Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

U mnie w wiosce dwóch co mają po 40 dojnych mówi że jak cena spadnie to krowy wyjeżdżają. Coś mi się wydaje że za kilka lat będziemy mleko z dalekiej zagranicy ściągać.

Opublikowano
10 minut temu, slawek74 napisał:

duża różnica w cenie pomiędzy nimi?

Musiałbym wziąć cennik. Było po 2-3 gr, ale potem chyba się to trochę zwiększyło bo więksi walczyli z prezesem. Na pewno przy ostatniej podwyżce vatowcy dostali 5 gr więcej. Ale ogólnie nie jest to przepaść. Pozniej zajrzę do cennika to Ci dokładnie napiszę 

Opublikowano
3 godziny temu, komizmo napisał:

Konkluzja z tego prosta jeżeli ma to zmierzać w kierunku tej ceny. Nie będzie opłacało się hodować krów 

Ale moce przerobowe mleczarnie będą zwiększać 😂🤔

Opublikowano
6 godzin temu, Zenio23 napisał:

Czyli można przerzut po 2,30 sprzedawać?

No jak widać po wcześniejszym wpisie tej osoby można sprzedawać ale bardzo krótko. Niedługo nie będą mieli co sprzedawać bo kto chce się rozwijać to się przeniesie a reszta zlikwiduję 

Opublikowano
14 minut temu, Qwazi napisał:

@slawek74 tutaj masz z czerwca, nie wiem, gdzie moja władza zwierzchnia skitrała poźniejsze, ale te różnice się nie zmieniały poza tym, że od października vatowcy dostali 5 gr wiecej

IMG_20221112_152034_195.jpg

Teraz do 15 jest 12gr powyżej 15tys 20gr, czuć różnice

Opublikowano
32 minuty temu, Qwazi napisał:

@slawek74 tutaj masz z czerwca, nie wiem, gdzie moja władza zwierzchnia skitrała poźniejsze, ale te różnice się nie zmieniały poza tym, że od października vatowcy dostali 5 gr wiecej

IMG_20221112_152034_195.jpg

Co oni z kasą robią . Przecież ich produkty nie odbiegają z ceną od mlekowita czy mlekpolu a cena jak dla vatowca 60 gr mniejsza . I ta cena podana przy białku 3.4 

Opublikowano
7 minut temu, greg1985 napisał:

Co oni z kasą robią . Przecież ich produkty nie odbiegają z ceną od mlekowita czy mlekpolu a cena jak dla vatowca 60 gr mniejsza . I ta cena podana przy białku 3.4 

To jest cennik z czerwca. Weź to pod uwagę 

Opublikowano (edytowane)

Piatnica tłuszcz 4.59 białko 3.78 klasa premium ilość 50tys 

cena 2.83 netto do ręki za mocno się nie wyrywają jak na ich wymogi 

Edytowane przez Rafalb
Opublikowano

Grosz więcej niż ja brutto 🙂 Ale ilość i ładny tłuszcz robią cenę 😉

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą kształtować się ceny paliw w tym roku? Minął rok od wyborów- kiedy politycy obiecywali obniżki cen paliw, tymczasem hurt w ostatnim czasie pnie się w górę

      Zamawialiście już paliwo w tym roku? Jakie ceny?
      Temat jest kontynuacją zeszłorocznej dyskusji:
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/301695-ceny-paliw-2024/
       
    • Przez yacenty
      Zapraszamy do dyskusji na temat cen rzepaku w roku kalendarzowym 2025.
      Poniżej zamieszczam listę najpopularniejszych pytań dotyczących cen rzepaku, które były zadane w poprzednich latach.
      Ile będzie kosztować tona rzepaku w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku w 2025 roku? Czy cena rzepaku wzrośnie w 2025 roku? Czy rzepak będzie droższy w 2025 roku? Dlaczego rzepak tanieje lub drożeje w 2025 roku? Kiedy rzepak podrożeje w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku na giełdzie w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku na Matif w 2025 roku? Ile będzie kosztować rzepak na skupie w 2025 roku? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w tym temacie.
      Zapraszamy do dyskusji i prosimy o merytoryczną i kulturalną dyskusję. Rozmawiamy o meritum sprawy, nie wyzywajmy się, szanujmy zdanie innych osób. Życzymy miłej i owocnej wymiany zdań.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Gość
      Przez Gość
      Cena węgla ostro w górę, ekogroszek 1300-1500 zł za tonę i kopalnie wstrzymują sprzedaż, też przez gaz do góry, czy robią z nas durni?
    • Przez benio1967
      w tej telewizji to zawsze mówią że tanieją,a podają że owies 650 zł tona tylko ciekawe gdzie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v