Polecane posty

komizmo    2694

Nie wiem, mam nadzieję że nie. Bo to już by było przegięcie

O ile mogę pisiorow zrozumieć, że mają w d*pie hodowców bo to wiejski socjal jest ich targetem, a nie rolnicy jak my, to nie mogę zrozumieć ludzi którym nachrohano na mordy, jeszcze ze smarkami, a oni ich z tego tłumaczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysieek    337
41 minut temu, lusjan napisał:

Idąc tym tokiem rozumowania, to jak ktoś w czerwonej strefie asf ma świnkę morską, to ma ją zutylizować w związku z wirusem, czy trzymać w słonej wodzie? 

Na tok rozumowania to rolnik będzie zdany osób które przyjadą do niego po kontroli. Rolnik swoje oni swoje. Jak myślisz kto będzie miał rację? Nie mam wątpliwości że ustawodawca celowo pozostawił taką furtkę do różnorakiej interpretacji. Niekoniecznie mając tu na uwadze dobro hodowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjan    248

A ja nie tłumaczę kogoś, kogo i bez tej ustawy nie lubiłem, nie podejrzewam ich też o logikę, ale bydło Domowe jest takim zwierzęciem domowym, jak wieloryb rybą, tak je nazwali. I tu dla rozluźnienia atmosfery polecę występ Piotrka Szumowskiego 😜

https://m.youtube.com/watch?v=QnZ4xg1EIWw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ktoś pisał chyba kanalia w ceny bydla 2020 ze kaczynski w ciągu 3 lat zajmie się branżą mleczarska. Rozpocznie się od podatku deszczowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

Ten rząd rozleci się już niedługo i to celowo bo gorpodarka polski jest zrujnowana. Więc raczej nie zdąży

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikib11    97

Dokładnie w kasie pusto,dochody spadają a sprzedać nie ma co.W poprzedniej kadencji pis dał koncesje na wydobycie wegla dla australijskiej firmy na 50 lat tacy to obroncy Polski.Co ciekawe koszt wydobycia tony wegla w Polsce jest szacowany na 25$ a .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezuwaczka    446
3 godziny temu, krzysieek napisał:

No nie wiem czy ciut mniej skoro ustawa zabrania trzymania ZWIERZĄT DOMOWYCH na uwięzi

Zwierzęta domowe to nie gospodarskie na szczęście🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity90    604
1 minutę temu, przezuwaczka napisał:

Zwierzęta domowe to nie gospodarskie na szczęście🤦‍♀️

Jak dla mnie jest to tak napisane, z resztą jak spora część polskiego prawa, że jest za duża swoboda interpretacji, oby nasze obawy były przesadzone. Z resztą tak sobie patrzę co tam uchwalają i chyba w 2030 wystarczy już czynnego gospodarzenia, wejdzie green deal, z ekologią i ugorem, chyba sobie wtedy dam spokój. Ale jeszcze 10 lat, może być różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226

A jak mam 14 kotów plus jedna kocica w domu to podchodzi pod hodowlę? 🤔 

 

Tak jak pisałem w innym temacie, u nas  w przedszkolu 14 dzieci siedzi w 30m² i kontroler z kuratorium pochwalił za super warunki, a tu odwalają parodię 🤦

  • Haha 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694
11 godzin temu, kr9292 napisał:

Ten rząd rozleci się już niedługo i to celowo bo gorpodarka polski jest zrujnowana. Więc raczej nie zdąży

No i to jest jedyne wytłumaczenie dla tego wariactwa. Muszą przegrać wybory, ale nieznacznie, żeby większość mord przy korycie w sejmie została

11 godzin temu, kr9292 napisał:

Ten rząd rozleci się już niedługo i to celowo bo gorpodarka polski jest zrujnowana. Więc raczej nie zdąży

No i to jest jedyne wytłumaczenie dla tego wariactwa. Muszą przegrać wybory, ale nieznacznie, żeby większość mord przy korycie w sejmie została

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawol1    7
Dnia 16.09.2020 o 12:48, grzesiu napisał:

W ciągu czterech dekad Mlekpol stał się jedną z największych spółdzielni mleczarskich w naszym kraju, dlatego możemy być dumni i cieszyć się z tego sukcesu oraz wyjątkowego jubileuszu – mówi Edmund Borawski, Prezes SM Mlekpol. – Pragnę podziękować wszystkim producentom mleka za osiągnięcia w zakresie jakości i wzrostu ilości skupionego surowca, który pozwala na produkowanie wyrobów o najwyższych standardach światowych. Przewodniczącym i członkom Rad Nadzorczych, zarówno aktualnym jak i niepełniącym już swoich funkcji, dziękuję za wspólną pracę na rzecz rozwoju Mlekpolu. Niejednokrotnie podejmowane decyzje w sprawie połączeń z innymi podmiotami były trudne i obarczone ryzykiem, ale wspólna ciężka praca pozwoliła zbudować stabilne przedsiębiorstwo służące swoim członkom. Duże słowa uznania należy wyrazić wobec kadry kierowniczej i pracowników, ponieważ zdobytą nowoczesną wiedzę techniczną i technologiczną przełożyli na rozwój produktów najwyższej jakości znanych i cenionych nie tylko na rynku krajowym, ale również zagranicznym – mówił prezes Borawski.

Piękna wypowiedź prezesa. 

Wygrał rozsądek. 

kurde myślałem, żeś ty na tym forum od lat, ale teraz widać, że kupili jakiegoś grzesia konto i dają do wiwatu łubu dubu, niech nam żyje prezes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532

Nikt nic nie kupił!!! Ale fakt jestem jednym z pierwszych użytkowników tego portalu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12196
grzesiu napisał:

Nikt nic nie kupił!!! Ale fakt jestem jednym z pierwszych użytkowników tego portalu.  

To jak tyle lat tu jesteś to dziwnie anonimowy nikt Cię jakoś nie zna bardziej udzielasz się z tego co zauważyłem tylko w tym temacie choć nie jesteś producentem a twierdzisz że z mlekpolem nie masz nic wspólnego a mocno interesujesz się co tu się pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325
22 godziny temu, Piotrass napisał:

czy to prawda ze w Łowiczu można było za sierpień otrzymać 1,50 zl netto?

No przy ilości powyżej 90 tyś litrów bi 3.5 tł 4.5 jest taka cena możliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    935
Dnia 20.09.2020 o 17:19, komizmo napisał:

Idąc tym tokiem rozumowania jak jest jeszcze ktoś kto broni PiS to jest chyba pojebanym burakiem

Jesteś pewien ?, cały autobus Ci mogę ich przywieźć, albo i ze 2 :D 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj