dario1601

jaka zgrabiarke dwu karuzelowa uzywana kupic

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dario1601    1

koledzy prosil bym o opinie jaka zgrabiarke uzywana mozna kupic zeby nie naciac sie na cos bardzo awaryjnego interesuje mnie model do srodka o szer. rob. ok 8 m

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Myślę ze class liner lub krone swadro. Ceny są różne zależy od ilości kółek w tandemie, czy oś skrętna no i czy przekładnia w oleju czy sucha i stan. Ceny od 12tyś ale zeby coś kupić dobrego to ok 25 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajer12    2

Ja posiadam Krone Duo Vario od 6.50 do 7.50 szerokości roboczej. 5 sezonow bezawaryjnej pracy. Jedyny minus to taki ze wyzej mogla by podnosic ramiona jak sie zawraca bo czasami zaczepi zgrabiony rzad i lekki balagan sie robi. A tak doradze Ci odnosnie 8 m. Jesli wogole sa takie grabiarki to jak dobry pierwszy pokos masz to taki walek Ci wyjdzie ze najnizszym biegiem na sprzegle bedziesz to zbieral. 6.50 zupelnie starcza. pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak jak koledzy mówią najlepiej krone albo claas warto też wziąć pod uwagę pottinger. Warto sprawdzić olej w przekładni obejrzeć wszystkie ramiona grabiace czy przypadkiem nie było coś spawane no i najlepiej uruchomić czy nie ma zgrzytow szarpniec czy równo chodzi. Ja posiadam nowa zgrabiarke kverneland i jestem zadowolony co do szarokosci zgrabiania ponieważ bierze około 6.8m i jest to vario czyli może grabic jeden wałek do lewej lub dwa oddzielnie ale już bym jej nie kupił ponownie jak chcesz pogadac to priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dario1601    1

tak tylko ze ja kosze dwoma kosiarkami 2.8m lely z kondycjonerem i 3m samasz tez zz kondycjonerem . zgrabiarka musi byc do srodka . chcac zgrabiac 3 pokosy kosiarek musi byc minimum 7.8 m szerokosci roboczej . a co do zbierania to robi to fima uslugowa przyczepami lely 45 nozy wiec jak wiecej towaru w walku to lepiej pociety material . i im nie robi różnicy jaki walek dostosowują sobie predkosc zbierania i tyle

a co do samych przekladni to lepiej olejowe czy smarowane wybrac i dlaczego?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krystal1
      witam mam zamiar kupić ciągnik móc 75-95km proszę o opinie 
      https://www.olx.pl/oferta/valmet-valtra-4500-CID757-IDvlIxp.html
      https://www.olx.pl/oferta/renault-cergos-340-w-komplecie-tur-krokodyl-CID757-IDvkt6f.html
      https://www.olx.pl/oferta/steyr-9094-jak-case-cs-tuz-wom-CID757-IDwmAJX.html
    • Przez Wsz34
      Jaką polecacie kupić prasę rolującą polską do 65tyś i jaka polecacie? 
    • Przez NH8670
      Witam zamierzam kupić talerzówke używaną ciąganą składaną na co  zwrócić uwagę mam jeden egzemplarz upatrzony marki FROST 4.8m czy lepiej sobie darować?
    • Przez wojtek161
      witam planuje kupić ładowacz czołowy  do c 360 3p proszę o pomoc interesuje mnie marka wol met tylko niewiem ile  sekcji wybrać 2 czy 3 i czy cągnik da rade z takim ładowaczem  jego główne zadania ładowanie obornika z pryzmy  i ładowanie słomy i sianokiszonki? proszę o porady urzytkowników
    • Przez szy1993
      Chciałbym dowiedzieć się czy są jacyś użytkownicy i jakie mają opinie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj