viperwlkp

Sipma PS1210- wasze opinie

Polecane posty

viperwlkp    86
witam wszystkich forumowiczów. chciałbym poznać opinie użytkowników nowej sipmy. jakie wady jakie zalety? czy może lepiej za ps1210 clasic wybrać ursusa z543a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgpmkam   
Gość sgpmkam
nie znam obu modeli ale ja już bym drugi raz nie wybrał sipmy. ursus bazował na vicon i jeśli nic się nie zmieniło to wybrałbym ursusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micspi    11
Jak na mniejsze gospodarstwo to sipma jest ok. Posiadam taka od 4 sezonow i wymieniłem w niej 1 łożysko od podajnika widłowego. Owija ładnie jak się ma wszystko dobrze wyregulowane. Zdarza się że podwieje siatkę ale nie jest to zbyt częste. Na ten Ursusa się nie wypowiadam bo nie miałem okazji pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viperwlkp    86
osobiście ursusa też w akcji nie widziałem tylko tyle ze jest to samo co warfama. sipmy ps też nikt w okolicy nie ma. starsze modele sipmy kręcą rolki na potęgę warfamki też śmigają. i nie wiem na co się zdecydować prasa musi być nowa. cena praktycznie taka sama parametry też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateusz320
      Witam jestem przy zakupie trolla na PROW i składałem na trolla ursus mikrus 1 tylko że teraz ursus nie produkuje trolli 
      Jakie inne trolle można kupić? Jakie polecacie? Głównie troll będzie mi potrzebny do załadowania obornika na rozrzutnik dość wysoki bo cynkomet 4.5 t i teraz tak sobie myślę że ten mikrus by miał problem z zalodowaniem na niego obornika rozgladalem się za hydramet tylko ceny dość wysokie. Jakie są jeszcze inne firmy? 
       
    • Przez rolnikgospodarny95
      Witam was kochani mam pytanko posiadam belotnice z 279 z podbieraczem 2.40m i taka sprawa słyszałem że 10 razy musi bela owinac sznurkiem żeby nie rozleciała sie a jedni mówią że 16  razy mówię tutaj o słomie i pytanko kieruje do was ile zalecacie owinięć z waszego doswiadczenia ?
    • Przez mieczownik
      Witajcie stoje przed zakupem prasy Jaka prase polecacie do siana słomy i sianokiszonki 😉 ciagnik do prasy to Claas Arion 620 Ursus 1224 ❤❤❤
    • Przez roman099
      Witam mam zamiar kupić nową prasę rozważam te trzy modele metal-fach z 562 sipma 1210 classic lub ursus z543/A. Którą polecacie głównie będzie robić siano i sianokiszonkę słomy tylko kilka belek . Ogólnie w roku zrobie maks 200 sztuk. będzie współpracować z ciągnikiem nh T4.75s.
    • Przez Wojtas974
      Witam, chciałbym się dowiedzieć czy ktos tu z was ma nową kabinę w MTZ. Chciałbym dowiedzieć się jak z wygodą i funkcjonalnościa jej. Jeżeli ktoś ma prosiłbym o zdjęcia jak w niej wygląda traktor. Bo niestety znalazc stara dużego typu jest jak szukanie igły w stogu siana.. a w tej małej pracować to jakaś tragedia..
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj