Polecane posty

MIrol33333    0

Witam. . . Jestem posiadaczem pierwszego w swoim gospodarstwie jd model to 6920 na pompie cr,dotychczas same nh były a pytanie jest takie czy wasze dwudzieski po odpaleniu i 15 minutach chodzenia na postoju ciągnik zmienia głos? Staje się taki metaliczny i chodzi przy tym głośniej. . . Moc i spalanie ok nic się przy tym nie dzieje,błędów też brak. . . Tylko mnie zastanawia czy tak ma być. . . Pozdrawiam i liczę na jakieś odpowiedzi. . . . !¬¬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin822    1

Witam
Również mamy w swoim gospodarstwie JD 6920 i dokładnie tak jak mówisz, czasami zmienia trochę głos na wolnych obrotach na jakieś 5 minut, a później powraca do normy. Również żadne błędy nie występują i wszystko chodzi jak należy. U nas zrobił już 1500 godzin i było tak odkąd go kupiliśmy i nic się od tamtej pory z nim nie działo :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Konrad2510
      Witam czy mogę składać więcej niż 50 hektarów do dopłat bo dopłata większa jest do 50 a jak złożę więcej to mi zabiorą dopłaty do MR czy zapłacą do 50 a reszta normalnie, proszę o rade
    • Przez Piotr1216
      Witam Mam pytanie otóz parę dni temu spaliła mi się stodoła wypełniona sianem, zostałem obudzony przez siasiadów a gdy ujrzałem stodole była to była już w plomieniach, była ubezpieczona, jak przebiega i jak długo trwa procedura odszkodowawcza, jak postępować w tym wypadku drugi dzień była zgłoszona szkoda ale nikt się nie odzywa.. a czym szybciej miałbym odszkodowanie to bym odbudowal ta stodole chociaż
    • Przez Michal5
      Jakom prasę rolującą wybrać do Ursusa C330M żeby sobie dawał w miarę radę z nią i czy jest do niego sens kupować prasę rolującom prasa kostkująca odpada 
    • Przez mateusz092111111
      Witam mam taki problem ze kupilem claasa  690 v8 utnę troche i woda wchodzi mi na czerwone  i tylko zmniejsze obroty maszyny i odrazu temp wody spada proszę o pomoc jak najszybciej
    • Przez mateusz092111111
      gotuje sie mi woda w claasie 690 i to jest dziwne gdy zmniejsze obroty maszyny to woda spada chlodnica byla czyszczona z zewnątrz a w srodku przepłukiwana odkamieniaczami i to pare razy silnik tez był sprawdzany bo byly planowane głowice i zakładana uszczelka a pompa wodna chyba jest ok bo widac ze tloczy wode do chlodnicy bo widac ze woda ma obieg termostaty tez sa wyjete nie wiem co mam robic więc prosze o odpowiedz jesli ktos miał podobny przypadek
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj