Gość

Koronawirus

Polecane posty

jacus    3020

az  do wiosny,kiedy swirus, jak kazdy ,zrobi sobie wolne i setki przestana umierac .az do nastepnje fali na jesien.

top30_2021a06.jpg

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogas71    308
Ywa napisał:

żadne zmiany, zdrowa osoba nie powinna nosić; prace naukowe na ten temat podawałam i nimi się kieruję a nie propagandą głównego ścieku tv

20 minut temu, Pafnucy napisał:

czyli zmiany. dopiero co wyśmiewałaś tych co noszą.

 

Jakoś dziwnym trafem te propagandę głoszą media TVN Polsat i wszystkie kraje UE czyli twoim zdaniem są ściekiem 😜?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8904
9 godzin temu, poosa21 napisał:

Australia. Zaszczepiony tenisista przerywa mecz. Nagłe problemy z oddychaniem. 

Jedynym tenisistą, który wyłamał się i nie dał się zaszczepić, jest Novak Đoković z Serbii, któremu najpierw pozwolono przylecieć do Australii bez szczepienia, a następnie uwięziono w hotelu.

Jak to mówią, parodia westernu. 

Jak to mówią ...,,ostatnia prosta"😁

@jacus widział Ty protesty służby zdrowia w Austrii? Pewnie same szury jak uważasz?🙆‍♂️ tam nawet w domach maski kazali nosić 👍

A u nas tym czasem szykują już  na styczeń 3 dawkę dla dzieci 12-18lat😎

Edytowano przez GRZES1545
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2183

I mamy 100 tys zgonów z czego 91% osób powyżej 60 lat pytanie ile osób zmarło TYLKO na srowid i w jakim one były wieku... 😏 i około 200 tys nadmiarowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3grosze    75

Jak ja się wystraszyłem, myślałem że Minister Zdrowia nie żyje. Takie czarne tło zrobili.

1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1789
10 godzin temu, poosa21 napisał:

Australia. Zaszczepiony tenisista przerywa mecz. Nagłe problemy z oddychaniem. 

Jedynym tenisistą, który wyłamał się i nie dał się zaszczepić, jest Novak Đoković z Serbii, któremu najpierw pozwolono przylecieć do Australii bez szczepienia, a następnie uwięziono w hotelu.

Jak to mówią, parodia westernu. 

Zły przykład tam sie cyrk dzieje przy udziale samego zawodnika, nie może być szczepiony ze względów medycznych, nastepnie niby przeszedł korone ale nie był na kwarantannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 minut temu, Bercik92 napisał:

I mamy 100 tys zgonów z czego 91% osób powyżej 60 lat pytanie ile osób zmarło TYLKO na srowid i w jakim one były wieku... 😏 i około 200 tys nadmiarowych.

Bardzo dobre pytanie ale na wieki pozostanie bez odpowiedzi

Edytowano przez V12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8904
15 minut temu, Bercik92 napisał:

I mamy 100 tys zgonów z czego 91% osób powyżej 60 lat pytanie ile osób zmarło TYLKO na srowid i w jakim one były wieku... 😏 i około 200 tys nadmiarowych.

Jak to możliwe? Ponad połowa Polaków zaszczepiona i kolejne rekordy🧐

10 minut temu, 3grosze napisał:

Jak ja się wystraszyłem, myślałem że Minister Zdrowia nie żyje. Takie czarne tło zrobili.

 

1.jpg

Adaśku...minister o grobowej twarzy jego nic nie ruszy😎

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W połowie roku w Pl bedzie wiekszosc nie zaczepionych , paszport wygasnie ,a wtedy klasyfikacja jako nie... duży procent nie pojdzie na 3 bo sie boi jazdy jaka mieli po tym czyms 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2183
Chyba w Austrii mówili że jak ktoś nie przyjmie 3 dawki wtedy będzie figurował jako nie zaszczepiony ciekawe czy u nas też tak będą mówić. No ale mi ich nie szkoda... 😏
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 proste , bez "papiru" ani rusz 

Edytowano przez V12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
28 minut temu, Bercik92 napisał:

I mamy 100 tys zgonów z czego 91% osób powyżej 60 lat pytanie ile osób zmarło TYLKO na srowid i w jakim one były wieku... 😏 i około 200 tys nadmiarowych.

 jak zadałem pytanie tu na forum  co jest powodem tak wysokiej smiertelnosci i nikt mi nie odpowiedział to podrążyłem temat w statystykach i sprawa jest prosta w wiek przejscia na drugą strone wchodzi  pokolenie z wyżu demograficznego z lat 50 ubiegłego wieku i te 500-650  tys zgonów zostanie na kilka -kilkanascie lat skoro w  latach 1940-1960 rodziło się  po 700 tys dzieci to teraz one będą odchodzić 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8904
7 minut temu, Bercik92 napisał:

Chyba w Austrii mówili że jak ktoś nie przyjmie 3 dawki wtedy będzie figurował jako nie zaszczepiony ciekawe czy u nas też tak będą mówić. No ale mi ich nie szkoda... 😏

Już  tak jest.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3020

jesli macie jakikolwiek rozum- umiecie liczyc i wyciagac wnioski ,to na spokojnie poczytajcie do konca..

https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,100-tys--zgonow-na-covid-19-w-polsce--eksperci-mowia--gdzie-popelnilismy-blad,artykul,61041993.html

z matematyka,statystyka zaden szur nie wygra-chocby najglupszy.......

jarecki- to czesciowa prawda,wzrost wzrostem ale 20 % w rok ??? to chyba nie jest normalne ??


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8904

A normalnym jest leczyć teleporadą, a teraz płacz  w tv że pacjenci trafiają za późno do szpitali? Tu matematyka nie potrzebna tylko logika...Ale to przecież wina tych co nie przyjeli🤦‍♂️

Jacus wytłumacz skąd te zgony skoro zaszczepionych dużo  więcej niż rok temu?

Edytowano przez GRZES1545
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1935
V12 napisał:

Bardzo dobre pytanie ale na wieki pozostanie bez odpowiedzi

A jak zapytam ilu z tych zmarłych na covid i inne choroby żyło by dalej gdyby nie covid? Zgony nadmiarowe to nie tylko ograniczona opieka. Ostatecznie po 20 roku trzeba było zorganizować od razu specjalistyczne placówki na stadionach a resztę oddziałów od covida uwolnić izolatkami no ale nie mnie decydować. W Zielonej Górze oddział covid jest w budowanym centrum zdrowia dziecka a reszta szpitala funkcjonuje niemal normalnie bo jest brak personelu... Ukrainki pomagają, żołnierze. W zgonach nadmiarowych, fakt, jesteśmy dobrzy.


GRZES1545 napisał:

A normalnym jest leczyć teleporadą, a teraz płacz  w tv że pacjenci trafiają za późno do szpitali? Tu matematyka nie potrzebna tylko logika...Ale to przecież wina tych co nie przyjeli🤦‍♂️

Jacus wytłumacz skąd te zgony skoro zaszczepionych dużo  więcej niż rok temu?

Teleporada to nie jest dziewczynka do bicia z powodu własnego braku rozsądku. Trzeba słuchać do końca gdzie w przypadku braku poprawy lekarz mówi co zrobić NATYCHMIAST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2183
16 minut temu, GRZES1545 napisał:

A normalnym jest leczyć teleporadą, a teraz płacz  w tv że pacjenci trafiają za późno do szpitali? Tu matematyka nie potrzebna tylko logika...Ale to przecież wina tych co nie przyjeli🤦‍♂️

Jacus wytłumacz skąd te zgony skoro zaszczepionych dużo  więcej niż rok temu?

2 dawka już przestała działać😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3020

 na zachodzie macie od wuja szpitali- nikomu na nic niepotrzebnych, chyba tylko na wojne z nato,ale to juz chyba nieaktualne, tylko ludzi brak.. macie maly procent zakazen, wiec sluzba zdrowia powinna pracowac w miare normalnie zrobic jeden szpital na wojewodzctwo i wystarczy, u nas kazdy szpital ma oddzial covid-owy, tylu chorych jest.

jak zrobic infrastrukture na stadionach- rury,kable,  sprzet , ubikacje,lazienki dla lzej chorych

do tego sale szpitalne stoja puste- tylko pielegniarek brak.

wiele razy opisywalem szpital uniwersytecki za 2 miliardy zbudowany-przed wejscie tablica stoi-godzina 15 swiatla gasna ,po korytarzach tylko sprzataczki i wiatr hulaja......

ile razy mozna tlumaczyc to samo-wpisz  w google mi sie juz nie chce, to prosta logika,matematyka ,statystyka-nie wiem czy zrozumiesz

  • Like 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
42 minuty temu, jacus napisał:

jarecki- to czesciowa prawda,wzrost wzrostem ale 20 % w rok ??? to chyba nie jest normalne ??

to żę opieka medyczna nie istniej to nawet nie dyskutuje ale kiedyś musi nadejść ten czas żę te osoby odejść muszą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
57 minut temu, jarecki napisał:

 jak zadałem pytanie tu na forum  co jest powodem tak wysokiej smiertelnosci i nikt mi nie odpowiedział to podrążyłem temat w statystykach i sprawa jest prosta w wiek przejscia na drugą strone wchodzi  pokolenie z wyżu demograficznego z lat 50 ubiegłego wieku i te 500-650  tys zgonów zostanie na kilka -kilkanascie lat skoro w  latach 1940-1960 rodziło się  po 700 tys dzieci to teraz one będą odchodzić 

Jarek jak zwykle wysoki poziom 👍👏😊

51 minut temu, GRZES1545 napisał:

A normalnym jest leczyć teleporadą, a teraz płacz  w tv że pacjenci trafiają za późno do szpitali? Tu matematyka nie potrzebna tylko logika...Ale to przecież wina tych co nie przyjeli🤦‍♂️

Jacus wytłumacz skąd te zgony skoro zaszczepionych dużo  więcej niż rok temu?

👍

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3020

a masz jakies watpliwosci ze jest za duzo ludzi ?? dlaczego w polsce a ludzie umieraja masowo-bo jest za duze zageszczenie ludnosci.

dales link- wiec takie zadanie w ile sekund potrafisz sprawdzic ze facet bezczelnie klamie w sprawie szwecji- dawaj sprawdzam czas


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8904
5 minut temu, jacus napisał:

a masz jakies watpliwosci ze jest za duzo ludzi ?? dlaczego w polsce a ludzie umieraja masowo-bo jest za duze zageszczenie ludnosci.

dales link- wiec takie zadanie w ile sekund potrafisz sprawdzic ze facet bezczelnie klamie w sprawie szwecji- dawaj sprawdzam czas

Uważasz że Kłamie? Skończ i oszczędź sobie wstydu 

A i wybacz że  długo czekałeś, wpadam tu w wolnych chwilach 🙋‍♂️

Screenshot_20220111-101740_Chrome.jpg

Edytowano przez GRZES1545
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj