Polecane posty

nie    2054

Sprzedam, grunt rolny 1,13ha (dwie prawie równe, działki geodezyjne jako jedno pole), klasa 3, ziemia w bardzo wysokiej kulturze rolniczej, bardzo dobrze nawożona i wapnowana, okolice Wrześni (Węgierki). Cena około 110000zł. Działka przy drodze 92.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciej    169

może jeszcze drożej wystaw bo jeszcze ktoś Ci kupi tą działkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalus8    101

ja tez sprzedam podobna powierzchnia i z zabudowaniami no i cena lepsza 109000 ktoś chętny?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@rafalus8 - Wstaw fotki 😝

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marobas    230

do markowej musisz zadzwonić do pierwszego lepszego gospodarza... tam sąsiedzi się niemalże biją o pole i ceny pewnie podobne... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktis    319

u nas tez prawie takie ceny ogłoszeniowe, a pewnie blisko 400 km mam do Ciebie. Ludziom juz się w dupach poprzewracało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil255    305

Ale pojebani ludzie, ja kupuje 2-3 klase za 20tys a tu takie ceny, hahah 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki18l    52

u nas w lubuskim jak ktoś da 30 tyś to wyjątek i ziemia musi być bardzo dobra a tak to jak ktoś chce szybko kase to się godzą na 20 tyś, czyli od 20 do 30, ale nie do jasnej ---------------    100 tyś , i tak własnie rolnicy nabijają sami sobie ceny , bo jeden z drugim poda do wiadomości że po tyle sprzedaje i już reszta też zawyża bo może akurat się sprzeda, i zaraz już wszyscy zaczną po tyle wystawiać, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciej    169

Dlatego ja daje za najlepsze klasy i duże działałki do 50 tys /ha a pozniej to mogą sobie pomarzyć wole niech ktoś inny bierze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2989
Ale z drugiej strony stańcie po stronie sprzedającego. Za ile byście sprzedali swoje pola? Za pół darmo napewno nie 😃
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek2187    4

W Wielkopolsce okolice Gostynia też koło stówy za hektara, jak jest popyt to i cena wysoka a ziemi nie zrobisz w fabryce.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johniy861    78

100 tys za ha 2/3 to już u nas dawno było... Najwięcej 150 za ha widziałm ale to 1/2. Spory przestrzał cen skoro na wschodzie kraju za 2/3 klase po 20 tys dajecie a u mnie 50 za 4/5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek472    40

187500 dałem za 6,6 ha w 1 kawałku 3b-5 większość 4a, Lubelskie wydaje mi się że drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hebiii2300    5

U mnie w okolicy kupują po 50 tyś . za hektar klasa 4-5 , ostatnio krzyknęli za 1 h po 75 tysięcy i weź tu zostań na gospodarce jak taki Janusz z " somsiadem"  podbijają stawki potem ktoś usłyszy i już mówi ci że on to chcę po 100 za h a jak ty nie kupisz to zawsze się ktoś znajdzie . 

 

2 godziny temu, jacek472 napisał:

187500 dałem za 6,6 ha w 1 kawałku 3b-5 większość 4a, Lubelskie wydaje mi się że drogo.

Za taki areał w jednym kawałku u mnie krzyknęli by okrągły milion xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mus    23

Południe Lubelszczyzny 40-50 za ha ale znajdują się tacy co dają 60 klasa IV a i b, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

było sie okupić jak PGR likwidowali ,a nie teraz płakać,u nas ziemie drogie  bo odłogiem nie lezą nawet małe działki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek2187    4

Masz racje. Ojciec mówił że w tamtym okresie w dolnośląskim sprzedawali po 100zł/ha ale kto by taki kawał jechał obrabiać. Takie gospodarskie myślenie w tedy było a nie lokowanie kapitału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 godzin temu, suzuki18l napisał:

, i tak własnie rolnicy nabijają sami sobie ceny , bo jeden z drugim poda do wiadomości że po tyle sprzedaje i już reszta też zawyża bo może akurat się sprzeda, i zaraz już wszyscy zaczną po tyle wystawiać, 

To w końcu rolnicy zawyżają ceny czy wystawiający do sprzedaży?

 

Co mają do tego sprzedający? Jak głupcy się licytują kto da więcej to sprzedający się cieszą z takiego stanu rzeczy co nie??

Aby móc zostać rolnikiem powinien być obowiązkowy kurs ekonomi 4 letni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Jeśli w jego okolicy rolnicy by tyle płacili to by ogłoszenie na forum nie wylądowało... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez the1mati1
      Witam. Jestem zainteresowany kupnem pewnej działki. Jak mogę sprawdzić kto jest jej właścicielem, znam tylko jej numer ewidencyjny działki. Pytałem sąsiadów i nikt za bardzo nie wie do kogo należy ta ziemia, mówią tylko że do jakiegoś gościa z łodzi który ja kupił 8 lat temu. Działka leży ugorem cały czas.. Dzwoniłem do starostwa i nie chcą udzielić takich informacji.Gdzie mogę znaleźć infotmację o właścicelu działki?
    • Przez Damianursus30
      Witam, nie wiem czy to aby odpowiedni temat i kategoria ale mam pewien problem.
      Otóż w pobliżu moich pól leży działka rolna o powierzchni ponad 3ha, jest to wieloletni ugór jednak bliskość jej położenia zachęca mnie do zrobienia wszystkiego co w mojej mocy aby spróbować ją odkupić albo chociaż wydzierżawić...
      Wszystko fajnie tylko problem jest taki że nikt nie zna jej właściciela. Wiadomo najprościej zapytać w urzędzie. Tak też zrobiliśmy, pan odpowiedział że nie ma żadnego problemu jeśli podamy mu numer, po podaniu odpowiedział że jest mu bardzo przykro ale nie może udzielić nam takiej informacji gdyż właściciel ten zastrzegł sobie informacje na ten temat, 
      W okolicy nikt nie wie kto kupił tą działkę bo osoba która kiedyś była w jej posiadaniu sprzedała ją kilkanaście lat temu i od tego czasu leży nie uprawiana. 
      Krążą plotki że kupił to jakiś bussinessman, który prał brudne pieniądze i musiał rozlokować swój kapitał ( Trochę zabawne aczkolwiek dlaczego zastrzegł sobie prawo do wydania jakichkolwiek informacji o właścicielu tych gruntów )
       
      Podsumowując chciałbym zapytać co mam zrobić w takiej sytuacji, gdzie i czy mogę jakoś poszukać informacji o tym właścicielu, bo przecież musi płacić podatek....,Jest to jedyny taki ugór w mojej okolicy,dlatego chciałem spróbować go jakoś odkupić
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi !
    • Przez paula5409
      Dam w dzierżawę 1,5 HA gruntu rolnego Oleśnica/Ligota Mała. Tel: 661-851-083
    • Przez mogilnik
      Witam, mam na sprzedaż grunt rolny w Bukówcu Górnym pow. leszczyński woj. wielkopolskie.

      Grunt znajduje się na jednej działce. 

      Łączna powierzchnia działki to 7,38 ha w tym: 0,14 ha lasu oraz ok. 0,6 ha zadrzewień.

      Klasy od IIIB do VI.
       
      Cena za całość to 350 tys. zł do negocjacji.
       
      KONTAKT: 885-242-365
       
    • Przez Zymbar
      Cześć,
       
      Mamy z żoną taki pomysł, aby zainstalować na działce kilka gęsi w dwóch celach:
      1. do "koszenia" trawy
      2. na jajka
      Działka jest w lesie, w sezonie trawa miejscami jest bardzo wysoka.
      I chciałbym się Was poradzić w takich sprawach:
      1. Ile gęsi trzeba by mieć, aby skosiły 1000 m2 trawy w sezonie? (kwiecień-wrzesień/październik)
      2. Jakie pomieszczenie (jak duże) potrzeba?
      3. Jak gęsi "dogadują się" z psami? Obecnie mamy labradora i owczarka podhalańskiego (obie suki).
      4. Ile kosztowałoby utrzymanie jednej gęsi na rok zakładając, że w sezonie miałyby sporo trawy?
       
      Za wszelkie inne wskazówki również będę wdzięczny.
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj