Polecane posty

sieciun15    17

Witam. Otóż mam taki problem, nie dawno zakupiłem Claas'a Celtisa 446 RX. I nie mam pojecia do czego służy ta dźwignia, 2 są od hydrauliki, czerwona gaz ręczny a ta ostatnia?

post-62727-0-81679400-1443118365_thumb.jpg

Jeśli chodzi ci o tą ci zaznaczyłem to ona jest do ustawiania naciski na pług żeby go ni wysadzało z ziemi.post-167288-0-82633300-1449594935_thumb.jpeg

Edytowano przez PatrykUrbaniak

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez zyzek
      do usuniecia

• Przez Piotr2211
      Witam mam problem w ciągu mtz 82 chodzi o siłownik podnośnika w którym Niedziala powrót(wychodzi a nie wraca) jaka moze byc przyczyna ?
    • Przez wzdowian
      Witam
      Mam taki problem a mianowicie jak jade to zaswieca mi sie kontrolka wykrzyknika i stop na tablicy rozdzielczej i jeszcze pika sygnał, dodam że na postoju kontrolki gasną. Na zimnym oleju kontrolki świecą długo  ale jak się ciągnik rozgrzeje to piknie czasami trzy razy i się wyłączy albo i krócej od czasu do czasu. Dodam że do końca poprzedniego sezonu nic się nie działo dopiero po zimie. Olej i Filtry wymienione w tamtym roku w serwisie.
    • Przez tadi77
      Witam mam taki problem z ehr Massey 4260 gdy chce podnieść podnośnik nagle gaśnie silnik znikają kontrolki ,stacyjka nie reaguje po chwili pojawiają się kontrolki mogę zapalić silnik wszystko ok,ale gdy znowu próbuje podniesc podnośnik po naciśnięciu przycisku silnik gasnie
    • Przez MICH4Ł
      Witam.
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje cały EHR do Fendt Farmer 311 turbomatik LSA jeżeli można oczywiście takie coś nabyć ?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.