Damian71311

Co oznacza to oznaczenie przy kupnie szyb ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
robi57362    2360
nie da sie . pole powieszchni to miejsce jakie zajmuje w tym przypadku sxyba

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gkaj    15

Jest to nic innego jak obszar, który zajmuje szyba. Na przykład: mając kwadrat 2cmx2cm to jego pole wynosi 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471
a nie jakas przenikalnosc czy cos w tym stylu jak jest na innych szybach

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarMaster    71

Oczywiście ze to pole powierzchni w m2

wojtal24,chyba  przepuszczalność masz na myśli,ale to oznacza się jako Lt (Light transmission) a wartość podawana jest w %

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez nikt933
      Mam zamiar kupić Deutz'a Fahr'a Agrotrona, gdzieś około 115-135 km, rocznik około 1997-1998. I tu pytanie do was drodzy koledzy, czym mam się prowadzić przy kupnie używanego ciągnika. Na co mam zwracać największą uwagę. Za wszystkie podpowiedzi będę wdzięczny.
    • Przez daniel1986
      Witam,
      Potrzebna mi jest owijarka do bel, nie interesuje mnie owijarka samozaładowcza bo i tak trasportuje bele na plac przed owinięciem, a owijarka samowyładowcza. w grę wchodzi tylko i wyłącznie nowa owijarka. Najistotniejszą kwestią jest to aby owijarka sama wyładowywała bele, wówczas czas owijania skróciłby się wyrażnie(ciągnik z turem załadowałby bele na owijarke i pojechał po następną w tym czasie bela by się owinęłą i leżała już na ziemi, wtedy kładziemy na owijarkę następną a zabieramy owiniętą i tak wkółko a z samą stacjonarną trochę się schodzi.....)znalazłem takie propozycje UNIA GROUP FALA L/2, Sipma TEKLA, KLARA Z-557,. Klara zapewne już będzie droższa. Bele są po prasie UNIA FAMAROL DF 120 1.8 VD, więc te po pocięciu ważą około 800 kg.Jeżeli ktoś zna ceny tych owijarek prosze o podanie ich. Macie jeszcze jekieś inne propozycje?Prosze o pomoc.
      Pozdrawiam
    • Przez Bartek246813579
      ciągnik ma 1100mtg ma 5 lat poproszę o dobrą oponię tego traktora?I czy warto go kupić ??
    • Przez tocik14
      Witam, jakie jest dokladne oznaczenie silnika, ktory byl montowany do rekordow w 89r. bo nie mam tabliczki znamionowej;/
       
      Montowal ktos silnik z zo56 do rekorda? podpasuje? a moze od czegos innego podpasuja? (star, ifa itp)?
    • Przez bartek1992
      Witam. Nurtuje mnie co oznaczają te poszczególne liczby w oznaczeniach naszych ursusów ciężkiej serii ? wiem jedynie że ostatnie liczby 4 lub 2 oznaczają napęd na cztery lub dwa koła
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj