Pieanna

Byd艂o mi臋sne pod ocen膮 Zhipbm

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pieanna    0

Witam. 馃槉Mo偶e kt贸ry艣 z forumowicz贸w orientuje si臋 jak wygl膮da proces( i czy jest mo偶liwy) oddania dwuletnich聽simentali mi臋snych pod ocen臋 pzhipbm? Zakupili艣my pi臋膰 lat temu czystorasowe ja艂贸wki simentali z papierami pod zacielenie. Krowy by艂y sztucznie kryte simentalem mi臋snym. Cieliczki kt贸re urodzi艂y si臋 u nas zostawili艣my na mamki. 聽Czy po przyst膮pieniu do zwi膮zku tylko nowonarodzone cielaki mo偶na zg艂asza膰 pod ocen臋 czy takie dwuletnie sztuki te偶. ? Je偶eli tak to jak wygl膮da taki proces?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

  • Podobna zawarto艣膰

    • Przez Kkarolek94
      witam sprzedam 2 byczki miesne i 2 ja艂贸wki miesne cielaki w wieku oko艂o 3 tygodni cena za ja艂贸wki 550-600 za byczki 900-1000 telefon 693-613-463
    • Przez bocianlask
      Witam,
      Mam do Was pytanie odno艣nie adaptacji budynku na obor臋 na byd艂o opasowe.
      Chcia艂bym si臋 poradzi膰 Was jakie wymiary powinny mie膰 stanowiska (d艂ugo艣膰, szeroko艣膰). Jaki system uwi臋zi najlepiej zastosowa膰. Trzymam g艂贸wnie ja艂贸wki.
      Jak wed艂ug Was najlepiej wykorzysta膰 dost臋pne miejsce?
      Wymiary budynku podane na zdj臋ciu.
      Musi by膰 r贸偶nica poziom贸w mi臋dzy stanowiskiem a sto艂em paszowym czy wystarczy murek, 偶eby nie wci膮ga艂y pod siebie paszy?聽
      Jak wysoki/szeroki powinien by膰 murek?
      Do tej pory u偶ytkuje obor臋 starego typu z korytami, st膮d moje pytania.
      Wszelkie sugestie i podpowiedzi mile widziane.
      Pozdrawiam

    • Przez szymek
      sprzedam byki w wadze oko艂o 400kg przewaga HF ale sa te偶 MM w ilo艣ci 11 sztuk cena 30000z艂 , pow贸d sprzeda偶y likwidacja hodowli. ma艂opolska聽
    • Przez krisz98
      Witam, chcia艂bym si臋 doradzi膰 w sprawie za艂o偶enia ma艂ego gospodarstwa. Chc膮 hodowa膰 byd艂o rasy hereford. Mam 5 ha 艂膮ki, chce zrobi膰 wiat臋, 艂膮k臋 ogrodzi膰 siatk膮, siano i kiszonk臋聽b臋d臋 robi艂 sam z 艂膮k brata, kt贸ry ich nie u偶ytkuje. Chce kupi膰 dwie krowy z cielakami, czy powie mi kto艣 jak jest z dop艂atami nigdy wcze艣niej nie korzysta艂em z 偶adnych 艣rodk贸w. Te krowy to b臋dzie tylko taki dodatek, poniewa偶 pracuj臋.聽聽
    • Przez sawyer23
      Witam.Czy w wiacie bez pozwolenia do 50m2 moge hodowac byd艂o?
×
×
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj