Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tomtom83    7
1 godzinę temu, hardkor113 napisał:

Paszowa 660 netto lubelskie

U kogo w lubelskim  taka  cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są jeszcze miejsca gdzie cena jest poniżej 660 netto? 

:(🤢


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25492

A jak,  wczoraj u lokalnego pytałem to 680 brutto, psieżyto 570 brutto. Magazyny pełniutkie. Nie ma tego wiele bo z 10 aut jak na moje oko, ale ponoć tylko pszenica schodzi na bieżąco. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9192
1 godzinę temu, DamianRolnikSkup napisał:

To są jeszcze miejsca gdzie cena jest poniżej 660 netto? 

:(🤢

Jest nawet 670 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
1 godzinę temu, DamianRolnikSkup napisał:

To są jeszcze miejsca gdzie cena jest poniżej 660 netto? 

:(🤢

oczywiście ze są, w zamojskim. U mnie w okolicy jeden skup 680 drugi 690 brutto za paszową.

A ty Damian ile teraz płacisz za paszówke z lubelskiego ?

  • Haha 1

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3480
3 godziny temu, Agrest napisał:

A jak,  wczoraj u lokalnego pytałem to 680 brutto, psieżyto 570 brutto. Magazyny pełniutkie. Nie ma tego wiele bo z 10 aut jak na moje oko, ale ponoć tylko pszenica schodzi na bieżąco. 

To ale wielki przdsiębiorca jak na magazynie ma mniej niż ja ,takich malych skupów to u nas nie ma,inny świat u was,bym powiedzial epoka kamienia lupanego

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7550

U nas jest tyle  skupów pszenicy że jeż ma mniej igieł na sobie i każdy ma towar .

Za tym cena się trzyma do 670 zł brutto .

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25492
22 minuty temu, miwigos napisał:

To ale wielki przdsiębiorca jak na magazynie ma mniej niż ja ,takich malych skupów to u nas nie ma,inny świat u was,bym powiedzial epoka kamienia lupanego

No na pewno łupnia to byś dostał za cwaniakowanie.  I to tyle z epoki kamienia łupanego.

Ile u Ciebie kupiłby dziennie porzeczki czy wiśni? 

Jest wiele gospodarstw po 3-5 ha i taki skup też jest potrzebny bo nie było by gdzie sprzedać.

 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98    1175

Dziś kupić to podstawić auto do chłopa i sprzedać szybko z zarobkiem. Jak myślicie ile koło z Białegostoku do Gdańska kosztuje. Musi coś na powrót wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frontier    55

Z BBI do portu za transport zboża liczą z tego co mi wiadomo 70zł od tony.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Agrest napisał:

No na pewno łupnia to byś dostał za cwaniakowanie.  I to tyle z epoki kamienia łupanego.

Ile u Ciebie kupiłby dziennie porzeczki czy wiśni? 

Jest wiele gospodarstw po 3-5 ha i taki skup też jest potrzebny bo nie było by gdzie sprzedać.

 

Ten cały miwigos cwaniakuje w każdym temacie. Najbardziej lubi chwalić się, ile to ziemi nakupował w życiu i jak jest ustawiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231

A ty lubisz się chwalić jakich to masz "mądrych" osobników w rodzinie, jacy to oni nie poustawiani z kasy z biedronki 🤣. A nawet żeby było śmieszniej, gubisz się w swym mędrkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
11 godzin temu, pawel100474 napisał:

A u nas to jest po 640 zł brutto.

 

Nie chcem ale muszem : gdzie to u nas Miło:D się dowiedzieć że komuś jest jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4009

Wy nie piszcie kto ma gorzej tylko co zrobić żeby wszyscy mieli dobrze ! ja już tylko liczę na nową giełdę a czas pokaże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
3 godziny temu, miwigos napisał:

Wiesław to napisz ile

Pasza- 670br kons. 76 gestość  liczba 400 białko 15  -700br 

3 godziny temu, Wicherek napisał:

Wy nie piszcie kto ma gorzej tylko co zrobić żeby wszyscy mieli dobrze ! ja już tylko liczę na nową giełdę a czas pokaże 

Jak to uczynić żeby wszyscy mieli dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz86    23

Kujawsko-pomorskie lokalny skup pszenica kons 780,- netto Lokalny młyn pszenica kons 750,- Także powoli pnie się do góry :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3480
4 godziny temu, Wicherek napisał:

Wy nie piszcie kto ma gorzej tylko co zrobić żeby wszyscy mieli dobrze ! ja już tylko liczę na nową giełdę a czas pokaże 

Niema tak dobrze jak ktoś ma mieć lepiej to inny musi mieć gorzej

1 godzinę temu, Grzegorz86 napisał:

Kujawsko-pomorskie lokalny skup pszenica kons 780,- netto Lokalny młyn pszenica kons 750,- Także powoli pnie się do góry :)

Który młyn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2209    161
1 godzinę temu, afek2020 napisał:

po ile pszenica paszowa brutto w Lubelskim Sako Pawłów i okolice?

Sako paszówka 690 .Konsumpcja 710 zł ceny brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
19 godzin temu, danielursus3p napisał:

A ty lubisz się chwalić jakich to masz "mądrych" osobników w rodzinie, jacy to oni nie poustawiani z kasy z biedronki 🤣. A nawet żeby było śmieszniej, gubisz się w swym mędrkowaniu.

Piszę, jak traktowani są rolnicy, a jak reszta społeczeństwa. Jeśli jesteś zadowolony, to ok, ale ja nie jestem. W 2008 roku dostawałem w małej lokalnej mleczarni 1.21, wówczas najniższa krajowa oscylowała w granicach 900-1000. Dziś minimalna płaca dobija do 2000, a mleko w tej mleczarni nadal kosztuje 1.20-1.30. Więc co podskakujesz? Pisałem o wojsku, żeby niektórzy zobaczyli, jaka tam kasa leci. Albo moja siostrzenica, świeżo po studiach, 3500 na rękę, mimo, że w mediach trąbią, że ledwie 2000 netto. Uczy angielskiego na małej wiosce, fakt, nauczycieli angielskiego brakuje, ale 3500 to nie oficjalne 2000. A info mam pewne. Boli mnie ta dysproporcja, między zarobkiem rolnika, a osoby na etacie. 

750 netto to pewnie młyn Szczepanki w kujawsko-pomorskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
35 minut temu, WiesławZetor napisał:

Boli mnie ta dysproporcja, między zarobkiem rolnika, a osoby na etacie.

Dysproporcja jest, i co z tym zrobić? Samemu się gó. zdziała.

36 minut temu, WiesławZetor napisał:

Jeśli jesteś zadowolony, to ok, ale ja nie jestem.

Wskaż gdzie napisałem że jestem zadowolony?

 

36 minut temu, WiesławZetor napisał:

Więc co podskakujesz?

A ty co straszysz mnie czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez kowal1108
      Jak w temacie. Jakie są u Was ceny żyta? 
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj