Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marcin133    944

To daje do myślenia trzeba by jak tankuje np zalać pełna beczkę w trakcie i wtedy wyjdzie czy brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A w zbiorniku typu swimer jest jakiś wskaźnik napełnienia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    968

sibuso ma zanurzony pływak i zegar  czyli o kant tyłka potłuc taką miarkę.


"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie, tak to jest, wszędzie człowieka trochę dziabną. Mi też trochę brakowało, ale cena niższa, niż na stacji, to machnąłem ręką. Rolnik1973 dobrze kombinuje, lepiej chyba brać na stacji, przy 499 litrów też jest hurtowa cena, a licznik uczciwszy. Zresztą nie narzekajcie, ja zrobiłem zapasy po 4.95 😰

Edytowano przez WiesławZetor
Zresztą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

mi jak kiedyś przywozili to się zgadzało , może nie co do setki ale na pewno nie brakowało po 30 czy 50 litrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    968

Po pierwsze na stację trzeba pojechać czyli czas koszt i beczka  po drugie w hurcie  jest dużo taniej 50 groszy na stacji jaki rabat ci dadzą 20 groszy?


"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

na której stacji macie hurtowa cenę ? czy bierzesz 50 czy 499 to max 8 gr rabatu

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

Na tych co doworzą, przeważnie od 400 l jest ok 30 gr taniej do beczki.

U mnie tomex komarówka podlaska sprzedaje tak, cpn łomazy od 500 l , piotrans teraz nie wiem kiedyś też.

 

Edytowano przez Rolnik1973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 minut temu, Uziu92 napisał:

swimer deso i sibuso ma w standardzie wskaźnik

Wrzucisz jakiś link jak wygląda taki wskaźnik? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

a to chyba że tak. U mnie nie ma tak dobrze, nawet już podobno do beczki metalowej nie dają lać , kolega mi mówił , ja jeszcze w tym roku paliwa nie kupowałem to nie wiem


ramzes10 napisał:

17 minut temu, Uziu92 napisał:

swimer deso i sibuso ma w standardzie wskaźnik

Wrzucisz jakiś link jak wygląda taki wskaźnik? 

wejdź na strony producentów i popatrz sobie , tam jest pokazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274

A jaki jest koszt dowozu do domu ? Wliczony w cenę paliwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

baryłka niecałe 27 dolarów. Szkoda że dolar idzie mocno w górę. Będzie pretekst zeby za bardzo z ceny nie z chodzić  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7225

@Uziu92 kupiłeś już zbiornik? Na co się zdecydowałeś? NOLEN mam w okolicy w bardzo dobrych pieniadzach, ale grom wie czy to nie bubel. Osprzęt ok, ale bańka też ważna.. https://m.olx.pl/oferta/zbiornik-na-paliwo-dwuplaszczowy-1500l-diesel-on-CID757-IDDtFkq.html#position=1&page=1 

Nie znam się na tym wyposażeniu wczoraj zdecydowaliśmy, że warto by było kupić 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

tak, zamówiłem, ma być po niedzieli, wybrałem deso, po rabacie wyszedł najtaniej, ten nolen co pokazujesz to kosztowałby mnie 4200 na podwórku brutto, ale to golas jest, nie ma filtra, wąż tylko 4m, licznik analogowy i pompa słabsza. Nolen z dużymi drzwiami 4700 brutto, ale wyposażenie też takie jak w tym pierwszym, nie wiem czy coś mozna zmienić. Masz jeszcze tango, ale tam też wyposażenie podstawowe, musisz dzwonić pytać, sibuso wychodzi 4800 brutto na podwórku ten podstawowy. Wszystko 1500l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7225

W sumie ten deso nie dużo droższy, ale wyposażenie już lepsze. Tylko pojemność 1340, 1500 nie zmieści? 

Jakim cudem masz ceny brutto niewiele większe niż u nas netto 😋 z fakturą bierzesz? Bo tu może jest klucz... Jutro podzwonie 

https://m.olx.pl/oferta/dwuplaszczowy-zbiornik-na-paliwo-on-deso-1340l-na-leasing-raty-CID757-IDCDTN7.html#position=4&page=2


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6901
4 godziny temu, Rolnik1973 napisał:

Tak, to norma że kantuja

Piszą że litry się zgodzą jak będzie 15°, ale było i 25° a paliwo na tyle nie napuchło.

Zawsze mniej.

Kiedyś brałem to  na 800 l brakowało 37 l 

Ja to wolę z beczkami do cpn zajechać wziąc 499 l i  też będzie cena hurt, a przynajmniej na tyle nie kantują.

A co myślicie że jak przywiezie 2000 l z ceną 3.8 to i tak w baniaku po wlaniu wyjdzie po 4zł

Jedna z siedleckich firm na "O" też kantuje na ilości. Przywiózł na podwórko ale najpierw był test w mierniku. Na 40l brakowało 3l, czyli przy 1000l 75 litrów dla kierowcy. Niech szukają frajerów gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 godzin temu, Uziu92 napisał:

tak, zamówiłem, ma być po niedzieli, wybrałem deso, po rabacie wyszedł najtaniej, ten nolen co pokazujesz to kosztowałby mnie 4200 na podwórku brutto, ale to golas jest, nie ma filtra, wąż tylko 4m, licznik analogowy i pompa słabsza. Nolen z dużymi drzwiami 4700 brutto, ale wyposażenie też takie jak w tym pierwszym, nie wiem czy coś mozna zmienić. Masz jeszcze tango, ale tam też wyposażenie podstawowe, musisz dzwonić pytać, sibuso wychodzi 4800 brutto na podwórku ten podstawowy. Wszystko 1500l.

Ile wyszedł cie deso? Chyba cena 3,5 zł coraz bardziej realna. Na orlenie już 3,885 zł brutto litr w hurcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    520

@Uziu92 to teraz wiadomo skąd ta cena.. Licznik Piusi, 8m węża, pompa 72l i filtr i mamy 900zl różnicy. Ale nawet z takim wyposażeniem pewnie wyniósł by Cię taniej przez juyuberów niż mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kiedyś zamówiłem paliwo. Firma i kierowca zawsze ten sam. Wlał mi ile chciałem i mówi - Nie chce Pan 300 litrów po tyle i tyle. Wziąłem. Pewnie przytnie 5 klientów i szóstej osobie sprzeda oszczędności  :) Wygoda jest z dowozem, ale zawsze jest coś za coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj