News

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukasz4k6    0

Witam,

Chciałbym zaproponować Państwu promocyjną ofertę na oleje:

- przekładniowe

- przekładniowo-hydrauliczne

- silnikowo-przekładniowo-hydrauliczne

- silnikowe

- hydrauliczne

- smary

- płyny do chłodnic

- pozostałe

W ofercie: niskie, średnie i wysokie klasy olei Orlen i Platinum !

Wysyłamy na całą Polskę!

Ceny w załączniku.

Pozdrawiam

Łukasz

kom. 781-329-746

Możliwość dobrania oleju na stronie - http://www.orlenoil.pl/PL/NaszaOferta/Strony/Dobierz-olej.aspx

post-182823-0-89730400-1458412579_thumb.jpg

post-182823-0-90815800-1458412593_thumb.jpg

post-182823-0-47065200-1458412608_thumb.jpg

post-182823-0-51003800-1458412620_thumb.jpg

post-182823-0-54356900-1458412627_thumb.jpg

asmodan28    20

Mam traktor Massey Ferguson 6140 skrzynie 16x16 jedna połówka. Który olej do skrzyni by mi Pan polecił ?

Edytowano przez asmodan28

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ferdek3085
      Witam, macie jakies zdjęcia wiat, budynków dla bydła z zewnętrznym stołem paszowym? chciałbym trochę podpatrzec jak to można zrobić. Z góry dziękuję.
    • Przez kuba5150
      W jakim miesiącu dostaliście decyzję . 60 tys dla małych gospodarstw.
    • Przez tjomek
      Panowie,  potrzebuję pomocy.  Mam byki rasy limuse, w wadze 300-400kg. Potrzebuję pomocy w przygotowaniu odpowiedniej paszy dla nich.  
      Posiadam:
      Mieszankę zbozowa
      Pszenzyto jare 
      Żyto 
      Sisnokiszonke.
      W jakiej proporcji mieszać zboża,  i co najlepiej dokupić jakie witaminy jaki dodatek aby dobrze przybieraly.
      Co polecacie?? 
    • Przez yacenty
      kupiłem używany opryskiwacz hardi. jest on na sterowniku lh agro 4000. pierwszy problem jaki z nim mam to brak wskazania prędkości jazdy. do tej pory miałem bravo 180 i tam czujnik prędkości czytał łby szpilek w kole. na każdej szpilce czujnik mrugal na czerwono. tutaj jest podobny wielkością czujnik prędkości i do tego 4 magnesy ze srubkami. zacząłem od wymiany czujnika na ten od lh i czytanie lbow szpilek. nie wskazywał prędkości. na łeb szpilki założyłem magnes i dalej nie czyta. próbowałem zdjąć czujnik i pomachac magnesem co klika sekund. dalej nie pokazuje prędkości. czyżby miało znaczenie w którą stronę jest ustawiony ten magnes? są one oznaczone s i n. jakieś doświadczenia? pomysły?
    • Przez PRZMAS19821982
      Jakie stosujecie koncetraty i jakie polecacie firmy????

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.