armin089

Sterownik ścieżek technologicznych

Polecane posty

armin089    0

Witam, chciałbym się dowiedzieć  z którego miejsca w siewniku sterownik dostaje impuls o liczbie przejazdów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad_Duda    83

Od 3 punktowego układu zawieszenia- podniesienie siewnika oznacza następny przejazd. Dlatego jak podniesiesz w trakcie jednego przejazdu trzeba korygować. W nowszych systemach już pewnie to rozwiązali jakoś inaczej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

Co kraj to obyczaj - każdy siewnik ma inaczej.

W moim kuhnie logiseme impluls leci ze znaczników - jest elektromagnes i zlicza opuszczenie i podniesienie


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzybu1    35

Kojarzy ktoś może jak przestawić ilość zliczania ścieżek technologicznych na więcej w sulky tramline ? - komputer Medion. Chce zrobić z 15 metrów na 21, nie mogę przestawić. Mam instrukcje, przytrzymuje przycisk, ale cyfra nie zaczyna migać, żeby przestawić. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

może dłużej? nie znam sterownika gdybam


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlody8908
      Witam!
      jestem młodym rolnikiem, niedawno przejąłem gospodarstwo .Gospodarstwo od zawsze było nastawione na trzodę , ostatnio pojawiły sie spore problemy z prosiętami . Wszystko było ok dopóki dostawały po odsadzeniu granulat jednakże po zaczęciu stosowania własnych mieszanek prosięta zaczęły padac. wiem, ze przyczyną była obrzękówa wiem, ze jest to związane ze złym sporządzaniem mieszanki. zwracam się więc z prośba abyście zdradzili własne proporcje przygotowywania mieszanek , szczególnie chodzi mi o prosięta i warchlaki.
    • Przez syrop
      Witam. Jaki może być powód, że nie działają ścieżki w Amazone D8 Super 25. Jak załącze aparat na 0 się wszystkie kółka kręcą a jeszcze niedawno wszystko działało. Gdzie szukać usterki bo nie mam pojęcia od czego zacząć żeby czegoś jeszcze bardziej nie spierdzielić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj