Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrzej1988    293
12 godzin temu, 01_Spider napisał:

Kurniki w Bidaczowie pszenica podwyżka z 600 na 620 brutto, pszenżyto 540 brutto.

 

Ja sprzedawałem koło 20 sierpnia do Bryły pod Biszczą. Cena 710 zł brutto. Nie miałem już gdzie zsypać to wywyiozłem prawie 5 ton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583
2 godziny temu, andrzej1988 napisał:

Ja sprzedawałem koło 20 sierpnia do Bryły pod Biszczą. Cena 710 zł brutto. Nie miałem już gdzie zsypać to wywyiozłem prawie 5 ton

Jaja sobie robisz w sierpniu cena 710 brutto to teraz po ile 800 zł brutto .

Grabowiec 640 jak gruba pszenica drobna 600 do 620 zł brutto .

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

wyśle Ci skan faktury niedowiarku. Po doliczeniu 7% vatu wychodzi dokładnie 706 zł z groszami

 

faktura poprawka.jpg

Edytowano przez andrzej1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

Szacun dla ciebie ale u nas to nie możliwe i prędko nie będzie jak będzie to może 700 zł kurna są zasypani i nie potrzebują pszenicy . To jak następny rok będzie naprawdę urodzajny to cena sięgnie u nas dna po 500 zł brutto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628

Sprawa się rypła. Galan99 gra na zniżki, za 50 zł na tonie worków przerzucał nie będzie😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

Worki przerzucać dobre sobie Tylko nie ma ceny nawet takiej jak była zeszłym roku - Gra się zaczęła i potrwa do wiosny a wiosną jeszcze taniej będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628

No weź nie strasz bo ja trzymam wszystko a chcę na chleb zarobić a muszę jeszcze szczury i myszy  wykarmić bo cholery zdychać nie chcą

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

Czy ja kurna straszę tylko porównuję zeszły rok do tego a ten rok bardziej łaskawy na plony jest i więcej pszenicy jak Porty stoją  to nic dobrego nie wróży - każdy czeka jak się ruszą to będzie dno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628

Co tu porównywać, jest już bardzo tanio i dlaczego ma być jeszcze taniej? Nie ma statków to cena stoi. Jak się pojawią to może wzrosnąć a na pewno stanieć nie powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

Co było tego roku na wiosnę co się  stało staniało a czemu tak jakie jest wytłumaczenie tego ? To jak teraz jest cena licha a co będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ile Ty tam galan masz tej pszenicy?


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
4 godziny temu, galan99 napisał:

Jaja sobie robisz w sierpniu cena 710 brutto to teraz po ile 800 zł brutto .

Grabowiec 640 jak gruba pszenica drobna 600 do 620 zł brutto .

Od kiedy to pszenicę na grubość badają ? 😂


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daros    11

A ja w Grabowcu sprzedałem po 670 brutto 15,3 białko 34 gluten opadanie 410. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1490

lepiej nie będzie parę dni temu Ukraina ogłosiła przecież zwyżkę plonu względem zeszłego roku o 10% więc ja z połowa już teraz uciekam , zapasy światowe w tym roku dalej bija rekord może minimalny ale dalej..., a i u siebie również więcej pszenicy nakosiłem niż rok temu, więc coś jest na rzeczy że cena stanęła w miejscu.

Edytowano przez Tigon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1490

na pewno nie u nas, ludzie jeżdżą za grancie i zamiast inwestować w siebie to co zarobią ładują w gospodarkę xD 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628

No i co ci po tańszym polu, będziesz miał za co kupić i obsiać przy cenie 600 brutto.

Nawet jak kupisz to usatysfakcjonuje cię robić więcej za mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
mógłbyś to rozwinąć jak pole taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

Ja chce po kawałku ziemli  sprzedawać a wy mówicie o tanieniu ale jeszcze trochę  napalonych jak szczerbatych na suchary ta ziemia nosi

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

Jest, jest. Zawsze się kilku napelencow znajdzie w tym okolicy co to sobie ceny podbijają nawzajem .


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORZMO    48
4 godziny temu, Agrest napisał:

Co tu porównywać, jest już bardzo tanio i dlaczego ma być jeszcze taniej? Nie ma statków to cena stoi. Jak się pojawią to może wzrosnąć a na pewno stanieć nie powinna.

Statki nie przypłyną po pszenicę po 700zł. Po takiej cenie mają we Francji i nie muszą opływać całej Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4062
1 godzinę temu, wiesiek63zmc napisał:

Ja chce po kawałku ziemli  sprzedawać a wy mówicie o tanieniu ale jeszcze trochę  napalonych jak szczerbatych na suchary ta ziemia nosi

Całe życie tyrałeś ale zapomniałeś że trzeba sobie następcę wychować ,a może myślałeś ze będziesz żył wiecznie a tu głowa łysa i w kręgosłupie strzyka , teraz masz zły czas na sprzedawanie zaczekaj jak pszenica będzie po 100 zł 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628

To w końcu pogoda miała wpływ na plony w Europie czy nie? Tak miało Francję sponiewierać?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj