UkrainaKijow

Ukraina. Mieso drobiowe, filet z piersi kurczaka 6 zl/kg, skrzydla 5 zl, udka 4 zl, cwiartka 3 zl, zoladki 3 zl, watroby 2,5 zl. Zaklady drobiarsko-miesne. Produkujemy swieze i mrozone mieso z kurczaka, gesi, kaczki, indykow, przepiorek.

Polecane posty

Ukraina. Mieso drobiowe, filet z piersi kurczaka 6 zl/kg, skrzydla 5 zl, udka 4 zl, cwiartka 3 zl, zoladki 3 zl, watroby 2,5 zl. Zaklady drobiarsko-miesne. Produkujemy swieze i mrozone mieso z kurczaka, gesi, kaczki, indykow, przepiorek. Maksymalna zdolnosc produkcyjna wynosi 570tys.ton rocznie. 3 duze zaklady hodowli uboju brojlerow, 2 wylegarni pisklat + ok.370tys.ha gruntow rolnych w uprawie, wlasna produkcja paszy kombikarmow z kukurydzy, nasion slonecznika, zaklady rozbioru drobiu dla sieci handlowych itp. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

swiezo.jpg

deSilva    1595
Napisano (edytowany)

Zgłoście się do naszego Ryśka, jak nic weźmie ze 20 kg, skrzydełek, chyba że już mu się przejadły, to sorry.  :P

Edytowano przez deSilva
  • Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Sandzia96
      Dzień dobry,
      Zaobserwowałam dziwne zachowanie u kury nioski, a mianowicie stoi w miejscu, bez problemu można ją złapać; ma uniesiony kuper do góry, nastroszone pióra i oddaje zielone odchody. Jest bardzo osowiała... Dodam, że kurnik założyliśmy z mężem w tym roku i niewiele jeszcze wiemy... Kury przyjechały z fermy, zaczęły już nieść jajka, rasa ROSA. 

Bardzo proszę o pomoc. 
    • Przez CienkiTM
      Witam, 
      Mam problem z jedną z kurek. 
      Od dwuch dni stoi pod krzaczkiem i wygina szyję, w taki sposób jakby chciała ją nastawić. 
      Pierwszego dnia, jak znosiłem ją z grzędy, z dzioba wyciekał śluz lub woda... 
      Jak tak rusza tą szyją to biedna staje prawie do pionu. 
      Mogła coś zjeść łapczywie i nie może tego strawić? 
      Stało się to z dnia na dzień. 
      Reszta kur w doskonałej kondycji. 

• Przez bbejbik
      Dzień dobry, kolejny raz straciłem stadko kurek:/ 8 szt. Coś w biały dzień ok 14.00 weszło na płac wymordowało mi kury i je zakopało na terenie kurnika oraz placu. Mam założona kamerę ale nie nagrało się co to było:/. Kury są całe i zostały przysypane ziemią. Co mogło to zrobić ? Żadnego podkopu nie znalazłem, podejrzewam ze coś przeskoczyło przez płot. Czy miał ktoś podobne doświadczenia? Teraz boje się kupić nowe, kurnik zamykam na noc bo w zeszłym roku w podobnej porze tez coś ukradło mi kurki ale tym razem 6 szt zakopane dwóch nie znalazłem…
    • Przez torq1906
      Witam, mam trochę kur niosek i do tej pory karmiłem je zwykłą pełnoporcjówką, ale że ostatnimi czasy ceny gotowych pasz galopują w górę zastanawiam się nad samodzielnym przygotowywaniem paszy i znalazłem np. taki: KONCENTRAT NIOSKA DJ 10% KOLOR HENDRIX dla, którego zalecane proporcje wyglądają następująco:
      Pszenica 48%
      Kukurydza 20%
      Śruta sojowa 12%
      Kreda 10%
      Koncentrat 10%
      I tutaj rodzi się kilka pytań:
      - czy taki koncentrat będzie odpowiedni dla przydomowej hodowli kilkudziesięciu/kilkuset niosek?
      - czy powyższe proporcje są odpowiednie, bo czytałem gdzieś, że do paszy dodaje się też olej w ilości około 2%
      - czy barwniki zawarte w koncentratach mocno wpływają na kolor żółtka? (nie chciałbym, żeby surowe żółtka miały aż pomarańczowy kolor jak te w sklepie, a później np. ciasto jest niemal białe)
      - czy śrutę sojową można w całości lub części zastąpić np. grochem czy łubinem bądź mieszanką tychże roślin?
      - czy np. w przypadku braku kukurydzy można zastosować tylko pszenicę i jakie mogą być tego skutki?
      - Jakie inne koncentraty stosujecie i moglibyście polecić?

• Przez Ann_a
      Hej. Moje kury przestały się nieść. Szukam rozwiązań i może ktoś z Was mógłby mnie na nie nakierować. Nakreślę okoliczności. Ostatnio powiększaliśmy im wybieg a także w niedawnym czasie nasz kogut niestety uległ wypadkowi i nie przeżył. Teraz zostały same kurki. Czy to mógł być powód ich "blokady"? Co mogę zrobić? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj