Gość

"Rolnicy. Podlasie" i inne programy

Polecane posty

gregor1284    14201

Jak ma ochotę to niech pracuje, ja też zaraz idę coś podziałać 🤔

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12223
karolr2 napisał:

Kurde takie bedzie mioł a ty tylko w kredytach 

do mnie? to nie rozumię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6783
26 minut temu, bratrolnika napisał:

Przyszedłem z garażu na chwilę coś zjeść, I zaraz idę dalej robić

Dorobiciel 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14201
12 minut temu, karolr2 napisał:

W domu was nie lubią czy co do uja 

W tym to mnie nienawidzą 🤣 pokrzyzowalem im plany 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszKlim    30

jeśli Andrzej nie dorzuci się do belarki to chyba w tym roku nawet na żniwa nie załapie się z nią

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

używki nie łaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12223
pafnucy napisał:

używki nie łaska?

gdzie taki ''pan'' celebryta 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    3015

Producentowi i dilerowi jeszcze opinie wyrobi 😏

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6783

Toć jakby mu dał jaka prasę z komputerem to Bogdana syn musiałby przyjeżdżać im belowac 😛 myśle ze Jałek  nie dałby rady

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1278

Jeżeli chodzi o zatrzymanie Eugeniusza, to bez powodu by go raczej tak nie potraktowali. Widocznie był pod wpływem i stawiał opór. Alkohol widać mu nie służy. I druga sprawa interweniuje tylko Andrzej, reszta osób stoi i się przygląda. Odnośnie błota. Dopóki nie odgrodzi domu od obory i krowy będą chodzić po całym podwórzu to błoto tam będzie zawsze. Chyba że wyłoży kostką ale wtedy w zimę mogą się połamać na śliskim.

Wydaje mi się, że ten program mu więcej szkody przyniósł jak pożytku albo nie umie tego wykorzystać.

A odnośnie rolników z Pokaniewa, to Tomek mógł o tych Kanarach tak dla jaj powiedzieć. Mi jak ktoś się pyta czy byłem za granicą odpowiadam, oczywiście u sąsiada :P.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
4 godziny temu, hubertuss napisał:

 

Może poprzednia władza nic nie dała. Ale takiego złodziejstwa nie tolerowali.

 

Jakoś nie pamiętam żeby kogoś posadzili za jakąś aferę, jedynie co to się dobrze obsadzili że nawet dzisiaj nie pozwalają posadzić byłych kolesi aferzystów.

Edytowano przez deSilva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767
6 minut temu, dsbh napisał:

Jeżeli chodzi o zatrzymanie Eugeniusza, to bez powodu by go raczej tak nie potraktowali. Widocznie był pod wpływem i stawiał opór. Alkohol widać mu nie służy. I druga sprawa interweniuje tylko Andrzej, reszta osób stoi i się przygląda. Odnośnie błota. Dopóki nie odgrodzi domu od obory i krowy będą chodzić po całym podwórzu to błoto tam będzie zawsze. Chyba że wyłoży kostką ale wtedy w zimę mogą się połamać na śliskim.

Wydaje mi się, że ten program mu więcej szkody przyniósł jak pożytku albo nie umie tego wykorzystać.

A odnośnie rolników z Pokaniewa, to Tomek mógł o tych Kanarach tak dla jaj powiedzieć. Mi jak ktoś się pyta czy byłem za granicą odpowiadam, oczywiście u sąsiada :P.

Co tak się uczepili tych Kanarów toż nie kosztuje to milionów po drugie to myślę że spokojnie odpoczynek mu się należy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
10 minut temu, dsbh napisał:

Jeżeli chodzi o zatrzymanie Eugeniusza, to bez powodu by go raczej tak nie potraktowali. Widocznie był pod wpływem i stawiał opór. Alkohol widać mu nie służy. I druga sprawa interweniuje tylko Andrzej, reszta osób stoi i się przygląda. Odnośnie błota. Dopóki nie odgrodzi domu od obory i krowy będą chodzić po całym podwórzu to błoto tam będzie zawsze. Chyba że wyłoży kostką ale wtedy w zimę mogą się połamać na śliskim.

Wydaje mi się, że ten program mu więcej szkody przyniósł jak pożytku albo nie umie tego wykorzystać.

A odnośnie rolników z Pokaniewa, to Tomek mógł o tych Kanarach tak dla jaj powiedzieć. Mi jak ktoś się pyta czy byłem za granicą odpowiadam, oczywiście u sąsiada :P.

Właśnie tego filmiku szukałem, sam przyznaje że tam ruch jak na dworcu, do tego jak można wpuszczać obcych ludzi do obór? i nawet w czasie pandemi trzeba być pomylonym by wpuszczać kogo się tylko da na podwórko.

Edytowano przez deSilva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Ty nie wpuszczasz dlatego nikt do Ciebie nie przyjedzie 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8545
5 minut temu, deSilva napisał:

nawet w czasie pandemi trzeba być pomylonym by wpuszczać kogo się tylko da na podwórko.

Andrzej z Gienkiem są gościnni i lubią towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12223

do mnie jak po skuter przyjechali i chłop się zaczą rozglądać to zwróciłem mu uwagę by do obory nie zagladał 😜😁


witejus napisał:

Andrzej z Gienkiem są gościnni i lubią towarzystwo

nie mylić towarzystwa z tałatajstwem 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1278

@deSilva przypomniałeś mi właśnie za co się Inspekcja Weterynaryjna przyczepiła u mnie na kontroli ale nie będę o tym pisał bo znowu ktoś życzliwy podkabluje Andrzeja. Andrzej niech się domyśli jak to czyta. Masz racje w tym co piszesz.

8 minut temu, karolr2 napisał:

Co tak się uczepili tych Kanarów toż nie kosztuje to milionów po drugie to myślę że spokojnie odpoczynek mu się należy 

Przy hodowli zwierząt jest jeden problem z wakacjami. Musi ktoś zaufany i pewny zostać do obsługi zwierząt aby właściciel miał do czego wrócić. A czy to Hawaje czy Zakopane to ich wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, witejus napisał:

Andrzej z Gienkiem są gościnni i lubią towarzystwo

Widać sąsiedzi są innego zdania i lubią wzywać policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12223

jeden pojedzie do Gienka a inny bedzie po wsi łaził jak świnia i to pewnie nie pasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM
       
       
       
      a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj