS wprowadził głupie embargo ale to są bardzo mądrzy ludzie tylko przez Tuska im ciągle głupoty wychodzą  🤣🤣

Opublikowano (edytowane)

Cała Polska ma problemy  z kupnem węgar a @nie będzie wpierał, ze on leży na ulicy. No ok w marketach. To już do specjalisty tylko się nadaje. Teraz tylko brakuje by jakiś ważniak z pisu w ferworze walki politycznej oznajmił gawiedzi w wiadomościach by jechali do liroja po węgiel bo przecież tam jest.

Edytowane przez hubertuss
Opublikowano
6 minut temu, jacus napisał:

do tego onuca-nie badz skromny , jako jedyna tak swolocz na forum mozesz byc dumny ze stajesz w jednym rzedzie z targowiczanami..

Dlaczego nie mogę uważać ze dobre kontakty z ruskimi są dla nas dużo korzystniejsze jak lizanie rowa upainie i topienie tam bezpowrotnie kolejnych miliardów.

  • Like 1
Opublikowano
2 minuty temu, jacus napisał:

moj pradziadek byl marynarzem cesarsko -krolewskiej floty adriatyckiej w triescie , czy mordowal polakow ?? a wuj wie.. zadnej wojny od koniec XIX w nie bylo..

manius jest chory psychicznie i tyle, tylko tacy procz smierdzacych onuc rosje popieraja..

e tam nie mogłem sobie odmówić, chociaż wchodzenie w tryb myślenia manego jest ryzykowne, jednak on uważa że 17 latek którego rodzina od 8 pokoleń żyje w Charkowie jest banderowcem, a to żałosne

podczas 1 wojny światowej mój jeden pradziadek walczył we Francji, drugi walczył w Rosji obaj pod kaiserem, trzeci walczył pod carem i to nawet jest szansa że strzelali do siebie drugi z trzecim bo w podobnej okolicy, a  czwarty był powstańcem wielkopolskim i ten czwarty na pewno w grobie się przewraca patrząc na dzisiejszą Polskę.

A wszyscy o wojnie mieli jedno zdanie w skrocie Tuwim do prostego człowieka i konopnicka a jak poszedł król na wojnę

Opublikowano
1 godzinę temu, DTaras napisał:

Kurcze... a mój dziadek tylko mosty minował a wujas po lasach biegał, pociagi wysadzał. No asz gupio, że nie pogineli...

A mój zginął z rąk ruskiej partyzantki w wieku 35 latek - nie wiem nawet za co. Jedno jest budujące, że od kuli nie od ryzania piłą czy ryzakiem. To nie o to biega żeby się podniecać. Niech upadlińce oficjalnie nas przeproszą i pozwolą godnie pochować szczątki  naszych skrytomójczo zaryzanych- chodzi li tylko o zwykłą uczciwość - to  tak niewiele ale ta prymitywna nacje tego nie rozumie. Oni wpadli do mojej ojczyzny na gotowe, manifestując swoim zachowaniem ku przyzwoleniu zadomowionej V kolumny oczekują na więcej i więcej a jak będzie coś im nie pasowało to zaczną ryzać.

Opublikowano
56 minut temu, Ulman napisał:

Ty się chłopie dziś tak zaorałeś że nie wiem czemu jeszcze pogłębiasz tą bruzdę.

kasa na konto i za kilka dni masz na podwórku, czy tchórzysz?

Opublikowano
7 minut temu, Ulman napisał:

Piotrowicz, nic więcej dodawać nie trzeba. Policzek dla każdego przyzwoitego człowieka. Odznaczany przez Jaruzela, a po upadku ustroju słusznie minionego krył pedofilów wśród księży. A wierchuszka pisu jeszcze go na świecznik  i u Rydzyka w pierwszej ławce bogurodzicę na mszy śpiewał

10 minut temu, nie napisał:

kasa na konto i za kilka dni masz na podwórku, czy tchórzysz?

o ujawnił się bociarz z mafii węglowej, do paki z nim, no chyba że załatwiasz po 3600pln, bo po tyle to nie sztuka kupić

Opublikowano

Sory trochę się zagalopowałem oskarżając zwykłych ukraińców brakiem skruchy i pokory za Wołyńskie ludobójstwo. Trzeba nam pamiętać,.,,,,,,,,,,,,,,,,, że całkowitą winę ponoszą szwaby finansując i szkoląc banderowców a teraz aktualne syjonistyczne władze. Aktualna władza III RP, a także wszyscy posłowie i senatorzy popierają bohaterski czyn banderowskich bohaterów, ofiary ukraińskich bohaterów -zdaniem aktualnego rządu a także obecnych posłów i senatorów, w pełni zasłużyli sobie na los jaki zafundowali im bohaterzy banderowskiej Ukrainy. Władza III RP, a także sejm i senat III RP, na polecenie jankeskiego alfonsa, srają na doły pogrzebanych polskich frajerów z Wołynia. Moim zdaniem, każdy kto nie potępia ludobójstwa banderowskich katów, jest wspólnikiem tych zbrodni.

TAK UMIERALI POLACY NIE TYLKO NA WOŁYNIU

WOŁYŃ, to symbol zbrodni ukraińskojęzycznej banderowskiej Ukrainy, a takich miejsc kaźni było setki. Ohyda ludobójstwa banderowskiej ukraińskojęzycznej nacji, nie da się rozmyć, zadeptać, z bagatelizować, niczym nie da się wytłumaczyć, nie da się usprawiedliwić! Nawet sam STWÓRCA, zbrodni banderowskiej Ukrainy nie jest w stanie podważyć i usprawiedliwić. Niech STWÓRCA nam wytłumaczy, niech bękarty banderowskiej Ukrainy i ich sojusznicy razem z okupacyjną władzą III RP tą od maja 1992 roku do nadal, wytłumaczą nam- polskiemu narodowi, co usprawiedliwia takie bestialstwo zbrodni. Co myśmy zawinili banderowskim katom? Tak umierali Polacy mordowani przez bohaterów banderowskiej ukraińskojęzycznej Ukrainy, którą wspierają władze III RP od roku 1992. Moja prośba do moich rodaków, mordowane ofiary nim skonały przeszły katusze bestialstwa. Moi kochani znajomi, Polacy rodacy i przyjaciele, nie rozczulajcie się nad sobą, że nie możecie czytać jak konali nasi rodacy. Musicie zadać sobie gwałt i przeczytać całość, dopiero wtedy nikt was nie przekona, że jakikolwiek bękart banderowskiej Ukrainy może być człowiekiem, a co dopiero naszym znajomym czy sojusznikiem! Przeczytajcie całość, dopiero wtedy poznacie kim jest zachodnia banderowska ukraińskojęzyczna Ukraina, kim są kanalie III RP, które utrzymują z nimi jakiekolwiek kontakty! JAKIEKOLWIEK! Czytajcie jak umierali Polacy!

001. Wbijanie dużego i grubego gwoździa do czaszki głowy.002. Zdzieranie z głowy włosów ze skórą (skalpowanie).003. Zadawanie ciosu obuchem siekiery w czaszkę głowy.004. Zadawanie ciosu obuchem siekiery w czoło.005. Wyrzynanie na czole "orła".006. Wbijanie bagnetu w skroń głowy.007. Wyłupywanie jednego oka.008. Wybieranie dwoje oczu.009. Obcinanie nosa.010. Obcinanie jednego ucha.011. Obrzynanie obydwu uszu.012. Przebijanie kołami dzieci na wylot.013. Przebijanie zaostrzonym grubym drutem ucha na wylot drugiego ucha.014. Obrzynanie warg.015. Obcinanie języka.016. Podrzynanie gardła.017. Podrzynanie gardła i wyciąganie przez otwór języka na zewnątrz.018. Podrzynanie gardła i wkładanie do otworu szmaty.019. Wybijanie zębów.020. Łamanie szczęki.021. Rozrywanie ust od ucha do ucha.022. Kneblowanie ust pakułami przy transporcie jeszcze żywych ofiar.023. Podcinanie szyi nożem lub sierpem.024. Zadawanie ciosu siekierą w szyję.025. Pionowe rozrąbywanie siekierą głowy.026. Skręcanie głowy do tyłu. 027. Robienie miazgi z głowy przez wkładanie głowy w ściski zaciskane śrubą.028. Obcinanie głowy sierpem.029. Obcinanie głowy kosą.030. Odrąbywanie głowy siekierą.031. Zadawanie ciosu siekierą w szyję.032. Zadawanie ran kłutych w głowie.033. Cięcie i ściąganie wąskich pasów skóry z pleców.034. Zadawanie innych ran ciętych na plecach.035. Zadawanie ciosów bagnetem w plecy.036. Łamanie kości żeber klatki piersiowej.037. Zadawanie ciosu nożem lub bagnetem w serce lub okolice serca.038. Zadawanie ran kłutych nożem lub bagnetem w pierś.039. Obcinanie kobietom piersi sierpem.040. Obcinanie kobietom piersi i posypywanie ran solą.041. Obrzynanie sierpem genitaliów ofiarom płci męskiej.042. Przecinanie tułowia na wpół piłą ciesielską.043. Zadawanie ran kłutych brzucha nożem lub bagnetem.044. Przebijanie brzucha ciężarnej kobiecie bagnetem.045. Rozcinanie brzucha i wyciąganie jelit na zewnątrz u dorosłych.046. Rozcinanie brzucha kobiecie w zaawansowanej ciąży i w miejsce wyjętego płodu, wkładanie np. żywego kota i zaszywanie brzucha.047.Rozcinanie brzucha i wlewanie do wnętrza wrzątku - kipiącej wody. 048. Rozcinanie brzucha i wkładanie do jego wnętrza kamieni oraz wrzucanie do rzeki.049. Rozcinanie kobietom ciężarnym brzucha i wrzucanie do wnętrza potłuczonego szkła.050. Wyrywanie żył od pachwiny, aż do stóp.051. Wkładanie do pochwy - wagina rozżarzonego żelaza.052. Wkładanie do waginy szyszek sosny od strony wierzchołka.053. Wkładanie do waginy zaostrzonego kołka i przepychanie aż do gardła, na wylot.054. Rozcinanie kobietom przodu tułowia ogrodniczym scyzorykiem, od waginy, aż po szyję i pozostawienie wnętrzności na zewnątrz.055 Wieszanie ofiar za wnętrzności.056. Wkładanie do waginy szklanej butelki i jej rozbicie.057. Wkładanie do otworu analnego szklanej butelki i jej stłuczenie.058. Rozcinanie brzucha i wsypywanie do wnętrza karmy dla zgłodniałych świń tzw. osypki, który to pokarm wyrywały razem z jelitami i innymi wnętrznościami.059. Odrąbywanie siekierą jednej ręki.060. Odrąbywanie siekierą obydwóch rąk.061. Przebijanie dłoni nożem.062. Obcinanie palców u ręki nożem. 063. Obcinanie dłoni.064. Przypalanie wewnętrznej strony dłoni na gorącym blacie kuchni węglowej.065. Odrąbywanie pięty.066. Odrąbywanie stopy powyżej kości piętowej.067. Łamanie kości rąk w kilku miejscach tępym narzędziem.068. Łamanie kości nóg w kilku miejscach tępym narzędziem.069. Przecinanie tułowia na wpół piłą ciesielską, obłożonego z dwóch stron deskami.070. Przecinanie tułowia na wpół specjalną piłą drewnianą.071. Obcinanie piłą obie nogi.072. Posypywanie związanych nóg rozżarzonym węglem.073. Przybijanie gwoździami rąk do stołu, a stóp do podłogi.074. Przybijanie w kościele na krzyżu rąk i nóg gwoździami.075. Zadawanie ciosów siekierą w tył głowy, ofiarom ułożonym uprzednio głową do podłogi.076. Zadawanie ciosów siekierą na całym tułowiu.077. Rąbanie siekierą całego tułowia na części.078. Łamanie na żywo kości nóg i rąk w tzw. kieracie. 079. Przybijanie nożem do stołu języczka małego dziecka, które później wisiało na nim.080. Krajanie dziecka nożem na kawałki i rozrzucanie ich wokół.081. Rozpruwanie brzuszka dzieciom.082. Przybijanie bagnetem małego dziecka do stołu.083. Wieszanie dziecka płci męskiej za genitalia na klamce drzwi.084. Łamanie stawów nóg dziecka.085. Łamanie stawów rąk dziecka. 086. Zaduszenie dziecka przez narzucenie na niego różnych szmat.087. Wrzucanie do głębinowych studni małych dzieci żywcem.088. Wrzucanie dziecka w płomienie ognia palącego się budynku.089. Rozbijanie główki niemowlęcia przez wzięcie go za nóżki i uderzenie o ścianę lub piec.090. Powieszenie za nogi zakonnika pod amboną w kościele.091. Wbijanie dziecka na pal.092. Powieszenie na drzewie kobiety do góry nogami i znęcanie się nad nią przez odcięcie piersi i języka, rozcięcie brzucha i wybranie oczu oraz odcinanie nożami kawałków ciała.093. Przybijanie gwoździami małego dziecka do drzwi.094. Wieszanie na drzewie głową do góry.095. Wieszanie na drzewie nogami do góry.096. Wieszanie na drzewie nogami do góry i osmalanie głowy od dołu ogniem zapalonego pod głową ogniska.097. Zrzucanie w dół ze skały.098. Topienie w rzece.099. Topienie przez wrzucenie do głębinowej studni.100. Topienie w studni i narzucanie na ofiarę kamieni.101. Zadźganie widłami, a potem pieczenie kawałków ciała na ognisku.102. Wrzucenie dorosłego w płomienie ogniska na polanie leśnej, wokół którego ukraińskie dziewczęta śpiewały i tańczyły przy dźwiękach harmonii.103. Wbijanie koła do brzucha na wylot i utwierdzanie go w ziemi.104. Przywiązanie do drzewa człowieka i strzelanie do niego jak do tarczy strzelniczej.105. Prowadzenie nago lub w bieliźnie na mrozie.106. Duszenie przez skręcanie namydlonym sznurem zawieszonym na szyi, zwanym arkanem.107. Wleczenie po ulicy tułowia przy pomocy sznura zaciśniętego na szyi.108. Przywiązanie nóg kobiety do dwóch drzew oraz rąk ponad głową i rozcinanie brzucha od krocza do piersi. 109. Rozrywanie tułowia przy pomocy łańcuchów.110. Wleczenie po ziemi przywiązanego do pojazdu konnego.111. Wleczenie po ulicy matki z trojgiem dzieci, przywiązanych do wozu o zaprzęgu konnym w ten sposób, że jedną nogę matki przywiązano łańcuchem do wozu, a do drugiej nogi matki jedną nogę najstarszego dziecka, a do drugiej nogi najstarszego dziecka przywiązano nogę młodszego dziecka, a do drugiej nogi młodszego dziecka, przywiązano nogę dziecka najmłodszego.112. Przebicie tułowia na wylot lufą karabinu. 113. Ściskanie ofiary drutem kolczastym.114. Ściskanie razem dwie ofiary drutem kolczastym.115. Ściskanie więcej ofiar razem drutem kolczastym.116. Periodyczne zaciskanie tułowia drutem kolczastym i co kilka godzin polewanie ofiary zimną wodą w celu odzyskania przytomności i odczuwania bólu i cierpienia.117. Zakopywanie ofiary do ziemi na stojąco po szyję i w takim stanie jej pozostawienie.118. Zakopywanie żywcem do ziemi po szyję i ścinanie później głowy kosą.119. Rozrywanie tułowia na wpół przez konie.120. Rozrywanie tułowia na wpół przez przywiązanie ofiary do dwóch przygiętych drzew i następnie ich uwolnienie.121. Wrzucanie dorosłych w płomienie ognia palącego się budynku.122. Podpalanie ofiary oblanej uprzednio naftą.123. Okładanie ofiary dookoła słomą-snopem i jej podpalenie, czyniąc w ten sposób pochodnię Nerona.124. Wbijanie noża w plecy i pozostawienie go w ciele ofiary.125. Wbijanie niemowlęcia na widły i wrzucanie go w płomienie ognia.126. Wyrzynanie żyletkami skóry z twarzy.127. Wbijanie dębowych kołków pomiędzy żebra.128. Wieszanie na kolczastym drucie.129. Zdzieranie z ciała skóry i zalewanie rany atramentem oraz oblewanie jej wrzącą wodą.130. Przymocowanie tułowia do oparcia i rzucanie w nie nożami.131. Wiązanie skuwanie rąk drutem kolczastym.132. Zadawanie śmiertelnych uderzeń łopatą. 133. Przybijanie rąk do progu mieszkania.134. Wleczenie ciała po ziemi, za nogi związane sznurem.135. Przybijanie małych dzieci gwoździem przez oko dookoła grubego rosnącego drzewa przydrożnego, tworząc w ten sposób tzw. "wianuszki". Życzę wszystkim parlamentarzystom tym obecnym i tym byłym, by zdychali tak jak zakatowani Polacy przez bohaterów obecnej banderowskiej Ukrainy wspieranej przez plugawą faszystowską władzę! Pytam kim trzeba być by składać wizytę ludobójcom naszego narodu, by jak prostytutka udawać że nic się nie stało. Kim są przywódcy Polski, którzy przybywają z przyjacielską wizyta do miast w którym stoją pomniki katów naszego narodu? Czy my- NARÓD, powinniśmy uznawać władze kraju, która pluje z ukraińskimi katami naszych rodaków na doły w którym jak śmiecie zasypane leżą truchła naszego narodu! Oplute przez sprawujących władzę od 1989 roku zbrodniarzy.

Opublikowano (edytowane)
24 minuty temu, nie napisał:

kasa na konto i za kilka dni masz na podwórku, czy tchórzysz?

Cena?  Kasę na konto jak tylko dostanę  proformę i sprawdzę firmę. 

Tchórzysz to się chyba mówiło w podstawówce 🤣

Edytowane przez Ulman
Opublikowano
2 minuty temu, Ulman napisał:

Tchórzysz to się chyba mówiło w podstawówce 🤣

znaczy u Ciebie przed wakacjami? 🤔

Opublikowano
4 minuty temu, Ulman napisał:

Kasę na konto jak tylko dostanę  proformę i sprawdzę firmę.

myślisz, że za ciebe wyłożę lub poświadczę? to nie podstawówka; nie ma kasy, nie ma towaru

 

19 minut temu, Takeda napisał:

po tyle to nie sztuka kupić

widzisz, ludzie potrafią a ty?

Opublikowano (edytowane)

A myslisz że ja takiemu pętakowi przeleje kase bez żadnego papieru?  Może u ciebie w wiosce ty tak na zeszyt chlebek bierzesz ale to jest patologia. Po ile ten węgiel? 

11 minut temu, Pafnucy napisał:

znaczy u Ciebie przed wakacjami? 🤔

Pytaj @nie bo to on taką terminologię stosuje.

Edytowane przez Ulman
Opublikowano (edytowane)

już się wykręcasz? skończ już się kompromitować

---------------------------------------------

Przedstawiciele Rosji, Ukrainy, Turcji i ONZ podpiszą w piątek w Stambule umowę, która ma odblokować eksport ukraińskiego zboża przez porty Morza Czarnego - powiadomiło w czwartek biuro tureckiego prezydenta Recepa Tayyipa Erdogana.

Edytowane przez nie
Opublikowano
49 minut temu, Ulman napisał:

Dlaczego nie mogę uważać ze dobre kontakty z ruskimi są dla nas dużo korzystniejsze jak lizanie rowa upainie i topienie tam bezpowrotnie kolejnych miliardów.

a propo liroya- niejakiego bylego posla cos ostatnio wypowiadal sie o korwinie i armii czerwonej

https://wpolityce.pl/polityka/606846-korwin-otwarcie-za-rosja-liroy-ujawnia-tresc-rozmowy

znasz historie czy przypomniec ci czasy przed II wojna ??  monachium i te sprawy ? tych co nie chcieli za gdansk umierac?????

 

Opublikowano

Dzisiaj słucham radia i ktoś z platformy blokuje te 3tyś za ten węgiel bo ze bez faktur.

Ja pierniczę dość tego rozdawnictwa tylko tych leni utrzymywać a przez to inflacja rośnie.

Opublikowano
2 minuty temu, Ulman napisał:

Tak jak pisałem cena  - proforma - kasa - towar i możemy działać. Umiesz to załatwić czy jak zwykle cie przerosło?

na zeszyt chcesz kupić ? :D 

Opublikowano

Może na zeszyt to ty kupujesz. Nie masz chłopie nic do zaoferowania i teraz bedziesz bredził jak każdy pisowski zaprzaniec.

Jeszcze raz - cena - proforma - kasa za towar na jej podstawie - dostawa towaru. Podejmujesz temat? 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Zapraszam do nowego tematu, kontynuacja wątku z roku 2024
       
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez Piotr_SM
      Może kogoś zainteresuje: https://www.gov.pl/web/rolnictwo/minister-stefan-krajewski-oglosil-wsparcie-dla-rolnikow-700-mln-zl-na-jednoprocentowe-kredyty-260-mln-zl-na-pomoc-za-straty-okolo-1577-mld-zl-na-platnosci-bezposrednie
    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v