Polecane posty

Karol6130    7373
3 minuty temu, komizmo napisał:

Pierwszy raz widzę chyba krytyczny post na temat Piątnicy 😂

Zaraz zaczną składać wypowiedzenia 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin441    342
31 minut temu, Bugii napisał:

Trzeba jalowki oglosic. Sierpcaki beda rwac.

Ładne te jałówki?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erciak    19

21 gr za białko 17 za tłuszcz plus max 10 gr za parametry( <30bakterii i <300lks)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7373
7 minut temu, wille napisał:

Ciekawe co będzie jak premie sié skończą od nowego roku

Koniec produkcji jak co roku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325

A Łowicz cisza za listopad to już na początku listopada krzyczeli że premia będzie, a za grudzień cisza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12194
Marcin441 napisał:

31 minut temu, Bugii napisał:

Trzeba jalowki oglosic. Sierpcaki beda rwac.

Ładne te jałówki?

pewnie takie https://youtu.be/sa_-8JHAFSg 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689
28 minut temu, Marcin441 napisał:

Ładne te jałówki?

Nie. Mi  sie nie podobaja. I nie chce mi sie ich obdajac. 

I sierpcak sie odzywa:D

Edytowano przez Bugii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1192
47 minut temu, erciak napisał:

21 gr za białko 17 za tłuszcz plus max 10 gr za parametry( <30bakterii i <300lks

Jak tak wycofuje to co na napisałem zobaczymy co napisze czareczek85 i DanielFarmer 

Edytowano przez alfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erciak    19

Nie poszło, w cenniku jest jak napisałem. Max premia 30 gr. premium 5 extra 5 dopłatą 10 i max ilościówka 10.


Chyba, że Kolega z Rady i ma inny cennik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1192
3 minuty temu, erciak napisał:

Nie poszło, w cenniku jest jak napisałem. Max premia 30 gr. premium 5 extra 5 dopłatą 10 i max ilościówka 10.

Jak tak wycofuje to co na napisałem zobaczymy co napisze czareczek85 i DanielFarmer ale wydaje mi się że będzie po mojemu. I jest ilość maks 5 gr klasa premium 10 gr 10 gr dopłata Piątnica i 10 gr jeszcze jakaś dopłata 

Edytowano przez alfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496

I jeszcze dopłata dopłaty .

Znajomy odszedł z Mlekpolu do Piątnicy bo mówił że co roku jest w plecy 60tyś zł. Zobaczymy ile teraz będzie do przodu 😂

Edytowano przez greg1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabos1981    703
erciak napisał:

W Piątnicy zmiana cennika. polityka jak w PiS: damy więcej ale dostaniecie mniej(mniej niż my, czyt. rada). Białko i tłuszcz bez zmian, a za to ilościówka od 0 do 10 gr. z 0 do 5 gr. Premia za grudzień 20 gr.

Coś mi się tu nie zgadza. premia za grudzień 20gr i tłuszcz od nowego roku +2gr białko +1 i trochę zmienione progi


sorki białko +2 tłuszcz +1


:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379

Patrzę niektórzy dostawcy Piatnicy nie wiedzą ile dostaną za mleko a niektórzy dostawcy Grajewa wiedzą lepiej od nas.Podwyzki jest 2 gr na białku i 1gr na tłuszczu plus ilosciowka podwojona.Z tym że Ilość wchodzi od grudnia razem z premią 20gr a dopłata do parametrów od stycznia dopiero.Jesli trzeba niektórym jaśniej to grudniowa i styczniowa podwyżka to razem przy np 4,5tl i 3,5bi i dostawach 20-30 tys to 14,5gr netto.Chyba nie mało.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erciak    19
Grabos1981 napisał:

Coś mi się tu nie zgadza. premia za grudzień 20gr i tłuszcz od nowego roku +2gr białko +1 i trochę zmienione progi sorki białko +2 tłuszcz +1

Cennik dzisiejszy zamieszczony na Emiku. Może są dwa cenniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325
4 godziny temu, Marcin133 napisał:

Zdzinio wiadomo że sentyment jest tyle lat robiłeś przecież i stado miałeś duże. U mnie ciotka zagorzała krowiarka kiedyś zrezygnowała teraz to nawet rozmawiać nie chce o krowach, mówi że wie że żyje 😉 To Łowicz straci sporego dostawcę...Ryki cena w ...😉

Prawie 500 tys rocznie także taki średniaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez danielhaker
      W jakich cenach sprzedajecie ziemniaki w 2022 roku? Czy przy niskich cenach produkcja ziemniaków jest opłacalna? Kiedy spodziewacie się wzrostów cen w waszych regionach za ziemniaki przemysłowe i jadalne? Czy pozyskanie nowych rynków zbytu pozwoli na osiągniecie lepszych cen? Jak Wy, oraz rolnicy z okolic prognozujecie ceny w sezonie 2022? Zapraszamy do dyskusji.
      Link do tematu z sezonu 2020/2021:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj