lukaskali1234

Nowa prasa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam własnie stoje przed zakupem nowej prasy w gre wczchodza tylko i wylacznie zachodnie maszyny poniewaz miałem polska i juz nie mam na nia sił . Jakie prasy polecacie mianowicie marke i typ (walcowa, lacuchowa, pasowa) bylbym wdzieczny takze za podanie orientacyjnych cen jesli ktos wie . a i prasa bedzie wspolpracowac z traktorem o mocy 100km przynajmniej rok dwa a pozniej planowany jest zakup wiekszego . Z gory dzieki za info :P

Edytowano przez lukaskali1234

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość   
Gość

A to ona polska? Ja myslalem że jak taka dobra to germańska.😏

Bartek933    4053

Napisz kolego ile robisz bel rocznie i czego, oraz ile chcesz przeznaczyć pieniędzy na prase 

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

krzysztof1987    199

polecam pasową lely v 160 super prasa  też obecnie sprzedawana pod nazwą fendt lub massey ferguson 

troche 100 koni będzie miał ciężko ale powoli daje rade 

Patryk1222    91

MC V660 ale 100km się zesr...

Prasa ma 4 tony to taki ciągnik po piasku to będzie miał co ciągnąć a co dopiero ja napędzac na WOM... 

dzikidaniel    95

Pytanie podstawowe: jaki budżet i jakie wymagania co do samej prasy? Bo może starczy ci new holland, a może dopiero pottinger IMPRESS PRO ciebie zadowoli.

C328, U-912, R 103-54, Ares 710

Janusz342    81

Łańcuchowe tylko mniejsza awaryjność a wydajności te same i lekkość pracy w zmienno komorowych i paszowych pras

Rocznie robie ok 1500-2000 belotow 80% to beda bele z sianokiszonki bo robie tez jakies drobne uslugi takze zalezy mi na tym zeby bele byly dobrze zbite . A budżet to tak do 150-160 tys ogólnie myslałem o krone  fortima F 1250 MC lub fortima v 1500 tylko zastanawia mnie jakie wychodza z tego bele bo to jednak prasa łancuchowa a nie mam za dobrych wspomnień z tego typu pras

Edytowano przez lukaskali1234

PRIMO    2105

Kubota, Vicon, DF,Kverneland jeden diabeł tylko wygląd i cena jest inna. 

kubota i vicon zapewne najtansze . a co sadzicie o prasie case rb 545 czyli to samo co nh bo to tez wspolna robota . jakie macie o tym opinie bo slyszalem ze ten nowy model prasy case jest naprawde konstrukcyjnie poprawiony wzgledem poprzednika i robi robote

damianzetor9540    1918
Dnia 16.10.2019 o 19:50, lukaskali1234 napisał:

Rocznie robie ok 1500-2000 belotow 80% to beda bele z sianokiszonki bo robie tez jakies drobne uslugi takze zalezy mi na tym zeby bele byly dobrze zbite . A budżet to tak do 150-160 tys ogólnie myslałem o krone  fortima F 1250 MC lub fortima v 1500 tylko zastanawia mnie jakie wychodza z tego bele bo to jednak prasa łancuchowa a nie mam za dobrych wspomnień z tego typu pras

Kuhn vb3160 bądź 3165 polecam. W 170 brutto powinieneś się spokojniej zmieścić. 

Morfek    14

Kurcze przy 1500-2000 bel to wypadało by kupić już prasoowijarke 😀 tym bardziej że większość kieszonkę robisz. Mam kuhn vb2160 i classem axosem 100km ładnie współpracuje tyle że przy większych prędkościach brakuje mocy. Więc polecam kuhna pasowe czy tam vicona, df bo to to samo tylko kolor

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kuba84241
      Witam mam pytanie co do panela sterowania w Claas Variant 280 rc.            Kiedy włączę komputerek to wszystko działa po około 30 sekundach panel gaśnie i prąd w prasie się odłącza.
      Czy tak powinno być czy nie. A jak nie to jaka może być przyczyna.
      Z góry dzięki.

• Przez mlody5674
      Witam chce kupić prasę mchale fusion 3 i nie wiem czy wziąć zwykłego fusiona czy z plusem, orientuje się ktoś czym one się różnią i czy warto dopłacić do tego plusa ? 
    • Przez chwiolas
      Słyszał ktoś o owijaniu bel folią zamias siatką???Bo podobno jest taka możliwość.Zamiast siatke instalujemy w prasie rolke specjalnej folii i heja.Ja tylko słyszałem że jest taka opcja.Spotkał się ktoś z tym namacalnie?Jak mocna jest ta folia?pozdrawiam
    • Przez Grzechu221
      Witam. Mam problem z prawym aparatem prasy jd 336 wymienione zostało koło talerzowe i palec za szybko się porusza i zamyka się przed sznurkami lewy palec wolniej się okręca i jest okey łapie oba sznurki 
    • Przez McCormickXTX
      Witam wszystkich forumowiczów. Mam takie pytanie odnośnie prasy Sipma Prima 1832. Czy warto się w nią pchać czy często się psuje no wady i zalety osób które ja użytkuja albo użytkowali. Prasa ma być dla siebie na gospodarstwo sobie ponad 1000 i trochę na usługi jak czas pozwoli. Proszę o wasze sugestie i wypowiedzi. 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj