News
Mati_claas86

Czujnik strat ziarna - nie działa

Polecane posty

Witam. Nie dawno stałem się posiadaczem kombajnu claas dominator 118 sl maxi. I otóż jest problem z czujnikami strat ze po włączeniu zapłonu zapalają się wszystkie lampki aż do czerwonego pola i nic nie reaguje. Co może być przyczyną? 

Dawid1146    0

Zacznij od sprawdzenia kabli pod kątem zwarć lub przerw i masy czujnika. Czujnik to ta listwa pod sitami górnymi na samym końcu. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez siwy18_8
      Witam wszystkich.  Dwa dni temu kupiłem axiona 810 hexashift z 2010r i od wczoraj nie pokazuję predkosci tylko 3 kreski poziome na wyświetlaczu, jak odpalam i odpale to to pokazuje że 0km/H A po 3 sekundach wskakuja 3kreski i już dalej się nic nie dzieje . Nie wiem czy ja to wyłączyłem gdzieś klikajac czy coś się zepsuło.  Jakieś sugestie?  Czy idzie jakoś to wyłączyć A później włączyć?  

• Przez Jarko2
      Witam, mam problem z podnosnikiem w aresie, bardzo wolno podnosi. Sprawdzalem ciśnienie w gniazdach jest bardzo niskie 
    • Przez artur04c
      Witam Czy to normalne, że jeżeli włączę zapłon to widnieje tylko ikona oleju w skrzyni ? Silnika nie widać. Jak silnik mam rozgrzany to czasami na przemian się one pokazują. Pacjent to Claas Arion 640 z 2008r. 
      ps. gdzie znajdują się czujniki od oleju w silniku i w skrzyni ? Może to wina czujnika.  Pozdrawiam. 
    • Przez mano
      witam mam takie bledy po odpaleniu A0922 a powyżej 2000  A0925 .
      Wiecie coś na temat tych błedow?
    • Przez przemek99
      chodzi mi o ich awaryjnoesc i dostep do czesci i ich cene?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj