Gość

Koronawirus

Polecane posty

wiesiek63zmc    1049

Gdzie ty tu widzisz panikę dopiero w maju gdy połowa populacji Europy bedzie zarażona a śmiertelność przebije "hiszpankę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, Rolnik1973 napisał:

Aletr RCB ZOSTAŃ W DOMU 

A pani Kidawa ma to gdzieś i naraża zdrowie i życie posłów RP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3115
3 minuty temu, Sean napisał:

A pani Kidawa ma to gdzieś i naraża zdrowie i życie posłów RP.

nie pchaj na siłę polityki tam gdzie nie jej miejsce bo jeszcze o propagandzistę najemnego gotów jestem Cię oskarżyć
odpowiedziałem co myślę o dzieleniu narodu pod polityczne pieski i zaraz tu linka podrzucę gdzie napisałem i gdzie doskonałe miejsce i na takie jak ten cytowany posty
o tam
https://www.agrofoto.pl/forum/topic/278582-sytuacja-polityczna-w-polsce-okiem-rolnika-2019/page/420/?tab=comments#comment-2866070

 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Uspokój się Kolego, temat związany z koronawirusem, jak do ku*wy nędzy mam się nie nie niepokoić o zdrowie i życie posłów. Wiem próbujesz zagłuszyć ważne sprawy dla narodu wszelkimi możliwymi sposobami. Dużo piszesz i rozmydlasz sprawy ważne, na mnie to nie działa.   :)

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3115

a co ma Kidawa do zdrowia narodu jak nie ma na ten moment nic do gadania? Może nawet i dobrze
czy to źle czy dobrze to możemy sobie w tamtym temacie pogadać i tam nawet chętnie podyskutuję i niczego nie zamierzam zagłuszać tylko bajzlu nie lubię ot i wszystko

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak nie ma jak przez nią zbierze się 460 posłów w jednym miejscu. Ja się tam w politykę nie bawię.  :)

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Wiedzieli na co się piszą. Przyrzeczenie złożyli to do boju. Czasami trzeba i dupsko narazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 minut temu, Sean napisał:

A pani Kidawa ma to gdzieś i naraża zdrowie i życie posłów RP.

Konstytucja   ponad  wszystko

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

2 minuty temu, mirro napisał:

Wiedzieli na co się piszą. Przyrzeczenie złożyli to do boju. Czasami trzeba i dupsko narazić.

A dopiero co atakowaliście Pana Prezydenta że się naraża, jesteście jak przewrotny worek.  xD

4 minuty temu, Generał napisał:

Konstytucja   ponad  wszystko

 

Jak się posłowie pozarażają, to będzie koniec pani Kidawy.  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3115

ja nie pisałem na Prezydenta

15 minut temu, Sean napisał:

Jak nie ma jak przez nią zbierze się 460 posłów w jednym miejscu.

no ale to problem polityczny bo durnota opozycji do takich należy i zapewne to i powód główny tej opozycji opozycyjności i z równym powodzeniem możemy sobie w polityce taką jak tu dyskusję 
czy TY czy ja bardziej będziemy narażeni na zdrowotne skutki jak się parlament zbierze czy nie czy o co tam w tym wszystkim chodzi
teraz rząd pisu decyduje o przebiegu całej walki o zdrowie narodu a o zdrowie parlamentarzystów to chyba powinien też bo kwarantanna wszystkich i parlamentarzystów obowiązuje zwłaszcza tych co się nie chcą do zaleceń dostosować
no ale nie chciałem polityki na medyczno organizacyjnym forum 

ja nie jestem niczyim ani "zagłuszaczem" ani "nagłaśniaczem" zwyczajnie obserwuję i wyciągam wnioski  a nawet deliberacje na temat spekulacji oxfordzkich wolałem na politycznym wszak na razie władze działają na podstawie aktualnych ustaleń Nauki w temacie cov

no i dałem się w politykę i tu wciągnąć xD

a idźta Wy ... gdzie tam jeszcze wolno i obyśta tylko zdrowi byli wszyscy to ten temat się zamknie i będzie spokój :P 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386
7 minut temu, Sean napisał:

A dopiero co atakowaliście Pana Prezydenta że się naraża, jesteście jak przewrotny worek.  xD

Zważ że posłowie maja do wykonania konkretną robotę ze stanowieniem prawa związaną, niezbędnego w obecnej sytuacji. Taka karma. A PAD to se wydumał że nie było go jeszcze tam albo tu i podróżował z gospodarskimi wizytami jak Gierek w żniwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357
11 minut temu, mirro napisał:

Wiedzieli na co się piszą. Przyrzeczenie złożyli to do boju. Czasami trzeba i dupsko narazić.

Tylko że oni potem rozjada się po kraju i będzie jak tam we włoszech czy to hiszpani po meczu całe miasta wzieło.

Po to kwarantanna by nie spotykać się.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, mirro napisał:

Zważ że posłowie maja do wykonania konkretną robotę ze stanowieniem prawa związaną, niezbędnego w obecnej sytuacji. Taka karma. A PAD to se wydumał że nie było go jeszcze tam albo tu i podróżował z gospodarskimi wizytami jak Gierek w żniwa.

Nie wciskaj kitu, szło to obejść bez najmniejszego uszczerbku, tylko pewni ludzie muszą postawić na swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386
15 minut temu, Sean napisał:

Jak nie ma jak przez nią zbierze się 460 posłów w jednym miejscu.

Nie 460 tylko 461 albo i jeszcze więcej, bo nie wiadomo komu jeszcze oprócz Trzaskowskiego( co wcale posłem nie jest) wysłali login i hasło do głosowania .:lol:

Jak się nie potrafi ogarnąć takich spraw to faktycznie wszyscy muszą siedzieć na sali.

2 minuty temu, Sean napisał:

Nie wciskaj kitu, szło to obejść bez najmniejszego uszczerbku, tylko pewni ludzie muszą postawić na swoim.

Powiedz to Kaczyńskiemu w sprawie 50 osobowej delegacji do Katynia, albo w sprawie wyborów.

7 minut temu, Rolnik1973 napisał:

Tylko że oni potem rozjada się po kraju i będzie jak tam we włoszech czy to hiszpani po meczu całe miasta wzieło.

Po to kwarantanna by nie spotykać się.

jak się nie podoba można złożyć mandat. Nikt tam nikogo na siłę nie trzyma ani nie dowozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
9 minut temu, Rolnik1973 napisał:

Tylko że oni potem rozjada się po kraju i będzie jak tam we włoszech czy to hiszpani po meczu całe miasta wzieło.

Po to kwarantanna by nie spotykać się.

Dlatego zaraz po posiedzeniu sejmu, wszystkich na kwarantannę. Tylko kto wtedy przez 2 tygodnie będzie rządził ?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może komuś o to właśnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357

Pewnie tak, większość to pis i jak kipną to mniejsza część peło siedząca w krzakach dojdzie wtedy do władzy😰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3115

było by niedydaktyczne gdyby ludzie w sklepach fabrykach musieli do pracy przychodzić a wielmożni parlamentarzyści nie i tu o aspekt propagandowo polityczny a nie medyczny głównie chodzi
no i sami nie wiedzą wszyscy razem wzięci jak tu się zachować i polityczne nagonki sobie robią kto ma rację a kto nie czy jak rozumieć zalecenie o pracy zdalnej na ile to jest możliwe
no właśnie jedni twierdzą że rząd może zdalnie pracować każdy ze swego np lapka w domu a drudzy że nie może bo będą oszukiwać 
no i co z tego dla epidemii że się tak kłócą? 
ważniejsze jak my - cała reszta się zachowa a nie czy zarazi się mniej czy więcej o ... ile tam było? 460 osób więcej na spodziewanych za kilka dni parę tysięcy rozpoznanych przypadków jakie nas czeka anaklogizując do krajów gdzie wcześniej to się zaczęło.
Na razie strategia rządu zdaje się przynosić rezultaty gdzie sam Minister Szumowski lekarz z zawodu więcej przewidywał zarażonych rozpoznanych kilka dni temu na dzisiaj niż jest w rzeczywistości
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Portugalia zarzuca swoim, że można było zrobić wcześniej to co zrobiła Polska. Oczywiście to nie sama zasługa rządu, a odpowiedzialności nas wszystkich.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj