Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano (edytowane)

Koledzy a licie sobie jak chcecie mid7  za byka dostał 5151,,57 zł za 745 kg byka wiec wyszło 6,91 na zywą po przeliczeniu z wbc tak jest napisane na fakturze   wiec to fakt do nie podważenia.

A jak ktoś sprzedaje byki najedzone to cene od handlarza liczy inaczej. 1 % skity to 1 % mniej od proponowanej ceny. Jężeli handlarz proponuje 7 zł za kg i 7 % skity to realnie zapłaci  6,51 zł za całego byka bo 49gr ukradnie jako skita.  mimo iż na fakturze pisze  7 zł

I wy zamiast te 49 gr odjąc to wy dodajecie do faktury i wychodzą wam potworki typu 8 zł..

mid7  dostał 5151,57zł za 745 kg byka  na wbc  po przeliczeniu na zywą wyszło 6,91.

gdyby sprzedał handlarzowi  dostałby 4849,95 zł za 745kg  czyli 6,41 zł .

Różnica na byku 301,62 zł na korzyść wbc  Bo handlarz przed wypisaniem faktury okradł was na tyle na skicie   .

Ja was ludzie nie rozumiem  zeby z matmy być tak tempym.

 

mid Ty do ceny z faktury dodajesz zysk polegający ze Cie handlarz nie okrał  301 zł na skicie. Od kiedy to  wartość ukradzionych pieniedzy dodajesz do urzędowego dokumentu.???? 

Jarek bazylo kupił jakiś koreński samochód zapłacił za niego 80 tys i teraz  według twojego liczenia samochód kosztował 160 tys bo 80 tys zapłacił a ponieważ złodziej mu go nie ukradł wiec ma kolejne 80 tys.

 

 

 

Edytowane przez tyran3
Opublikowano
24 minuty temu, tyran3 napisał:

Koledzy a licie sobie jak chcecie mid7  za byka dostał 5151,,57 zł za 745 kg byka wiec wyszło 6,91 na zywą po przeliczeniu z wbc tak jest napisane na fakturze   wiec to fakt do nie podważenia.

A jak ktoś sprzedaje byki najedzone to cene od handlarza liczy inaczej. 1 % skity to 1 % mniej od proponowanej ceny. Jężeli handlarz proponuje 7 zł za kg i 7 % skity to realnie zapłaci  6,51 zł za całego byka bo 49gr ukradnie jako skita.  mimo iż na fakturze pisze  7 zł

I wy zamiast te 49 gr odjąc to wy dodajecie do faktury i wychodzą wam potworki typu 8 zł..

mid7  dostał 5151,57zł za 745 kg byka  na wbc  po przeliczeniu na zywą wyszło 6,91.

gdyby sprzedał handlarzowi  dostałby 4849,95 zł za 745kg  czyli 6,41 zł .

Różnica na byku 301,62 zł na korzyść wbc  Bo handlarz przed wypisaniem faktury okradł was na tyle na skicie   .

Ja was ludzie nie rozumiem  zeby z matmy być tak tempym.

T

 

 

ten ekspert..skita jest niestety powszechnie obowiązująca czy tego chcesz czy nie...a Ty pieprzysz że przy Twoich wyliczeniach różnica jaka by dostał na żywo a wbc to złodziejstwo handlarza..ekspert matematyki.. 

Opublikowano

kurde ludzie  naprawde tego nie rozumiecie?

Handlarz proponuje 7 zł  i każdy 1% skity to na całym byku 7 gr w dół. czyli za 7% 49 gr.

Reasumując płaci 6,51 za całego byka ale ponieważ  zabrał skite wartą 49 gr za całego byka to na fakturze  pisze 7 zł.

 Dlatego aby porównać wagę zywą z wbc trzeba najpierw od ceny jaką handlarz proponuje odjąc % skity np. 7  i wtedy macie realną cene handlarza

Realna cena handlarza 6,51 i dopiero potem porównać cene z wbc.

A wy ludzie zamiast od ceny handlarza odjąc wartośc skity to wy dodajecie skite do wbc  i piszecie pierdoły o 8 zł za hf

 

Opublikowano

bo nie zlikwiduje tej skity.. I żeby dostać te same pieniądze jak z wbc za takiego samego byka musi dostać ok tych 8 zł w zależności od tego ile tej skity biorą 

Opublikowano

Byk 750kg 5580zł wbc brutto

Byk 750kg -7% skitki (nie znam handlarza co nie bierze skitki,) *8zł brutto 5580zł. 

Handlarz w tym dniu za tego byka o wadze 750 kg musiałby dać 8zł brutto aby wyszło tyle co na wbc.

Prościej się nie da. 

  • Like 2
Opublikowano
40 minut temu, tyran3 napisał:

kurde ludzie  naprawde tego nie rozumiecie?

Handlarz proponuje 7 zł  i każdy 1% skity to na całym byku 7 gr w dół. czyli za 7% 49 gr.

Reasumując płaci 6,51 za całego byka ale ponieważ  zabrał skite wartą 49 gr za całego byka to na fakturze  pisze 7 zł.

 Dlatego aby porównać wagę zywą z wbc trzeba najpierw od ceny jaką handlarz proponuje odjąc % skity np. 7  i wtedy macie realną cene handlarza

Realna cena handlarza 6,51 i dopiero potem porównać cene z wbc.

A wy ludzie zamiast od ceny handlarza odjąc wartośc skity to wy dodajecie skite do wbc  i piszecie pierdoły o 8 zł za hf

 

nie wiem ile tym masz lat i czy ty czasem lekcji matematyki w szkole nie przespałeś, i czy wogóle sprzedałeś jakiegoś byka lub innego zwierzaka w swoim życiu, bo twoje wyliczenie są kompletnie nie zrozumiałe, jak sprzedawałem na żywą wagę to polegało to na tym że kupujący ważył byka np 745 kg i od tego odejmował na tzw "brud" 7%

745 kg - 7 % = 692 kg

i dalej np proponuje cenę 7,95 brutto

692 kg x 7,95 zł/kg = 5501 zł i to jest kasa jaką otrzymujemy za byka

i każdy który sprzedawał na żywą wagę to potwierdzi że tak się liczy przy żywej a nie jak ty to napisałeś czyli jakieś odejmowanie tej "skity" od ceny

Opublikowano

mid7 To dostałes za byka 5501 zł czy 5151zł  co masz na fakturze????

jak  5151 zł to dostałeś 6,91 netto  co masz na fakturze???

jak sprzedajesz na zywą masz skite a jak na wbc to skita jest już w wybojowości i niemożesz jej ponownie liczyć.

A ty mi piszesz ze otrzymałes za byka 5501 mimo ze na fakturze masz 5151zł  i tyle dostaniesz na konto Kurde pokaż mi w realu te 350 zł które niby masz doliczasz wirtualną kasę do faktury której nie masz.

Wyjasniam jak  dla dzieci ułomnych na przykładzie tucznika 100kg  ze skitą  7% po przeliczeniu z wbc 5 zł za kg

Tucznik 100 kg po 5 zł razem 500 zł- przeliczenie z wbc

tucznik 100 kg po 5 zł 7% skity    100-7 kg =93 kg do zapłaty po 5 zł = 455zł- czyli realnie dostajesz  nie 5 zł a 4,55- przeliczenie handlarza

Tak wygląda prawidłowe porownanie zywej i wbc

 

Liczenie mida7   100 kg tucznik po 5 zł razem 500 zł do tego jakbym sprzedał handlarzowi to by zabrał mi skite( 7 %) z 7 kg czyli 45 zł razem wiec mam 500 zł w realu plus 45 zł wirtualne które nie zabrał mi handlarz razem 545 zł  po przeliczeniu dostałem zatem 5,45  mimo ze w kieszeni jest 5 zł za kg jak pokazuje faktura i 500 zł w kieszeni.

 

Opublikowano
13 minut temu, tyran3 napisał:

mid7 To dostałes za byka 5501 zł czy 5151zł  co masz na fakturze????

jak  5151 zł to dostałeś 6,91 netto  co masz na fakturze???

jak sprzedajesz na zywą masz skite a jak na wbc to skita jest już w wybojowości i niemożesz jej ponownie liczyć.

A ty mi piszesz ze otrzymałes za byka 5501 mimo ze na fakturze masz 5151zł  i tyle dostaniesz na konto Kurde pokaż mi w realu te 350 zł które niby masz doliczasz wirtualną kasę do faktury której nie masz.

Wyjasniam jak  dla dzieci ułomnych na przykładzie tucznika 100kg  ze skitą  7% po przeliczeniu z wbc 5 zł za kg

Tucznik 100 kg po 5 zł razem 500 zł- przeliczenie z wbc

tucznik 100 kg po 5 zł 7% skity    100-7 kg =93 kg do zapłaty po 5 zł = 455zł- czyli realnie dostajesz  nie 5 zł a 4,55- przeliczenie handlarza

Tak wygląda prawidłowe porownanie zywej i wbc

 

Liczenie mida7   100 kg tucznik po 5 zł razem 500 zł do tego jakbym sprzedał handlarzowi to by zabrał mi skite( 7 %) z 7 kg czyli 45 zł razem wiec mam 500 zł w realu plus 45 zł wirtualne które nie zabrał mi handlarz razem 545 zł  po przeliczeniu dostałem zatem 5,45  mimo ze w kieszeni jest 5 zł za kg jak pokazuje faktura i 500 zł w kieszeni.

 

nie będę już z tobą dyskutował bo ty nic nie rozumiesz i nie zrozumiesz, sam pokazujesz że nie czytasz postów z zrozumieniem nawet z pamięcią u ciebie słabo jak się cofniesz na poprzednią stronę to zobaczysz że za byki otrzymałem 55121 zł brutto czyli za byka wychodzi 5 512 zł

Opublikowano
1 godzinę temu, johny1991 napisał:

bo nie zlikwiduje tej skity.. I żeby dostać te same pieniądze jak z wbc za takiego samego byka musi dostać ok tych 8 zł w zależności od tego ile tej skity biorą 

Kolego trzecia strona tylko cena cena cena ... 10 kościstych hfów a tyle pisania😉 

Opublikowano

 No właśnie niektórzy odliczają i cieszą się ceną jak dzieci . :P

Opublikowano

ludzie naprawdę jestęscie rolnikami i cięzko co kolwiek wytłumaczyć)))))) mid ja pisze cały czas netto a ty mi mówisz o brutto skoro dostałeś 5512 brutto to dzielisz przez 745 kg to masz brutto 7,4, (6,91 netto) to gdzie te 8 zł??? no gdzie?????

Józek zrozum to ze mid wartość skity  a nie skite dolicza do ceny jaką ma na fakturze. Jak na fakturze ma 7,4, i doliczy 45 gr skity to wychodzi mu potworek matematyczny bliski 8 zł. Tyle masz ile na fakturze  a nie jakieś doliczenia i przeliczenia.

Opublikowano
1 minutę temu, Ursus932 napisał:

To już mamy trzecią afere 😉 

Przynajmniej coś się dzieje... jest wesolo:-)

2 minuty temu, tyran3 napisał:

ludzie naprawdę jestęscie rolnikami i cięzko co kolwiek wytłumaczyć)))))) mid ja pisze cały czas netto a ty mi mówisz o brutto skoro dostałeś 5512 brutto to dzielisz przez 745 kg to masz brutto 7,4, (6,91 netto) to gdzie te 8 zł??? no gdzie?????

Józek zrozum to ze mid wartość skity  a nie skite dolicza do ceny jaką ma na fakturze. Jak na fakturze ma 7,4, i doliczy 45 gr skity to wychodzi mu potworek matematyczny bliski 8 zł. Tyle masz ile na fakturze  a nie jakieś doliczenia i przeliczenia.

Cały czas chodzi o to że jedni odliczaja od 745kg 7% który każdy handlarz zabiera na skite i wychodzi 7.95, A drudzy twierdzą że nie powinni odliczać bo na żywą sprzedawajac by je bardziej opasli i im wychodzi 7.45... Tak czy inaczej nie dogadacie się więc dajcie sobie spokuj:-)

  • Like 1
Opublikowano (edytowane)

Bo na forum powinno sie wpisywać realne ceny a nie z durnych przeliczeń 

mid na fakturze za 745 kg byka dostał 6,91 netto ( 7,4 brutto ) jakby sprzedał handlarzowi to dostał by za tego samego byka 350zł mniej w przeliczeniu 6,51 zł netto  a on skite( wartość) dodał  to faktury i pisze bzdury ze dostał 7,4 netto i 8 zł brutto

ps. ale ja pisze o byku tak samo opasionym na wbc i dla handlarza

Edytowane przez tyran3
Opublikowano
1 godzinę temu, juzek89 napisał:

Byk 750kg 5580zł wbc brutto

Byk 750kg -7% skitki (nie znam handlarza co nie bierze skitki,) *8zł brutto 5580zł. 

Handlarz w tym dniu za tego byka o wadze 750 kg musiałby dać 8zł brutto aby wyszło tyle co na wbc.

Prościej się nie da. 

A to jak rozumiesz po swojemu?

Opublikowano
1 minutę temu, tyran3 napisał:

Bo na forum powinno sie wpisywać realne ceny a nie z durnych przeliczeń 

mid na fakturze za 745 kg byka dostał 6,91 netto ( 7,4 brutto ) jakby sprzedał handlarzowi to dostał by za tego samego byka 350zł mniej w przeliczeniu 6,51 zł netto  a on skite( wartość) dodał  to faktury i pisze bzdury ze dostał 7,4 netto i 8 zł brutto

Wsumie to ja rozumiem mida tłumaczenie i wychodzi bardziej na jego niż na twoje ale niema sensu już tego walkowac 

Opublikowano (edytowane)

józek ale to jest cena jaką handlarz musiałby dać  to porównanie a mid doliczył wartośc skity.

Elvis zrozum ze jezeli byki sa tak samo opasione to przy cenie u handlarza 7 zł i skicie 7%( 49gr) i po przeliczeniu z wbc 6,5 to ta sama wartość Tyle samo za byka sie dostanie to czysta matematyka

Dlatego ci co nie mogą napaść byków powinni sprzedawać na wbc bo przy cenie 7 zł od handlarza i jego skicie i 7 zł wbc ( po przeliczeniu) będą 50 gr do przodu.

Edytowane przez tyran3
Opublikowano
5 minut temu, tyran3 napisał:

józek ale to jest cena jaką handlarz musiałby dać  to porównanie a mid doliczył wartośc skity.

Elvis zrozum ze jezeli byki sa tak samo opasione to przy cenie u handlarza 7 zł i po przeliczeniu z wbc 6,5 to ta sama wartość Tyle samo za byka sie dostanie to czysta matematyka

 

Myśl co chcesz i daj sobie spokuj 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez Mateusz221
      Witam 
      Miejsce do zagosporarowania to obora 11x5,5 myślałem nad obora na głebokiej sciułce. 1,5m korytarz od sciany i boks 11x4 podzielony na pół. Czy to dobre rozwiązanie?
       
    • Przez chuck00
      Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda cała procedura przepisania stada bydła mlecznego na małżonka. Dlaczego? Żeby ominąć okres wypowiedzenia w mleczarni, który jest długi i kosztowny dla dostawcy w moim przypadku i przeniesienie się do lepszego odbiorcy mleka. Czy w przyszłości po takiej akcji można wrócić do pierwotnego właściciela czy to już zbyt kręcenia?
    • Przez paw11
      wywar paszowy ktoś stosuje
      Treść ogłoszenia żeby było wiadomo o czym mowa /Moderator
      ''Cena 12 groszy za 1 Litr/KG, dowóz na CAŁY KRAJ w pojemnikach 1 tona lub w cysternie.
      WYWAR dla bydła i trzody chlewnej, świeży z tegorocznych zbiorów pszenicy.
      Produkt: Wywar wysoko białkowy i wysoko energetyczny
      Pochodzenie: Produkcja glutenu pszenicznego, NIE GORZELNIANY!!!
      Nikt z biorących od nas wywar nie zrezygnował jeszcze z tej paszy, zwłaszcza ze względu na stosunek niskiej ceny do jakości czyli dużych przyrostów zwierząt. Rolnicy twierdzą, że jak zliczyli koszty, np. uprawy kukurydzy, to wolą sprzedać na ziarno a zwierzęta karmić wywarem z dodatkiem włókna.
      Hodowcy, którzy zaopatrują się u nas w wywar stosują wywar wraz z dodatkiem tylko włókna siano lub słoma lub inny zapychacz oraz stały dostęp dowody. Można stosować zmniejszając dawkowanie do TMR czy wraz z kiszonką lub inną paszą, wtedy przyrosty są bardzo duże przy dobrych krzyżówkach mięsnych do 1,8-2,0kg na dobę.
      Zastosowanie: bydło (opasy) powyżej 150kg, trzoda chlewna.
      Przechowywanie: 2 miesiące (maj-wrzesień), 3 miesiące (październik-kwiecień), miejsce (silosy, piwnice murowane, inne zbiorniki, beczki, pojemniki pcv, cysterny, wanny, baseny, inne.
      Dawkowanie dla bydła: 5-15l na dobę/1szt. w zależności od wagi (150kg-1000kg), można stosować pompy do rozlewania do koryt, paśników, grawitacyjnie lub w pojemnikach, wiadrach.
      Towar odbiera kilkudziesięciu klientów u których przyrosty bydła MM wynoszą: 1,4-1,8kg z dodatkiem włókna (słabej jakości siano lub słoma) i wody a bydła HO 1,2-1,4kg na dobę. W przypadku polania wywarem śruty, kiszonki lub innej paszy treściwej przyrosty dochodzą do 2kg, bydła mięsnego.
      Analizę zawartości białka i suchej masy wykonało laboratorium kontroli jakości (CoA), badanie na wartość energii w suchej masie wykonało laboratorium Katedry Żywienia Zwierząt i Paszoznawstwa Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
      ANALIZA LABORATORYJNA:
      1. Białko – 27,3%
      2. Sucha substancja – 20,6%
      3. Energia – 4188,95kcal/kg (~18MJ/kg)
      Badanie wykonał: prof. dr hab. inż. Andrzej Wilczkiewicz oraz mgr inż. Anna Deptuszewska.
      (PL): Numer weterynaryjny aPL 223 - pokaż numer telefonu - p
      1 litr waży ok. 1,1-1,2kg. Podano w cenach netto.
      Produkt zgodny z:
      Rozporządzenie 767/2009 w sprawie wprowadzania na rynek i stosowania pasz.
      Dostawy do siedziby gospodarstwa (pojemniki 1tonowe na palecie w okratowaniu) lub w cysternie, beczkach lub pojemnikach pcv 1000l.
      Możliwość odbioru towaru indywidualnie na terenie gminy Wińsko (woj. dolnośląskie). Wielu hodowców zaopatruje się u nas w zbiorniki pcv 1000l na stałej palecie (zbiorniki nowe po 150zł/1szt. dla naszych odbiorców wywaru) i w przypadku mniejszej hodowli zabiera 4-6 zbiorników przyczepą lub samochodem zostawiając puste na wymianę jak butelki w sklepie. Wówczas przyjeżdżając po następną partię na umówioną godzinę, pełne zbiorniki już na rolnika czekają i hodowca nie traci czasu zanim zbiorniki zostaną zalane.
      Obecnie wywar odbiera kilkudziesięciu hodowców i jak dotychczas żaden nie zrezygnował, twierdząc, że to najbardziej ekonomiczne żywienie, podając przy tym wcześniejszy rachunek ekonomiczny, kiedy to stosowali kiszonki, śruty rzepakowe, pasze i koncentraty. Hodowcy przede wszystkim twierdzą, że wywar glutenowy ma bardzo wysoką wchłanialność pokarmową, stąd duży przyrost masy zwierząt przy bezkonkurencyjnej cenie. Przy zapotrzebowaniu 5-20l na dobę, średni koszt tej paszy to ok. 1,4zł na dobę plus słoma lub nawet słabej jakości siano (zwierzę potrzebuje tylko włókna-zapychacza) oraz osobno wody.
      Bydło po wywarze ma apetyt na włókno i pochłania każdy rodzaj siana, słomy jednocześnie podnosząc radykalnie przyswajalność pokarmu co przekłada się na przyrosty masowe.
      Oczywiście żadna reklama towaru nie zastąpi wypróbowania go w praktyce, dlatego zapraszamy Państwa do odbioru 1 czy 2 pojemników na próbę aby sami Państwo ocenili jakość tej paszy.
      Pojemniki 1000l nowe, okratowane na t''
    • Przez ferdek3085
      Witam, macie jakies zdjęcia wiat, budynków dla bydła z zewnętrznym stołem paszowym? chciałbym trochę podpatrzec jak to można zrobić. Z góry dziękuję.
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, aktualnie hoduję 5 szt byków(aby trochę się o nich poduczyć), w przyszłym roku chciałbym wystartować z hodowlą na większą skalę. Chciałbym kupić 20szt w przyszłym roku i 20 w następnym, tak aby sprzedawać co roku grupę 20 byków. Byki dostawały by śrutę zbożową i ziemniaki. Moje pytanie brzmi: ile hektarów kukurydzy na kiszonkę musiałbym zasiać w pierwszym roku a ile w drugim? Kiszonkę chciałbym przetrzymywać w silosie, tylko nie wiem jaki zrobić(ile m3). Czy warto żywić opasy wysłodkami i młótem? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.   
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v