Polecane posty

Robert1414    0

Witam. Tematów było sporo, ale brak opini na dzień dzisiejszy, a więc jako tester diagnostyczny polecacie do ciągników rolniczych? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Na rynku masz głównie texe i jaltest. Pokrycie diagnostyczne podobne  . Jak cena nie gra roli to serwisowe ;) możliwości dużo wieksze:)

Edytowano przez Agrotech1111

Diagnostyka komputerowa i naprawa ciągników rolniczych

Części do polskich i zachodnich ciągników rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robert1414    0

:) chyba co do serwisowek to cena odgrywa rolę. Czyli nic się nie zmieniło z uniwersalnych dalej pozostają te dwa testery. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Skąd jesteś?Bo texe mógł bym ci pokazać 

Edytowano przez Agrotech1111

Diagnostyka komputerowa i naprawa ciągników rolniczych

Części do polskich i zachodnich ciągników rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Lukasz2v51
      Witam.Mam pytanie czy miał ktoś z tym styczność na czym to polega w ciągnikach rolniczych.
      W samochodach wiem co i jak a w ciągnikach się nie orientuje.Ktoś może zna do tego jakiś program czy coś..??
      Mam trochę problem bo muszę zdiagnozować ciągnik Landini.Szarpie mi na światłach drogowych i mijania i nie wiem w czym problem.Aku nowy,ładowanie jest masa też.Tak że to odpada...
      A może ktoś zna jakiegoś diagnoste ciągników rolniczych w Lubelskim lub Mazowieckim..
      Za jakie kolwiek info z góry dziękuje....
    • Przez ziom5
      Nabyłem Kwasomierz -pH metr niby w occie pokazuje z 6 w Coca-cola ok 5 a na glebie wszędzie gdzie się da pokazuje 7 jak by coś było nie tak może złe robię pomiary jak ktoś ma taki wynalazek niech pomoże
    • Przez Junkers
      Witam,
      zamierzam kupic tester akumulatorow, na oku mam takie:
      http://allegro.pl/te...4169660440.html
       
      Czy moze z wyswietlaczem elektronicznym?? :huh:
      http://allegro.pl/te...4145100223.html
       
      Co o nich powiecie?? Nie chodzi mi o super hiper dokladnosc, do 0,1v czy 10A bedzie ok
       
      Badanie zwarciem 100% nie jest bezpieczne ani dla aku ani dla mnie a miernikiem po wlaczeniu na Volty tez za wiele sie nie dowiemy, bo aku moze miec te 12,80V a przy obciazeniu spadnie do np. 2V.
    • Przez jacus
      mam pytanie jak zdiagnozowac w domowych warunkach taki rozrusznik-wczoraj go wyciagnalem z ciagnika,- podpialem na kablach do drugiego ciagnika i tez nic ..nawet nie obrocil-  nie "cykal" jak zwykly przy awarii, jak go sprawdzic na stole -podpialem prostownik- masa do obudowy, plus na wejscie elektrowlacznika , kabelkiem stykalem i nic- cos zle robie ??? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj