zyzek

temat do usuniecia

Polecane posty

zyzek    13

do usuniecia

 

Edytowano przez zyzek
do usuniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rekin19k
      Witam. Przejrzałem forum i tego nie znalazłem wiec pytam. Nie dawno kupiłem Celtisa niedługo ruszam w pole wiec trzeba go trochę przejzec a mianowicie chciałbym wymienić wszystkie oleje w ciągniku. Wiec mam prośbę czy mógłby mi ktoś wymienić jakie oleje i ile tego potrzebuje. Nie chce wyrzucać kasy w błoto a może ktoś ma taki i mógłby mi coś powiedzieć na ten temat. Z góry wielkie dzięki!
    • Przez rekin19k
      Witam ponownie. Jak pisałem ostatnio, kopiłem niedawno celtisa, a nie miałem okazji go wypróbować Chciałbym poznać wasze opinie na jego temat. Ogólnie o wszystkim
    • Przez renaultceltis
      Kupiłem nie dawno Celtisa 456 rc jest mały problem z odpalaniem trzeba kręcić i kręcić aby odpalił, ale jak już odpali to później odpala normalnie.
    • Przez romero
      Witam. Szukam tura do celtisa 456, myśle o nowym z firmy INTER TECH. Czy ktoś z was taki posiada? chciałbym dowiedzieć się jak to się sprawuje, jaki ewentualnie model wybrać?
    • Przez sieciun15
      Witam. Otóż mam taki problem, nie dawno zakupiłem Claas'a Celtisa 446 RX. I nie mam pojecia do czego służy ta dźwignia, 2 są od hydrauliki, czerwona gaz ręczny a ta ostatnia?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj