News
rakita27

Portal IRZ PLUS - wniosek o kolczyki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rakita27    1

WItam

Jakiś czas temu przez portal IRZ PLUS złożyłam wniosek o wydanie puli kolczyków - podczas ostatniej wizyty w agencji Pani zachęcała do korzystania z tego bo mniej jeżdżenia itd.

Wniosek złożyłam, rozpatrzony został pozytywnie... i koniec.

Co dalej się dzieje z wnioskiem? Z rozmowy z Panią z agencji wysnuć można było że decyzja zostanie mi przesłana. Dziś weszłam na portal - przedtem sobie wisiał w zakładce złożone wnioski, teraz zniknął.

• Like 1

Janusz    19

Musisz się pofatygować jednak do agencji i ten wniosek odebrać osobiście,żeby zamówić kolczyki.

Rafi1010    4

Trzeba czekać jak składałem o duplikat to dopiero po półtorej tygodnia przyszła decyzja 

Wiadomość z agroFakt.pl

piotrp88    115

Tylko przy wydawaniu puli numerów kolczyków trzeba zapłacić jakieś małe pieniądze za paszporty. Także wizyta w agencji, opłata i odbiór.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez rolnik29
      Witam, 
      Prowadzę małe gospodarstwo nastawione na produkcję roślinna. Z uwagi na brak obory spełniającej wszystkie wymagania co do dobrostanu zwierząt mam pytanie: 
      Czy zgodnie z normami mogę rozpocząć hodowle jalowek hf na opasy przyjmując, że będą cały rok na wolnym wybiegu (ogrodzony teren-łąka za stodoła), a obok z miejscem zadaszonym wraz ze ścianami przeznaczonymi na pasze, wodę i schronienie od deszczu? 
      Serdecznie dziękuję za wszystkie sugestie

• Przez Artystarolnik
      Gdzie kupić cielaki do dalszego chowu Lubelskie 
    • Przez Rafaell31
      Witam, czy ktoś wie gdzie znajduje się w podlaskim diler josera lub blattina bo jestem zainteresowany zakupem pasz, dodam że jestem z okolic Suwałk. Pozdrawiam 
    • Przez Byyyku102
      Witam wszystkich, planuje kupić byczki miesne i mam pytanie czym zastąpić mleko ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj