Polecane posty

patryk1213    1

Witam, mam problem z zetorem 6341, gdy dostanie troszkę obciążenia strasznie kopci na czarno, pompa po regeneracji, wtryski nowe, zawory wyregulowane, a silnik nie bierze oleju. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Filtry powietrza?


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie za duża dawka ropy i nie przepala, po założeniu zregenerowanej pompy wyregulowana ? Ustawiony początek kąta tłoczenia ? Filtr paliwa, dolot wporządku?  Gdyby wtryski lały ( czasami nowe bywają wadliwe ) to i bez obciążenia by kopcił. 

Edytowano przez arturwojtowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Do właścicieli Zetorów 5011. Podejrzewam że będę musiał zrobić korektę DR, ale muszę się upewnić. Jakie przyczepy można ciągać z hamulcem i bez hamulca tym traktorem chodzi mi i masę. 
    • Przez Kumbaj60
      Witam 
      Poszukuje tabeli prędkości do Zetora 7211
    • Przez Zetor7011led
      Witam chciałbym znaleźć  dach lub osprzęt do niego tzn panel ogrzewania cały gorny panel tapicerkę itp oraz osłony przednie górne kabiny lecz nigdzie nie mogę ich znaleźć i czy może ktoś powiedziec co to jest za kabina dokładnie
       
       

    • Przez pacio3
      Witam
       
      Mam problem dotyczący tylnego podnośnika zetor 7211. Z pod podnosnika po dniu roboczym, wypchało uszczelke. Posiadam nową, lecz mam dylemat pomiędzy daniem kleja lub silikonu. Uszczelka w tym ciągniku była wymieniana wiele razy, i prawie zawsze był ten sam problem. Śruby były dokręcone mocno. Jaka może być przyczyna.. Pozdrawiam.
    • Przez konrado529
      Witam po podłaczeniu ciągnika zetor 7745 do przyczep zarówno w jednej jak i drugiej nie działają hamulce (nawet przy osobnym podłączeniu). Powietrze idzie do przyczep, natomiast przy wciśnięciu hamulca brak jakiejkolwiek reakcji siłowników hamulcowych. Myśle ze problem tkwi w ciągniku.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj