News
simonn

Axion 840 - błąd na panelu oświetlenia roboczego

Polecane posty

simonn    0

Mam problem z Axionem 840 z 2008 od niedawna pokazuje błąd F6F7 = "błąd na panelu oświetlenia roboczego. Należy uważać, ponieważ...", w skutek tego nie działa panel sterowania światłami i cały czas palą się 3 kontrolki.. 

Ktoś miał podobny problem ? 

90526589_148504013132135_1915995691113512960_n.jpg

90525446_209502486983039_4442347964890873856_n.jpg

rokosowiak    5

Kolego z tym modułem od świateł to może po prostu się wysypał, czasami tak te ciągniki mają i najlepiej jakbyś podmienił na drugi żeby sprawdzić w tych nowszych tez były takie same moduły od świateł.

obraz.png

obraz.png

obraz.png

• Like 1

simonn    0

Dzięki bardzo, ok spróbuje przełożyć ten moduł od świateł z  drugiego axiona 850. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez artur04c
      Witam, mam problem w Arionie 640, otóż nie było żadnego problemu podczas orki. Wróciłem do domu ciągnik nie był ruszany przez 2 dni po odpaleniu tylne ramiona się nie podnoszą. Nie działa sterowanie z błotników, jak i z wewnątrz ciągnika, na EHR nie ma żadnego błędu tak samo na terminalu nie ma błędu. Ehr odblokowuje sie normalnie, diody świecą normalnie na opuszczanie/podnoszenie, ale ramiona w ogóle nie reagują. Kręcenie pokrętłem do nic nie zmienia. Szukałem cewki, żeby ręcznie wymusić podnoszenie/opuszczenie, ale nie mogę tego zlokalizować. Wszystkie bezpieczniki sprawdzone. Ciągnik stoi z podczepionym pługiem. Jakieś porady? Pozdrawiam Artur. 
    • Przez artur04c
      Witam, jak awaryjnie podnieść lub opuścić tyle ramiona ? Podobno jest taka możliwość, ale gdzie to dokładnie jest ? i od jakiej strony się tam najlepiej dostać? w którym konkretnie miejscu to jest? Pozdrawiam Artur.
    • Przez Tomasso
      Witam, podpowiedzcie co może być przyczyną takiego komunikatu jak na zdjęciu. Dziś podczas orki mi wyskakuje zawsze jak lewa strona jest niżej niż prawa, gdy jadę w drugą stronę czyli prawa strona id

zie w bruździe jest wszystko ok. O co może chodzić ?
    • Przez RoWi
      Witam,
      Mam problem z ciąnikiem class Arion 640 Cebis a dokładnie z awarią sterowania skrzynią biegów jak widać na załączonym obrazku.
      Pytanie do zorientowanych kolegów jaka może być tego przyczyna?
      kody błędów już znalazłem:
       - 75E1 wynika ze moze być uszkodzony elektrozawór lub moduł AUTO 5 - co to jest?  czy to da sie naprawić?
      - 75D7 - Stan czujnika włączonego zakresu prędkości nie odpowiada włączonemu zakresowi prędkości  - Ewentualny problem mechaniczny
      modułu zakresów prędkości  - co to może znaczyć?
      - 75D8 - Co najmniej 2 czujniki zakresów prędkości otwarte w tym samym czasie (normalnie tylko 1 ).
      wszystkie kody błędów wskazują na problem ze sterowaniem skrzynią i występują co jakiś czas. Gaszę ciągnik, odpalam ponownie i przez jakis krótki czas mozna pracować potem znowu wyskakują błędy z tym ze nie zawsze wszystkie razem.
      próbowałem zrobić kalibrację ale to był głupi pomysł ponieważ ciągnik jej nie przechodzi a w trakcie zachowuje sie dziwnie lekko poszarpujac oraz gaśnie z braku mocy a raczej duzego obciazenia - choc moze robię coś źle....
      Bardzo proszę o pomoc i porady w moim temacie.

• Przez Fugeo
      Ktoś wiem gdzie w dobrych pieniądzach mogę dostać 3 pozycyjny włącznik świateł do Claasa? Dokładnie takie: https://www.bima.pl/pl/p/WLACZNIK-SWIATEL-RENAULT-CLAAS-ARES-ORYGINAL-7700055048/4094
      Cena w serwisie claasa taka jak w bimie. 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj