Polecane posty

irek0700    0

Witam poszukuję części jak na zdjęciach do ciągnika FiatSomeca 850 dt .Oprócz tego także poszukuję mocowanie pompy hydrauliki i mocowanie pompy wtryskowej

20190129_071618.jpeg

20190129_071659.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Aleks7
      Gdzie mogę tanio kupić elektromagnes do fiata 60-90? Czy będzie pasował od jakiegoś innego ciągnika, jeśli tak to od jakiego?
    • Przez pawel1982
      Witam wszystkich.
      Może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie jaką funkcję pełni dźwignia z prawej strony pod siedzeniem w tym właśnie modelu.
      Dodam tylko że jest to mała dźwignia z oznaczeniem "+ - -". Obok niej są dźwignie hydrauliki i tylkego podnośnika
    • Przez tomaszek83
      Witam
       
      Czy to normalne w tych modelach ciągników ze przy włączaniu wałka słychać zgrzyty w skrzyni biegów? Byłem oglądać taki ciągnik z zamiarem zakupu i tak się własnie w nim działo .
      Pozdrawiam
    • Przez PowerfarmMaszyny
      !!!! SPRZEDAM CENA DO NEGOCJACJI !!!!

      FIATAGRI 88-94

      Rok 1995
      12390 mtg
      Silnik 4 cyl Turbo
      85 km
      Skrzynia Mechaniczna
      Opony Przód 80% Tył 60%

      LINK DO OGŁOSZENIA:
      http://otomoto.pl/oferta/fiat-88-94-ID6ye8y7.html




    • Przez DMRolnik
      Witam chciałbym się dowiedzieć jakie powinno być ciśnienie wtrysku paliwa w ciągniku rolniczym jakim jest FIAT 540 DTS. Po założeniu nowych końcówek wtryskiwacza ciśnienie to 225 atmosfer. Czy takie ciśnienie jest prawidłowe? Proszę o informacje dotyczące tematu. 
      Dziękuje za wszystkie odpowiedzi i czekam zniecierpliwiony ponieważ jest to dość pilne.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj