Polecane posty

jacek1296    1682
10 godzin temu, alvaroalvaro78 napisał:

Loco gospodarstwo? Jaka lokalizacja? Kolega z miesiąc temu, może ciut dłużej podpisał taki kontrakt ale po tym fakcie spadły u nas kontrakty do około 780-785zł

Loco gospodarstwo, kuj-pom, 300t+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

A moim zdaniem potrzebna jest taka zima w całym kraju żeby żaden rolnik nie mógł się ruszać że zbozem i wtedy by się zrobiła dobra cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25612

Nie zapominaj że na drugim końcu łańcucha też jest rolnik który zboże potrzebuje do skarmiania. 

Piekarnie się nie pier**lą i ceny podnoszą, a masarnie też się nie pier**lą i ceny rolnikowi podnoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

Czemu wy tacy pazerni na te ceny Pierwszy hodowca na tym forum dopiero co wstawił warchlaki ipotrzebuje co najmniej 150 kg zboża na sztukę a cena świniny nie bardzoO.oJa swoje blondi przeznaczę na spożycie własne i w ten sposób ogranicze straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr89    49

A orientuje się ktoś dlaczego Ferma drobiu Woźniak ma takie niskie ceny w tym roku ? Zawsze mieli lepsze ceny od Flory , Agro-As czy lokalnych skupów,  a teraz maja najgorszą bo 750 zł netto, Dolnośląski, powiat Wrocławski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, piotr89 napisał:

A orientuje się ktoś dlaczego Ferma drobiu Woźniak ma takie niskie ceny w tym roku ? Zawsze mieli lepsze ceny od Flory , Agro-As czy lokalnych skupów,  a teraz maja najgorszą bo 750 zł netto, Dolnośląski, powiat Wrocławski. 

Może przestali rozdawać pieniądze :)


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lassie    127

nikt nie każe do nich wozić, jeżeli są lepsze oferty ,jak im braknie towaru to podniosą ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś kupione

pszenica 250 t cena 830 brutto Loco Włodawa

kukurydza 150 t 732 brutto loco Włodawa

 

a za jęczmień zapłaciłem 820 brutto 50t

  • Thanks 1

Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albercik99    93
1 godzinę temu, DamianRolnikSkup napisał:

dziś kupione

pszenica 250 t cena 830 brutto Loco Włodawa

kukurydza 150 t 732 brutto loco Włodawa

 

a za jęczmień zapłaciłem 820 brutto 50t

A ja wczoraj kupilem 400 ton po 780 brutto, kukurydze 300 ton po 700 brutto, a jeczmien to obiecali 100 ton gratis dorzucic - w podziece za umożliwienie pozbycia sie towaru, o ktory biedni sprzedajacy sie dzien w dzien potykali. 

P. S. Skoro tak chetnie dzielisz sie tu swoimi sennymi ruchami biznesowymi napisz w ktorym momencie zazwyczaj sie budzisz, ;jak siedzisz na muszli klozetowej zamiast swojego skorzanego fotela, czy jak przeliczasz odcinki papieru toaletowego zamiast gotowki? 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieter1991    99

moim zdaniem to czy sobie czy dalej pchnie to już jego sprawa.

Jak dla mnie liczy się to, że oferuje sensowne pieniądze które nie są wirtualne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat ceny, to myślałem że chodzi tu o to, żeby je podawać? 

 

Dzięki Panowie, pośrednicze przy sprzedaży, mam tylko produkcję roślinna, ja zwierząt nie mam, ale dziadek ma

 

Internet jest na tyle nie sympatyczny, że ludzie z małym zasobem szarych komórek również mają do niego dostęp i właśnie o to ten Pan nam udowodnił


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
20 godzin temu, ws71 napisał:

Kupione żyto pasz. 30t  760 brutto

To już lepiej pszenicę kupić

4 godziny temu, piotr89 napisał:

A orientuje się ktoś dlaczego Ferma drobiu Woźniak ma takie niskie ceny w tym roku ? Zawsze mieli lepsze ceny od Flory , Agro-As czy lokalnych skupów,  a teraz maja najgorszą bo 750 zł netto, Dolnośląski, powiat Wrocławski. 

Bo spodziewają się dużych spadków więc po co przepłacać, pewne info...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj