DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Damianek20    2024
21 minut temu, soltys48 napisał:

Nie mam takich

ostatnia sprzedaż 14 szt w wadze ponad 700kg po 7 netto-większość U klasowych

Waga netto czy brutto 700 kg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubogiwladek    198

Śmiejecie sie z tych handlarzy od nas ze świetokrzyskiego a tu nie najgorzej płacą :D bynajmniej ten co od nas bierze. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117
9 godzin temu, ACoCieTo napisał:

sprzedane do Kowalczyka waga 1560 po 6.60 załamka

Za co ta cena konkrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19718
1 minutę temu, ubogiwladek napisał:

Śmiejecie sie z tych handlarzy od nas ze świetokrzyskiego a tu nie najgorzej płacą :D bynajmniej ten co od nas bierze. 

Wasi handlarze mają ceny bardzooooooo dobre................

 

 

 

Tylkoi Kiepskie mają wagi

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubogiwladek    198

Hehe :D ostatnio krowe ważyłem poł godziny przed przyjazdem to nawet kg wiecej miała na jego wadze :D

wiec na to jest lekarstwo kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

Juz nawet ja tracę cierpliwość ,cena dalej h*j.wa Ludziska nie wybierajcie się na warszawę ! nie liczcie na pomoc rządu ! Tylko zacznijcie jeść wołowinę !

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareknh    40

Panowie, jaka bedzie rozsadna cena dla obu stron przy sprzedazy LMxHF byczek 220 i jalowka 280?


Panowie, jaka bedzie rozsadna cena, ktora zadowoli obie strony podczas sprzedazy byczka oraz jalowki lmxhf kolejno przy 220 i 280 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACoCieTo    99
nexeqadore napisał:

9 godzin temu, ACoCieTo napisał: sprzedane do Kowalczyka waga 1560 po 6.60 załamka Za co ta cena konkrety

za byki mieszańce jeden bardzo ładny ,drugi słabszy cena netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, mareknh napisał:

Panowie, jaka bedzie rozsadna cena dla obu stron przy sprzedazy LMxHF byczek 220 i jalowka 280?

 

Panowie, jaka bedzie rozsadna cena, ktora zadowoli obie strony podczas sprzedazy byczka oraz jalowki lmxhf kolejno przy 220 i 280 kg?

 

8 do 9 zł za kg nie widzę towaru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbitom793    276

Do góry poszły trochę krowy. Młodzież w tym tygodniu lekko w dół i byka ponoć już nie potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

Dziś sprzedane 8 sztuk  MM po 7.5 zł . Waga od 810 do 870 ,  obszlacht 7%  .Mazowieckie ,stały odbiorca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michciubar    84
13 godzin temu, soltys48 napisał:

nizej

nie przesadzam, taka jałówka u mnie nie wiecej niż 6,5 netto

u was w wlkp zawsze cena najmniejsza na cała Polske, nawet po aferze leżakowej czy teraz przez pandemie cena za byka mm nie zeszła poniżej 7zł i mowie ty o cenie przy handlu na swojej wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, zbitom793 napisał:

Do góry poszły trochę krowy. Młodzież w tym tygodniu lekko w dół i byka ponoć już nie potrzeba

Nie potrzebny byk już z dwa lata a jakoś biorą 😃a spytaj w mięsnym z czego ta wolowina to rozkładają ręce. Masz loterie krowa byk jalowka stare czy młode małe czy przerosniete jedno określenie WOLOWINA. znakowanie po .. uju a i koń może jeszcze się jakiś zagalopuje i wpadnie w bramę to tyz mieso podobne to się dozuci pod te określenie 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capitan58    3

Bylo dziś u mnie dwóch handlarzy: pierwszy proponuje za HFa 6,8 a za SM 7,5 zł brutto, drugi za HF 6,8 a za SM 7,7. Podlaskie. Sprzedawać czy trzymać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juri13    12
1 godzinę temu, Capitan58 napisał:

Bylo dziś u mnie dwóch handlarzy: pierwszy proponuje za HFa 6,8 a za SM 7,5 zł brutto, drugi za HF 6,8 a za SM 7,7. Podlaskie. Sprzedawać czy trzymać ?

Ile ważą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj