Polecane posty

radeklegia    19

Dla mnie to też dziwne nie można zrobić kontynułacji tematu tylko zmienić rok..a co do rzepaku mniej jak 3500 netto muszą nam zapłacić przynajmiej wszystko jest tak drogie to i rzepak też tanio nie oddawać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2421

@radeklegia a dlaczego musza na m " mniej jak 3500netto musza nam zaplacic" chyba cos pokreciles?


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radeklegia    19
10 godzin temu, wojtal24 napisał:

@radeklegia a dlaczego musza na m " mniej jak 3500netto musza nam zaplacic" chyba cos pokreciles?

Pokreciłem :)ja za 3500 netto to sprzedam ale taniej nie ma szans..rzepaku nie ma więc cena będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolaKarotka    547

a ja widzę wzrost i to spory ... coś pokręciłeś ... ? czy nieaktualne dane?

Edytowano przez KarolaKarotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casefarmer    39
58 minut temu, KarolaKarotka napisał:

a ja widzę wzrost i to spory ... coś pokręciłeś ... ? czy nieaktualne dane?

Ja sprawdzam  aktualny kurs na matif i teraz lekko w górę bo 731€, raczej dobre notowania mam, jezeli sie myle to poprawcie

Edytowano przez casefarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomhim1    116

Towarzystwo jeszcze z humorami po sylwestrowymi . Cena dziś w ZT Kruszwica 3450 netto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1292

Firmy już piszą kontrakty na rzepak w żniwa po 2800netto gdzie na hiełdzie jest po 2570netto, a mówią że jak jeszcze skoczy do góry to w żniwa trójka bardzo możliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Woźniak dziś 3600zł wie ktoś może jak Zt Kruszwica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    3878
15 godzin temu, ZELKOW napisał:

Firmy już piszą kontrakty na rzepak w żniwa po 2800netto gdzie na hiełdzie jest po 2570netto, a mówią że jak jeszcze skoczy do góry to w żniwa trójka bardzo możliwa

Niech sobie te kontrakty w .............. wsadzą  !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yaroslaw    416

No  to  zanosi się  że  dziś  na  Matifie  800 euro/t  zostanie zaliczone - i co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukszat    29

spokojnie może nie czwórka  z przodu ale jeszcze trochę pójdzie w górę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez andrzej1988
      to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj