Mateusz1989NKK

problem z piskami NH TD80D

Polecane posty

Witam od jakiegoś czasu zmagam się z problemem wycia pisków w NH TD80D problem pojawia się po pracach polowych , Gdy silnik skrzynia są zimne wszystko jest w porządku, jednakże po cięższej pracy wracając do domu przy wyższej prędkości  słychać pisk/wycie ciężko  to nazwać jak myślicie  co może być tego przyczyną?

Dziękuje za pomoc

 

Nikt nic nie wie koledzy?

Edytowano przez Mateusz1989NKK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez crative009
      Witam mam pytanie odnośnie mieszkańców okolic Ciechanowca, Wysokiego Mazowieckiego oraz Czyżewa oraz tych co się trochę orientują w tych terenach, czy nie wie ktoś może kto i dorabia szyby gięte i hartowane? Ponieważ zbiłem przednią szybę w NH TD80D a nie chcę kupować zbytnio w Primatorze ponieważ tam kosztuje 1720 zł + wklejenie to wyjdzie ok 2000 zł ;/ a chciałbym zapłacić 1000 - 1200 zł
    • Przez BartoszLangiewicz
      Pytanie do użytkowników tego ciągnika lub jego większych/mniejszych braci
      Gdzie znajduje się zbiorniczek na płyn hamulcowy.Mam instrukcje obsługi,ale nie ma w tym miejscu gdzie jest pokazane w książce.Z hamulcami wszystko ok,ale na przyszłość lepiej wiedzieć
      Dodam tylko,że ciągnik z 2006 roku(grudzień).
      Pedały w podłodze.
       
    • Przez papryk
      Czy mógłby ktoś wrzucić fotkę z zamontowaną klimatyzacją w ciągniku New holland TD80D lub pochodnych? Chodzi mi o mocowanie sprężarki klimatyzacji oraz skraplacza. 
    • Przez RYZYNH
      Miał ktoś problem z wyskakującymi biegami podczas obciążenia lub wie ktoś jaka może być tego przyczyna?
    • Przez zxy
      .

       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj