donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość
11 minut temu, Ursus11 napisał:

A ja myślę że nadal dostaniesz 6zl za byka. Z Ukrainy przywioza gotowe mięsko za pół darmo.

Jemu to koło ch*ja lata bo to handlarz , na swoje musi wyjść czy byk będzie po 6 lub 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, debrzyna napisał:

 

Wyjdzie książką ale dopiero 50 lat po mojej śmierci 😊

 

To teraz my nie dożyjemy żeby'się dowiedzieć 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

debrzyna napisał: Widze że ja to jestem w komfortowej sytuacji Kiedy byłem młody to miałem kasy ile chciałem Potem jak już było cieniej to zwiałem do Puszczy  i jak to moja zona mawia założyłem firmę do przerabiania pieniędzy na gówno Obniżyłem poprzeczkę życiowa do minimum i jest super  kantar tu sie nie ma co śmiać Kasa to kłopoty Pamiętam jak na początku lat 90 zakupiłem we Francji Peugeota 605 prawie nówka   Cieszyłem sie jak dzieciak dopóki mi nie uświadomili ze takie auto pozostawione na ulicy lub parkingu bez ochrony to sie równa z jego utratą I nawet na dziewczyny nie mogłem jechać sam tylko z ochroniarzem samochodu Koszmar Mam ten samochód do dziś  A ochroniarz nadal pilnuje?😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ojojoj wg topagraru cena na wbc w tym tygodniu wzrosła o 50gr do złotówki .biedne zakłady ubijaly co popadnie przez pół roku za psi grosz i raptem towaru niema.oj jakie zdziwienie im nadeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, mareknh napisał:

Jalowka hfxlm okolo 7,75 netto wyszla przy 13.10 za R.

Jaka ubojnia?  Pośrednik czy zakład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
38 minut temu, Elvis1090 napisał:

Bratex Łódź Cena na dziś za dobrego 7.5 netto

Elvis a ten Bratex to nie czasem nowe wcielenie firmy Kopii znanych z forum i nie tylko złodzieji ????? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Elvis pozdrów Piotrka i Waldemara od farmerów z podlaskiego.spytaj się co znajomych nie odwiedza.wielu tu na nich czeka.ten sam numer odwalają.spolka zoo i kapitał zakładowy 50tys a obrót milionami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535
HF86 napisał:

Ojojoj wg topagraru cena na wbc w tym tygodniu wzrosła o 50gr do złotówki .biedne zakłady ubijaly co popadnie przez pół roku za psi grosz i raptem towaru niema.oj jakie zdziwienie im nadeszło

Zdziwia się za pół roku. Ludzie już nie wstawiaja tyle co wcześniej, że w każdej szopce stały cielaki. Kontrakty podpisane a nie będzie co bić. Rozmawialem z inspekcją to cieląt do polski nie jedzie prawie nic od kilku miesięcy, a wcześniej sprawdzali kamiona za kamionem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Yoda może będą musieli się przebranżowić jak to nasz rząd twierdzi.przeciez to takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, HF86 napisał:

Elvis pozdrów Piotrka i Waldemara od farmerów z podlaskiego.spytaj się co znajomych nie odwiedza.wielu tu na nich czeka.ten sam numer odwalają.spolka zoo i kapitał zakładowy 50tys a obrót milionami

A ha czyli stary numer zawodowych oszustów spółka z o. o  rok działanie normalne a potem  kupowanie jak długo się da   bez zapłaty. Odpowiedz jedna ubojnia nie zapłaciła nie mam z czego. i kolejna firma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Cos jest z cielakiami na rzeczy skoro handlarze sami dzwonią i proponują towar od ręki. Wcześniej 3 tyg czekania to była norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
3 godziny temu, Elvis1090 napisał:

Bratex Łódź Cena na dziś za dobrego 7.5 netto

Bo jebne ;)

12 minut temu, Berthold napisał:

Biernacki cena spadła... 

Niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
36 minut temu, AdamRo napisał:

 

Niemożliwe.

Ja mam info ze 12,6 za 0 klasę a ty co powiesz!??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
39 minut temu, AdamRo napisał:

Bo jebne ;)

Niemożliwe.

Adam Bratex to i nawet 10 za HF może zaproponować, heheheh  i tak wiadomo ze im ubojnia za tego zwierzaka nie zapłaci i rolnikowi nie zapłacą- to mówie Ja wróżbita kanalia)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
8 minut temu, Berthold napisał:

Ja mam info ze 12,6 za 0 klasę a ty co powiesz!??? 

Ja wiedziałem w tamtym tygodniu, czekałem co zrobią inne zakłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soltys85    83
2 godziny temu, mickas092 napisał:

Cos jest z cielakiami na rzeczy skoro handlarze sami dzwonią i proponują towar od ręki. Wcześniej 3 tyg czekania to była norma.

U nas ciezko cielaka sprzedac, malo kto bierze, znajomy handlarz ostatnio mówił ze juz po 150 placił, wczoraj tesc ledwo sprzedal za grosze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hobbysta82    298
6 godzin temu, Elvis1090 napisał:

Bratex Łódź Cena na dziś za dobrego 7.5 netto

ul. WÓLCZAŃSKA 128/134/---
95-527 ŁÓDŹ
ŁÓDZKIE. To jest centrum miasta.  W biurowcu trzymają to kupione bydło?

2 godziny temu, AdamRo napisał:

Bo jebne ;)

Nie wiesz może czy jest szansa na odzyskanie zaleglości od ZM ZBYSZKO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj