Polecane posty

Ursusek385    0

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o polskich aminokwasach agro sorb folium. Czy warto w nie zainwestować? Jakie są rezultaty? Przede wszystkim chodzi mi o zastosowanie ich w pszenicy i rzepaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilekb9    1

Stosowałem kiedyś agro sorb tylko że na tymianek też było tak sucho jak teraz i pomogło tymianek zaczął mi usychać a po zastosowaniu agro sorb odżył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz4k6
      Witam,
      Chciałbym zaproponować Państwu promocyjną ofertę na oleje:
      - przekładniowe
      - przekładniowo-hydrauliczne
      - silnikowo-przekładniowo-hydrauliczne
      - silnikowe
      - hydrauliczne
      - smary
      - płyny do chłodnic
      - pozostałe
       
      W ofercie: niskie, średnie i wysokie klasy olei Orlen i Platinum !
       
       
       
      Wysyłamy na całą Polskę!
       
       
       
      Ceny w załączniku.
       
       
      Pozdrawiam
      Łukasz
       
      kom. 781-329-746

      Możliwość dobrania oleju na stronie - http://www.orlenoil.pl/PL/NaszaOferta/Strony/Dobierz-olej.aspx





    • Przez dziki97
      Witam co sądzicie o agregacie uprawowym KMH 4 m jakie macie opinie na temat tej marki i tego sprzętu ????
    • Przez lazik11441
      witam, chciałbym zapytać o nawozy z timaca, jak się sprawdzają w waszych gospodarstwach co stosujecie i czy jestescie zadowoleni z tych produktów :) chcę zacząć stosowac ich nawozy i szukam opini na ten temat. wiem że najlepiej samemu przetestuje i będę wiedział ale jestem ciekaw opini innych rolników :)
    • Przez Karollorak93
      Jest ktoś na forum, kto zajmuję się hodowlą bydła ras zachowawczych polskich lub ma informacje na ten temat? Planuję wejść w program i utrzymywać parę sztuk na mamki. Ciekawi mnie jaka rasa była by najodpowiedniejsza, podpowie ktoś? Najlepiej gdyby dawały w miarę cielęta nadające się do opasania, żeby nie miały po 2 latach 500 kg:) Powiem szczerze że od dawna myślałem o stadzie mamek bo cielaki do opasu i tak kupuję więc czemu by nie mieć swoich, a dodatkowo dopłata również zachęca:)
    • Przez Scoti
      Witam mam pytanie dotyczące agragatu agro lift TYP-AUS 2 z wałem packera 2.5m jakieś opinie o nim ewentualnie jakaś lepsza firma w podobnym przedziale cenowym ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj