Polecane posty

miwigos    3528

76 gestość ,28 gluten,opadanie 220,takie parametry obchodzą mój młyn gdzie odstawiam,pszenica w tym roku ma białko 17,opadanie 400,tylko nie każda ma taką gęstość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4067

A jak płacą za pszenice której ( przypadkiem ) gęstość wyjdzie 74 ? - paszówka i wyjazd ?

U nas tak jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

Tu jest najwiekszy bałagan parametry!!! Skupujący ma takie pole do szabru i nikt i nic w polsce mu nic nie zrobi bo nie ma żadnej ustawy regulującej precyzyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
15 godzin temu, galan99 napisał:

Rotex - Grabowiec pszenica konsumpcja cena   brutto 680 zł .

Na wymianę . Na 14 dni 670 


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CASd    65
3 godziny temu, Roxer napisał:

Ktoś zna cenę ceferta Pawłów? Bo coś nie odbierają

630 pasza 660 Max konsumpcja ceny netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25637

Matif kolejny dzień na zielono. Obecnie 184,5 euro

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kupiona 10 ton 650 brutto drogo ale co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobek    93

Stasiu to po co tak drogo kupowałeś? Jeżeli Cię nie stać to lepiej nie kupować niż zaciągać jakieś niepotrzebne kredyty :) 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
49 minut temu, staszek131415 napisał:

Kupiona 10 ton 650 brutto drogo ale co zrobić

kupuj na zapas bo to ostatnie takie ceny:D

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3528
12 godzin temu, Wicherek napisał:

A jak płacą za pszenice której ( przypadkiem ) gęstość wyjdzie 74 ? - paszówka i wyjazd ?

U nas tak jest 

Znam młyn co kupi nawet 72 ,jak potrzebuja to nawet nie obniżą  ceny,wedłyg cennika jak niema gestości to za każdy 1 % poniżej 76,obniżają cena o 1 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damin1    152

Znajomy kierowca był w młynie z towarem i 2 kierowców przed nim nie przyjęli bo uwaga 😀 mieli za duże białko. 12.5 w umowie a oni mieli koło 14. Pierwszy raz takie coś słyszałem. Ale tam chodziło prawdopodobnie o miejsce a mianowicie jego brak. Nie mieli gdzie wsypać a kontrakt podpisany to znaleźli dziurę w calym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3528

W tym roku takie małe białko prawie nie wystepuje,moja ma 16-17 ,taki specyficzny rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3481
14 minut temu, damin1 napisał:

Znajomy kierowca był w młynie z towarem i 2 kierowców przed nim nie przyjęli bo uwaga 😀 mieli za duże białko. 12.5 w umowie a oni mieli koło 14. Pierwszy raz takie coś słyszałem. Ale tam chodziło prawdopodobnie o miejsce a mianowicie jego brak. Nie mieli gdzie wsypać a kontrakt podpisany to znaleźli dziurę w calym

No to skoro była umowa to muszą przyjąć a że za duże białko ?? to najwyżej mogą nie doliczyć ceny za większe białko  ale normalna umowa nie ma takich  zapisów  chyba że to na makaron i było zaznaczone że nike może przekroczyć 12,5 % białka i ma to być pszenica tak zwana "twarda" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CASd    65
6 godzin temu, Roxer napisał:

Ktoś zna cenę ceferta Pawłów? Bo coś nie odbierają

630 pasza 660 Max konsumpcja ceny netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damin1    152
29 minut temu, miwigos napisał:

W tym roku takie małe białko prawie nie wystepuje,moja ma 16-17 ,taki specyficzny rok

A gęstość jaka masz

15 minut temu, marks50 napisał:

No to skoro była umowa to muszą przyjąć a że za duże białko ?? to najwyżej mogą nie doliczyć ceny za większe białko  ale normalna umowa nie ma takich  zapisów  chyba że to na makaron i było zaznaczone że nike może przekroczyć 12,5 % białka i ma to być pszenica tak zwana "twarda" .

No tego to już nie wiem jak mieli w umowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4067
1 godzinę temu, damin1 napisał:

Znajomy kierowca był w młynie z towarem i 2 kierowców przed nim nie przyjęli bo uwaga 😀 mieli za duże białko. 12.5 w umowie a oni mieli koło 14. Pierwszy raz takie coś słyszałem. Ale tam chodziło prawdopodobnie o miejsce a mianowicie jego brak. Nie mieli gdzie wsypać a kontrakt podpisany to znaleźli dziurę w calym

To pewnie było żywe białko ! ale co mieli mówić - chwalić się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj