Polecane posty

AleksanderX    522

Ale Stasia też trzeba zrozumieć on trzodziarz i zboze kupuje więc ma w tym swój interes co przełożyło sie na spadki cen w całym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
15 minut temu, AleksanderX napisał:

Stasio już jest na piedestale bo jak na razie on jedyny przewidział spadek cen zbóz

Nom . To tak jak deszcz w Polsacie .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
8 minut temu, AleksanderX napisał:

Ale Stasia też trzeba zrozumieć on trzodziarz i zboze kupuje więc ma w tym swój interes co przełożyło sie na spadki cen w całym kraju

Czyli co ? Popyt obniża cenę? Jak by Stasio nie kupował to by drożej było? Kuźwa to jakaś sekta? Kolejny myśliciel..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nooo . A ja te trzy maciory jak On . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Hahahaha wystarczy że na lodówce zawiesisz kartkę z napisem OD JUTRA PSZENICA W DÓŁ i ot całe rozeznanie. Czy on przez ostatnie lata napisał że podrożała? nie, zawsze w dół . Ja to myślę że staśka zalało - tam największe nawałnice poszły - wykrakał że wody u niego pod dostatkiem a śmiał z innych że suszę mają 

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasio32    17
1 godzinę temu, pawel885 napisał:

Hahahaha wystarczy że na lodówce zawiesisz kartkę z napisem OD JUTRA PSZENICA W DÓŁ i ot całe rozeznanie. Czy on przez ostatnie lata napisał że podrożała? nie, zawsze w dół . Ja to myślę że staśka zalało - tam największe nawałnice poszły - wykrakał że wody u niego pod dostatkiem a śmiał z innych że suszę mają 

Choć to nie po chrześcijańsku i w dodatku w Boze Ciało- dobrze mu tak, skoro okrągły rok zle wszystkim życzy byle zaoszczędzić 50 zł na tonie. Niech jeszcze te glencore i inne pozalewa, to sie szacunku nauczą do czyjejś pracy.  A że ceny poszły na dół, to tylko i wyłącznie kwestia zmowy i prognoz. Rolnicy odwdzięczą się w żniwa

https://www.o2.pl/artykul/rolnicy-alarmuja-dramatyczna-susza-rosliny-wysychaja-na-pniu-6393986438289537a

Edytowano przez stasio32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4067

Ja myślę że Sraszek  spędzał zbyt dużo czasu przed kompem , zaniedbał żonę i zostawiła dziada, znalazła takiego co wypełnia Sraszkowe obowiązki , to często się zdarza , chłopisko się załamał  , musi się teraz rogacz odnależć w nowej sytuacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2209    161

i po co obrażasz bliźniego swego ?Przebywanie na tym forum zagraża ostatnio własnemu zdrowiu psychicznemu.Lepiej tego nie czytać i nie komentować.Spora część użytkowników zaprzestała się udzielać na forum.Yacenty czas wziąć się za porządki?

 

Edytowano przez slawek2209

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, slawek2209 napisał:

wziąśc

To ja zacznę 🧐      wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3528
Przed chwilą, ws71 napisał:

To się kolego decyduj czy miałeś suszę czy nie , bo w rejonie CSE mało kto dostał powyżej 3t , a jakość to była porażka a z tym grubym ziarnem to miał być dowcip,zresztą mało kto miał w okolicy poniżej 70% strat w plonie[na podstawie protokołów] podobnie wyglądało w sasiednich powiatach

Susza była bo zamiast 8-9 ton pszenica sypała 5-6 ton,mówimy o dobrej ziemi

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19726
20 minut temu, miwigos napisał:

Susza była bo zamiast 8-9 ton pszenica sypała 5-6 ton,mówimy o dobrej ziemi

To jest definicja suszy na KUJAWACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2463
1 godzinę temu, slawek2209 napisał:

i po co obrażasz bliźniego swego ?Przebywanie na tym forum zagraża ostatnio własnemu zdrowiu psychicznemu.Lepiej tego nie czytać i nie komentować.Spora część użytkowników zaprzestała się udzielać na forum.Yacenty czas wziąć się za porządki?

 

Yacenty też sie przestał udzielać  , jak narobił bałaganu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589

To ciekawe się robi jak dalej tak będzie smażyć do końca czerwca jak się zapowiada to żniwa 20 lipiec , ale nie które odmiany pszenic porażone grzybami na chwilę obecna to klęska , choć jeden liść flagowy to jeszcze ziarko się  wykształca .

W tym roku gorzej pszenice są porażone grzybami względem roku 2018 były zdrowsze .

Ostroga w tym roku najlepiej się trzyma względem innych pszenic .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GucioJUMZ    393
2 godziny temu, wiesiek63zmc napisał:

W nocy robił się dzień od błyskawic ale na sucho 

Wiesiek ile spadło deszczu u ciebie . 12km od ciebie spadło od Piątku do dziś 4mm 

galan99 na borowinie to arkadia białych kłosów dostaje około 20% już biało liść flagowy zielony a kłos biały . Desamo się trzyma zacnie flagowy taki jak z trawy sudańskiej 20 lipca to będą już łupić na bogato 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
12 godzin temu, galan99 napisał:

W końcu pada Zamojskie .

W końcu ? U mnie 5 min nawałnicy duża część zboża leży także podziękuje za taki deszcz


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj