szaman1

Krone vario pack

Polecane posty

szaman1    159

Witam mam problem w prasie po postoju od żniw gdy załącza się proces owijania Prasa łapie siatkę zaczyna owijać i po chwili rozbrzmiewa ciągły sygnał i na wyświetlaczu pisze że proces wiązania przerywany choć ona owija i później już nie przetnie sama siatki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp1208    706
mialem tak samo ale w innej prasie. po żniwach dużo brudu naszło pamiedzy nóż do ucinania siatki i dlatego nie ucinało. wyczyść dobrze całą prasę. powinno pomóc
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

Też tak właśnie pomyślałem ale to chyba jakiś czujnik wywalił bo wydmuchałem wszystko sprężarką, ona siłownik jeszcze nie opuści noża a ona już piszczy i wywala komunikat, jutro ma przyjechać ktoś kto się na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr1711    12

witam!Od roku posiadam Krone Wario Pack 1500 i nie jestem pewien łańcuchów komory zwijania poczym poznać że są do wymiany !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gadzet
      Mam na zbyciu części do przyczepy KRONE HSD 5002T. Jak by ktoś potrzebował.
    • Przez xXKarolXx
      Witam. Mam problem z hydraulika  mianowicie Pompa podnosi tylko jak sie skreca kołami lub rusza  , tur się podnosi gdy skręńcam kołami  , a jak nie to nie działa i wywala błędy i blokuje , tak jak by nie pobudzało pompy , a jak skręceńce to pobudzi i wszystko działa jak należy , dodam ze tur opada szybko , a czasmi potrafi stać całą noc i nie drgnie w czym może być problem pacjent fendt 716 vario  tms z 2005r tur tuz wom pomoże ktos ?
    • Przez cantstop
      Chciałbym kupić przyczepe: Krone HSD 5001.Jakie opinie on niej macie,na co zwracac uwage przy kupnie oraz przydałyby mi sie jakieś ogolne wskazowki bo jestem kompletnie zielony w tej kwestii.

    • Gość
      Przez Gość
      Witam, staje przed wyborem przedniej kosiarki czołowej dwóch renomowanych firm. Zastanawiam się nad claas disco 3200f activefloat lub krone easycut f320 również z hydrauliczny dociskiem. Proszę o wasze opinie.
    • Przez osamix
      Problem z kontrolka (chyba ładowanie) tylko nie wiem dlaczego jest 2 , 1 gaśnie przy odpaleniu . Foto w zalaczeniu. Na alternatorze na wyjściu jest 14v. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj