Skocz do zawartości

Polecane posty

Zbych6622    0

Witam, 

Mam problem ze swoją prasą krone 10-16s. Przy zluzowaniu ciśnienia w prasie ( łańcuchów), manometr ciągle pokazuje ciśnienie, pozostaje na nim okolo 60 bar. Przy ustawieniu ciśnienia do prasowania np. Sianokiszonki wskazuje ciśnienie początkowo 160 bar a pod koniec prasowania  belki wchodzi nawet powyżej 200 bar. Co może być tego przyczyną? Dodatkowo jest problem z łańcuchem po lewej stronie prasy. Gdy belka z sianokiszonką zaczyna być widoczna na komputerze, to wtedy łańcuch 20B wchodzi na zębatkę 2 (zdjęcie w załączniku)  i przeskakuje, dodam, że zębatki  1, 2 i 3 wraz z  łańcuchem  je łączący były wymienione przed sezonem , lecz to nie pomogo.;( czy ktoś kiedyś miał podobną sytuację i ją rozwiązał? 

KRONE.png

lukasz0920    213
Nieraz szybko złącze powrotu potrafi się zawiesić, podłącz i odłącz. Co do łańcucha to tak jakby zawór główny od hydrauliki nie wyrownywal ciśnienia prawej i lewej komory

Zbych6622    0
Było kilka razy odłączane i podłączane i nic nie pomogło;( to jest ten zawór przy manometrze?

Wiadomość z agroFakt.pl

Zbych6622    0
Mi sie wydaje że przy manometrze jest pokrętło do regulacji ciśnienia, i jest jeden zawór, chyba że się myle.

Zbych6622    0
Napisano (edytowany)

Wczoraj jak odczepiłem to ciśnienie na manometrze zostało 130 barów:( Czy ktoś ma jakiś pomysł cóż to za przyczyna?

Edytowano przez Zbych6622

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez beli666
      Witam, jestem tutaj nowy więc z góry przepraszam za jakiekolwiek  błedy itp. Mam problem z prasą walcowo-łańcuchową DF 1.8 V UNI fAMAROL  , mianowicie przy pełnej komorze nie potrafie podnieść klapy do góry przy zrobieniu 15 bali tylko 3 otwarcia poszły bez problemu a z resztą masakra. Traktor ma 180 bar na cisnieniu w hydraulice a w prasie za elektro zaworami jest podobnie ! JAK KOMORA PRASY JEST PUSTA DZIAŁA WSZYSTKO BEZ ZARZUTÓW. 
      Dzięki z góry za pomoc Pozdrawiam 
    • Przez ursus1997
      Witam, mam problem mianowicie gdy prasuje i na sterowniku pokazuje mi ze zawsze jest za duzo np siana z prawej strony na a problem wystepuje nawet jak nawet nic nie ma w prasie! Czego to moze byc wina, sterownika, czujników...? Moze ktos wie o co moze chodzic, moze ktos mial podobny problem. Na obrazku pokazałem jak to mniej wiecej wyglada. Pozdrawiam

• Przez AgroRolnik22
      Witam. Mam problem z przełączeniem prędkości wałka wom w mf 6120 tzn. niezależnie od położenia dźwigni zmiany prędkości nawet gdy ustawię ją na 540 obrotów to wałek działa na 1000 obrotów to samo przy obrotach eco. Co może być przyczyną? Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez Vicon95
      Witam wszystkich ,  od pewnego czasu mam problem z prasą vicon rv 157 mianowicie z nożem od siatki , czasem nie przecina siatki  ( nóż nie dochodzi do końca ) jak wyłącze sterownik to nieraz jest ok ale zrobie 3- 4 belki i problem znowu się pojawia... nie wiem co robić  proszę o pomoc 
    • Przez Dariusz19877
      Witam mam problem z prasą John Deere 580 mianowicie podczas prasowania dość mokrej zielonki balot wychodzi nieforemny, słabo zbity i nie osiąga wymiaru zadanego np Gdy ustawie 120 do balot wychodzi z 90 cm, gdzie może leżeć przyczyna? Spotkał się ktoś z takim problemem? Ciśnienie podczas prasowania dochodzi do 200 bar a podczas owijania spada na ok 165 bar.Dodam jeszcze że gdy zatrzymam się z balotem i obraca się bez podawania masy do wymiar na wyświetlaczu powoli rośnie.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.