DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

AdamRo    1503

Wyobraź sobie że próbowałem :) Chciałem im sprzedawać w takich cenach jakie oferują rolnikom . Nie byli zainteresowani :)

 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory81    157
9 godzin temu, soltys48 napisał:

Ciekawe co na to ich forumowy naganiacz🤔

Forumowy naganiacz gdzieś przepadł. Trzeba się zainteresować. Może jakaś krzywda chłopakowi się stała i potrzebuje pomocy.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767
3 godziny temu, AdamRo napisał:

W tym momencie nie stać mnie na 200+ 

Zmień pracę weź kredyt 😀

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983

Ale oni to głupio polliczyli i poprzydzielali... Wydawałoby się że w Minrol są mądrzejsi niż uczniowie 3 klasy podstawowej - jednak nie koniecznie... Ale jak to mawiają "z pustego i Salomon nie naleje" 😑

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mam nie całe 20 krów to tylko 1000 no pojebało ich, a jalowki co? Na nich też cena jebła a mam tego troche 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karollorak93    117

Czytałem ze dwa razy to rozporządzenie i nie ogarniam :)  Może ktoś łopatologicznie napisać co ile i za co? Mam opasy byki i jałówki i 3 krowy ponad 24 miesiace 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raptus902    129
Ursus932 napisał:

Mam nie całe 20 krów to tylko 1000 no pojebało ich, a jalowki co? Na nich też cena jebła a mam tego troche 

Dokladnie a jalowki to co. One to nie wołowina

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556
3 godziny temu, Ursus932 napisał:

Mam nie całe 20 krów to tylko 1000 no pojebało ich, a jalowki co? Na nich też cena jebła a mam tego troche 

z jałowek to powinieneś dla hodowców  byków dokładać bo masz cenę jak mało kiedy

To dać i dla producenów masek i płynów do odkażania

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerDyzio    1129
Wcale nie powinno być tej pomocy. kolejna papierologia, zalatwianie. potem narzekanie bo ten ma więcej. ten szybciej dostał . U tego rodzice pracują a on w mieście i też dostał.A na koniec i tak sobie te pieniądze odbiorą z nawiązką
  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, marijusz napisał:

z jałowek to powinieneś dla hodowców  byków dokładać bo masz cenę jak mało kiedy

To dać i dla producenów masek i płynów do odkażania

Osobiście sprzedałem 0.50 taniej jalowki w porównaniu do zimy za Rki 

A byki mam tez ale nie dostanę bo 1 marca jak sprawdziłem w dokumentach  to tylko 2 mialy powyżej 12 miesięcy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983

Dostaniesz dyziu dostaniesz, porostu się drocze. 

Widzisz Ursus mnie też się to nie podoba... Ale zawsze coś, dobre i to... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689

Dobre i to zawsze jakis grosz na drobne wydatki bedzie.

Jak za kilka glosow to i tak dobrze platne 15 min roboty.:d

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Właśnie taka powinna być pomoc do produkcji  a nie do ha. W moim rejonie najwięcej się nachapały firmy transportowe i nie kto inny jak zaklady mięsne  

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6720

Kurła z tego co wyczytałem to dostane 2100 przy 50 sztukach bydła ale mi i pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2098
1 godzinę temu, karolr2 napisał:

Właśnie taka powinna być pomoc do produkcji  a nie do ha. W moim rejonie najwięcej się nachapały firmy transportowe i nie kto inny jak zaklady mięsne  

Mój kolega z tarczy dostał 100tysiecy za to ze nie zdążył z robota na czas i przesunął mu sie odbiór. Branża budowlana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubogiwladek    198
6 godzin temu, Ursus932 napisał:

Mam nie całe 20 krów to tylko 1000 no pojebało ich, a jalowki co? Na nich też cena jebła a mam tego troche 

Ja mam ponad 30 sztuk. Na mleku jestem stratny co miesiac 4 tys a oni chca dać 2200 tej pomocy całej ;d jak dla mnie to lepiej jakby wgl nic nie dawali. Wiec bedzie gadania ile to rolnicy pomocy dostalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj