Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Fuciu    0

Witam. Mam problem z moim władkiem. Wygląda to tak że po rozgrzaniu czasami traci moc wtedy trzeba wcisnąć sprzęgło potrzymac chwilę gaz w podłodze aż się zbierze i jest dobrze przez chwilę i znowu to samo. Wygląda to tak jak by paliwa za mało dostawał filtry są czyste. Podczas pracy pompka paliwa ręczna jest pusta. Tak ma być? Co może być przyczyną? Zawory ustawione prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Pompka tzn odstojnik szklany powinien być pełny jak w każdym dieslu. Może masz gdzieś zapchaby przewód lub często zapycga się na srubach przelotowych w oczku zbiera się syf.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabianek123    13

To albo masz walniętą spręzynke w zaworku lub coś tam podeszło,lub jak masz plastikowy wąż, jak sie nagrzeje robi sie luźny . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Miałem kiedyś podobny przypadek w ładowarce, wszystkie filtry sprawdzone, zawory itp. a ostatecznie okazało się, że przewód od baku był zwyczajnie ściśnięty, bo jakoś się wcisnął pod obudowę chłodnicy. Może u cienie nie będzie to chłodnica, ale możesz sprawdzić czy ktoś nie majstrował po swojemu i poprowadził go po głupiemu. Inna kwestia to syfy w baku, też miałem taki przypadek. Jakiś farfocel sobie pływał i czasem się przycinało. Problem ustał po dokładnym wyczyszczeniu i płukaniu baku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 godzin temu, Fuciu napisał:

Wygląda to tak jak by paliwa za mało dostawał filtry są czyste. Podczas pracy pompka paliwa ręczna jest pusta

ewidentnie nie pobiera ON ile potrzebuje, sprawdz w ten sposób że .. jak go przydławi to zgaś go, zdejmij przewód z baku i dmuchnij i będziesz wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez shrek
      witam wszystkich mam taki problem : jestem posiadaczem mf 3095 + turbo sprowadzonego z danii i zastanawiam sie ile on moze miec koni ?? fabrycznie wiem ze turbo nie było zakładane do tego modelu ( prosze o poprawkę jak sie mylę ) i 3095 posiada 107 koni więc ile moze dodac te turbo ?? (wygląda, że zostało założone bardzo profesjonalnie i działa ), do tego poprzedni właściciel zamontował sobie też przedni tuz ( szkoda tylko ze bez przedniego womu ) ale i tak spoko czy ktos może sie orjentuję ?? z góry dzieki za wysztkie odpowiedzi
    • Przez RolPro10
      Witam. Jestem na kupnie prasy Welger Lely 220 profi (2002 r.). Prasa w fajnym stanie tylko mam problem (pytanie) czy da sobie z nią rady Ciagnik Massey ferguson 375 (75 km) rok 1992 ? Pracował by bez nozy tylko z rotorem. Aktualnie mam Claas rollant 44s i daje rady bez żadnych problemów. Pracuje przy sianokiszonce. Traktor silny  bo wyciąga na naczepie pod górę (10%) 8 beli z sianokiszonki bez najmniejszych problemów. Zmieniam poniewaz claas 44s nie nadaje sie do siankiszonki. I chcę powiększyć gospodarstwo.

    • Przez RolPro10
      Witam. Jestem na kupnie Mf 5613 dyna 4,ale znajomi polecają mi Stayera 4115 mówią że lepszy tańszy i w kabinie bije na głowę mf. Nie wiem którego wybrać? Nie chcę przepłacić i kupić gorszego tylko mocnego silnego i wygodniejszego podczas prac. Ja przywiązałem się do mf (mam mf 375 )ponieważ  wiem czym jeżdżę i wiem że mogę na niego liczyć   podczas większych prac. Ale chcę kupić coś większego i nowocześniejszego. Zastanawiam się jeszcze nad DF5100 ? Którego polecacie? I który jest bardziej wygodniejszy i ma lepszy materiał wykonania?  I jaki jest przedział cenowy? 
    • Przez wojcienty
      witam, czy są jacyś użytkownicy ciągnika same laser 150, głównie chodzi mi o moc tego sprzętu bo jak czytam dane techniczne w internecie to podają że ona ma tylko 115 km mocy. czy to prawda?
    • Przez Joda
      Witam! 
      Otóż w niedalekiej przyszłości mam zamiar zakupić nowy siewnik.
      Po głowie chodzi mi Kuhn Integra 3003 (3 metrowy) i właśnie tu pojawia się problem, jest to siewnik dość "duży" (waga ok. 2t)
      I pytanie brzmi: Czy Zetor 12145 dałby sobie z nim radę?
      Czy ktoś z was jest może "w temacie" i mógłby mi pomóc?
      Z góry dzięki
      pozdrawiam
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj