Piszczu

Spłata

Polecane posty

Piszczu    1
Witam.Jezeli postawię obore zanim wzialbym dotacje na młodego rolnika,ktore pieniążki przeznaczylbym na częściową spłatę tej obory ,agencja może doczepic się do budowy? W sensie,że nie jest tam wedluge ich wymaganiom itp? Czy tylko agencja dyktuje warunki jezeli stawiamy obore na modernizację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
jak weźmiesz dotacje to w ciągu 3 lat musisz ją rozliczyć tak jak masz w biznesplanie a do tego czasu możesz obracać tą forsą jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5593
Żeby przeznaczyć młodego rolnika na tą inwestycję to musisz ją mieć w biznesplanie. Ogólnie budowa za unijne fundusze to trudny temat. Najlepiej zapytaj w agencji lub u doradcy żebyś się w problemy nie wtopił.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
tak ogólnie to może przeznaczyć tą kase i bez biznesplanu i agencja nic do tej budowy bie będzie miała, ale jeśli poda w biznesplanie zakup ziemi lub maszyn to tą kwote wydać drugi raz przed upływem 3lat, nie którzy robią że kupują cielaki po dwóch latach byku sprzedają, kase obrócili i wydają tak jak mieli w biznesplanie wydatkowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5593
Tylko pytanie czy w ciągu tych 3 lat będzie go stać zakupić to co ma w biznesplanie. Dlatego to trochę ryzykowny interes.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szakajacapomocy
      Witam. Szukam kogoś najlepiej kancelarii która pomoże mi odzyskac moje pieniądze które poprzez wystwione faktury powinnam otrzymać. Co mam dalej zrobic i zna ktoś z Was jakąś kancelarie która sie zamuje windykacją.Dziekuje
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj