simonn

Axion 840 - błąd na panelu oświetlenia roboczego

Polecane posty

simonn    0

Mam problem z Axionem 840 z 2008 od niedawna pokazuje błąd F6F7 = "błąd na panelu oświetlenia roboczego. Należy uważać, ponieważ...", w skutek tego nie działa panel sterowania światłami i cały czas palą się 3 kontrolki.. 

Ktoś miał podobny problem ? 

90526589_148504013132135_1915995691113512960_n.jpg

90525446_209502486983039_4442347964890873856_n.jpg

rokosowiak    5

Kolego z tym modułem od świateł to może po prostu się wysypał, czasami tak te ciągniki mają i najlepiej jakbyś podmienił na drugi żeby sprawdzić w tych nowszych tez były takie same moduły od świateł.

obraz.png

obraz.png

obraz.png

• Like 1

simonn    0

Dzięki bardzo, ok spróbuje przełożyć ten moduł od świateł z  drugiego axiona 850. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez artur04c
      Witam, Mam problem z Claas Arion 640 2008r. Podczas orki ciągnik zaczął mocno szarpać podczas puszczania sprzęgła, a ogóle nie mogłem płynnie ruszyć tylko ciągnik szarpał. Spuściłem olej i w filtrze głównym znalazłem kawałki czarnego plastiku i też cieniutki kawałem chyba miedzi. Skąd mogą one pochodzić? I od czego zacząć diagnozę? Pozdrawiam Artur  

• Przez MF6190
      Witajcie
      Jak w temacie mógłby ktoś wypisać różnice pomiędzy claas'ami z dopiskiem sl i bez 
      I jaki według was lepszy ?
    • Przez PiotrLis
      Witam. Mam problem z Ares 826 z 2007r. Gdy nacisnę hamulec to wyrzuca pod dużym ciśnieniem olej przez odpowietrznik skrzyni przekładniowej....  Ciągnik ma instalację hamulcową pneumatyczną i hydrauliczną. Jakieś pomysły od czego zacząć?
    • Przez Kowal1994
      Witam posiadam axiona z 14roku ze sprężarką dwu obwodową i mam taki problem że w obydwu końcówkach mam cały czas powietrze a z tego co wiem to w żółtej nie powinno go być. Według katalogu wszystkie przewody są podłączone prawidłowo. Gdzie szukać błędu? Po podłączeniu do wozu zbierającego hamulce nie chodzą z tego powodu. 
    • Przez przemek99
      chodzi mi o ich awaryjnoesc i dostep do czesci i ich cene?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj