tomn95

Jaka pompa do opryskiwacza?

Polecane posty

tomn95    51

Mam pompe 120l za 500 zł biardzkiego i chce zmienić na coś lepszego. Pompa będzie działać z fragaria jak i belką polowa w truskawkach. Rozdzielacz pilmetowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CARYX    11

też mam 120 biardzkiego od roku przybieram się do zmiany pompy, przeszukałem trochę internet i najlepszym rozwiązaniem bedzie Udor Zeta w tym roku już napewno kupię, w załaczniku masz patrz jeszcze jakimi obrotami wałka pryskasz ja to jestem zdecydowany na 170

1458115822Catalogue_Diaphragm_Pumps_2016__13.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomn95    51

Ok dzięki może ktoś jeszcze coś doradzi

Edytowano przez tomn95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    242

ZETA dobre pompy i trwałe ale cena od 1,5 koła wzwyż do belki 12 m wystarczy spokojnie 100 taką mam u siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Ktoś mi kiedyś gadał, za na 1 metr szerokości belki 10 l.

Tj belka 15 m pompa 150 litrów 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drizzt24    17

Ja ma Udor Zeta 100

Belka 15m

Rozdzielacz w kabinie czyli więcej węży, żadnego problemu z ciśnieniem. Jaki chce takie jest 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drizzt24    17

Tak. Prawie na strzał

Oczywiście przed otwarciem i ruszeniem ustawiam odpowiednie obroty silnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomn95    51

No to mi na tej mojej mija że 5 sek zanim nabije, i ciekawe jak będzie wyglądał montaż, czy wejdzie mi pod zbiornik i jak z podłączeniem przewodów. 

Edytowano przez tomn95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Czy ktoś z użytkowników ma jakieś opinie o pompach Agroplastu i Tad-Lenu 140l ??  Planuję kupić nową do opryskiwacza, ale nie chce kupować kota w worku, a opinii w internecie niezbyt wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr1711    12

Witam! Zamierzam kupić opryskiwacz 600l Jarmet z belką 15m proszę użytkowników o opinie tej marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rein    16

Słyszał ktoś o pompach cassini --cena nie za wysoka ciekawe jak z jakością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolid20    98

Czy do opryskiwacza 1000l 12m z rozwadniaczem i rozdzielaczem stalocisnieniowym lepiej kupic pompe 140l/min czy 120l/ min. Wacham sie miedzy tymi dwoma z firmy agroplast? Pryskam dyszami niebieskimi tymi do 6m/s wiatru. Boje sie, ze ta pompa p100 bedzie za mała chociaz ze wzoru wychodzi ze minimalny zapas by był. Co myslicie?


-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ketlin23
      Planuje wymiarem opryskiwacza aktualnie mam krakowiaka Apollo 1500l belka 15 m na jakiś 2800-3500 l belka 24m tylko czy ciągnik 110km Deutz fahr agrofarm 430 podoła z takim opryskiwaczem mam dużo gór i jakiej firmy szukać ma być w miarę prosty w obsłudze i naprawie i w miarę dobry dostęp do części chciałbym żeby już miał zmienny wydatek cieszy od prędkości i lance niezależne prawa lewa strona tzw jaskółka budżet około 60 tyś
    • Przez krystianoo12
      Witam 
      Posiadam opryskiwacz pilmet europa 4020
      problem polega na tym ,że na sterowniku "UNIA" od jakiegoś czasu nie wyświetla się ciśnienie ,pokazuje tylko prędkość 
      Problem z czujnikiem ?  czy można jakoś ustawić po przez kombinacje przycisków? z góry dzięki za pomoc 

    • Przez trum
      Witam,
      Poszukując informacji dotyczącej obsługi komputera opryskiwacza RAU-QUANTOTRON TA.
       
      Nie wiem jak skonfigurować, dokonać kalibracji komputera, w zasadzie nie wiem czy mój komputer posiada funkcję automatycznego sterowania cieczą(dodam, ze to mój pierwszy opryskiwacz z komputerem, wiec jestem zielony). Proszę o materiały, rady, o wszelkie informacje, które będą mi pomocne w poznaniu maszyny, w załączniku przesyłam zdj. komputera.
       
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

    • Przez d4rek
      Jak w temacie czym pospawać jaki rodzaj spoiwa do spawarki po próbie sklejenia żywica po pewnym czasie odpadlo, gdyz pęknięcie jest na rancie wewnątrz zbiornika.
    • Przez luk110
      Witam mam slabe ciśnienie w opryskiwaczu rozkręciłem zawór stałego ciśnienia i w środku był taki plastik widoczny na zdjęciu, Miał ktoś podobny problem ? Sterownik działa i jak daje plus lub minus to obraca się 

      Ten plastik był w środku 




×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj