ArturKa

Opinia siewnika klein multicron lub inny siewnik do 15000 zl

Polecane posty

ArturKa    0

Witam czy warto kupić siewnik do kukurydzy "klein multicron" 6 rzędów obsiewał by 30 h rocznie. 

Lub podać swoje propozycje siewnik tylko 6 żędowy do 15 tyś. 

Dziękuję za pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lassie    127

W takich pieniądzach to multicorn będzie mocno zmęczony, przeważnie występują z elektrycznym napędem sekcji ja się tego obawiałem ,kupiłem Hassię VM 6 i jestem zadowolony dałem 12 tys plus ok 4-5 tys remont.Redlice ,tarcze sam dorabiałem na laserze i aparaty wysiewające nawóz plastikowe chyba identyczne jak w Klainie, można jeszcze sprowadzić z Anglii za przystępną cenę.Hassia jest sporo lżejsza i bliżej środek ciężkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez flinston
      Witam. potrzebuje pomocy do ustwienia wysiewu owsa w siewniku amazone d7 .Otóż przy ustwieniu skrzyni na maksa wysiewa mi  około 180kg h.Co może być przyczyną.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam
      Czy ursus 1201 da rade z broną wirową 3m hydropak plus siewnik
      Pozdrawiam
    • Przez Dawidek190
      Witam! Kupiłem niedawno od handlarza siewnik nabudowany Nordsten NS3040 na agregacie Doublet-Record. Niestety nie dostałem do niego tabeli wysiewy i instrukcji. proszę o pomoc.
    • Przez Szczepan5070
      Poszukuję opini na temat siewników do kukurydzy firmy Matermacc Poleca je ktoś czy raczej nie?
    • Przez Bartys12
      Witam jaka przyczepe polecicie chodzi o transport kukurydzy na pryzmy moze byc przyczepa objetosciowa lecz takich w polsce jest malo dlatego predzej wybiore samozbierajaca ale glownie chodzi tylko o transport kukurydzy rotor i podbierqcz nie maja dlamnie znaczenia tylko i wylacznie szybki rozladunek   moje wymogi to minimum 32m3   oraz cena max 30tys netto  co byscie polecili ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj