xXKarolXx

td5040 problem z oświetleniem przód

Polecane posty

xXKarolXx    0

Witam. Mam taki problem gdy załączę światła z przód to automatycznie pokazuje ze mam długie a wgl się nie palą ani krótkie ani długie , albo gdy nacisnę klakson to tez nie trąby i tylkoo ze długie niby pokazuje na wyświetlaczu ale i tak się nie palą żadne co może być ? ciągnik new holland td 5040 2011r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gumaa87
      Witam. zdecydowałem się na zakup ciagnika JD R100. Mam tylko jeszcze dylemat jakie oponki do niego brać, tak a by dobrze radził sobie w pracach polowych( orka, uprawa). czy macie jakies doświadczenia, i porady jakie ogumienie dobrać?
    • Przez pietrek1990
      Witam Kolegów. mam pytanie. czy ktos mocowal maszt od raka na przód ciagnika ? tak sie sklada ze mam taki maszt i chcialbym zalozyc go na przod. maszt bedzie podnosil bigbagi i planowany jest montaz na 1634. ma ktos jakis pomysl na dobre solidne mocowanie a moze juz ktos takie wykonal pozdrawiam
    • Przez aagusia1008
      Witam, z góry przepraszam jeżeli temat nie na miejscu i jak coś proszę o przeniesienie.
      Posiadam ciągnik Same Silver 90, 1998 r, po włączeniu rewersu do przodu ciągnik jedzie do tyłu, jak włączę rewers do tyłu to jedzie do tyłu.
      ale dlaczego nie chce jechać do przodu? nigdy nie było z tym problemu, a teraz jak są żniwa to musiało się to przytrafić. Proszę o pilne odpowiedzi
    • Przez robi57362
      Witam posiadam mtz 82 i zatarł sie mechanizm roznicowy w przednim moscie. Nie wiem do konca jak to rozebrac zdiolem prawe przednie kolo ( bo w ta strone mechanizm ma wychodzic) a dalej nie wiem trzeba rozbierac wszystko po kawalku czy morzna wyciagnac półoś w tym miejscu co przestawia sie rozstaw koł.Pytam sie bo nie chce darmo rozbierac prosze o szybka odpowiedz bo jutro mam zamiar zaczynac . Z góry dziekuje.
    • Przez lukaszolawa
      Witam! Wszystkich. Piszę na tym forum 1 raz i chciałbym zasięgnąc porady. W swoim ursusie 4011 posiadam przód miękki 2 dni temu na prawiałem przekładnie kierowniczą aby zlikwidować luz - to sie akurat udało. Ale pozostał problem cięzko chodzącej kierownicy. Po oględzinach stwierdziłem że sypną się przód sworznie złapały luz - brak smaroania zrobiło swoje - i mam tu pytania:
      1. czy ktoś robił sam kiedys ten przód i czy znalazł części
      2. czy ktoś ma ksiązke ursusa 4011 i zrobił by zdjęcie strony z przodem miękkim
      3. czy można sobie poradzic samemu z tymi sworzniami czy lepiej zdecydowac sie na regenerację (tu mam akurat wątpliwości)
      To na razie tyle. dzieki za odpowiedź.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj