Wojtek026

Kosiarki dyskowe jar-met czy ktoś posiada jakie opinie?

Polecane posty

Wojtek026    76

Co uważacie o kosiarkach dyskowych jarmetu, czy może ktoś użytkuje, cena jest najniższa z tego co mamy krajowego, sprzedawcy chwalą, pronar samasz i sipma ceny dużo wyższe a jeszcze kilka lat temu pronar miał całkiem dobre ceny

http://allegro.pl/kosiarka-dyskowa-tylna-jar-met-z-210-2-2-8m-i5418612746.html

mocowanie coś jak w vikonie a inne jatmety mają takie proste, ale ogólnie czy warto iść w ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6716
maszyny jatmetu kusza cena ale sa bardzo delikatne... sam mam 3 to tylko z opryskiwacza jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

nikt nie posiada takiej kosiarki jarmetu? a co sądzicie o kosiarkach dykowych talexu? te to się już trochę cenią wyglądają solidnie no i co z szerokością dużo koszenia w sumie nie mam a łąki nierówne czy zadowlony byłbym z 2,1m do agrofarma czy brać min 6 dysków? w niektórych modelach i u niektórych producentów cena jest różnica z szerokością a i mniejsza łatwiej w transporcie i na nierównym i chyba dłużej by wytrzymała nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

a jak to się ma z koszeniem dyskówką łąk gruntowych takiej sałatki na potrawie to prawda że dyskówka wyżej kosi i nie radzi sobie wszędzie z koszeniem, oraz jak się ma dyskówka do łąk z kretowiskami czy bardzo szybko zatępią się nożyki? ogólnie czy dyskówka zastąpi rotacyjną 2,1m czy zostawić sobie jeszcze rotacyjną?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

jak taka dobra to dlaczego sprzedaje ;) , wiem wiem ale tu po przecenie to i tak trzeba dać czapkę pieniędzy, jarmety 2 by były za cenę nowego kuha, a co innego można wybrać czyż talex czy samasz samba lub sipma preria będzie w czymś lepsza to chyba jedna liga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dzik997
      Siemanko ,mam do was takie małe pytanko. Posiadam Claasa Celtisa 456 i muszę mu zmienić opony na nowe. Rozmiar starych opon to [13.6R28 , 16.9R38]  i jakie najszersze opony moge kupić żeby założyć na te same felgi? Podajcie mi rozmiary i opinie czy ktoś z was coś takiego robił?
    • Przez artur1295
      Witam
      Czy wicie może albo moglibyście sprawdzić w swoich gniotownikach jakie macie w nim obroty i wymiary kół pasowych. bybłby wdzięczny poniewaz sam buduje i potrzebowalbym te informacje 
      moje walce maja 150mm średnicy i 300mm długie i czy uciagnie je silnik 5,5kw oba beda napedzane
      i jeszcze jedno pytanie walce lepiej gladkie czy rowkowane 
    • Przez MariuszKlim
      Cześć.
      Ktoś spotkał się lub korzystał/korzysta z dotacji innych niż "Czyste Powietrze" na dom lub podwórko (a dokładnie ogrodzenie od ulicy).
      w Najbliższych latach planuję przeprowadzić parę większych remontów w domu i ogrodzenie, znacie jeszcze takie dofinansowania które są wart uwagi, zwłaszcza jeśli mają małe wymogi?
      Bo Prow to chyba tylko na rzeczy gospodarcze i trzeba mieć ukończoną szkołę?
       
      Pozdrawiam
    • Przez zet9540
      Witam . Mam problem nad wyborem redlic w Siewniku Agro-Masz SR300 w grę wchodzą
      1) talerzowa pojedyncza z kółkiem kopiującym
      2) talerzowa z kółkiem czyszczącym i kółkiem kopiującym
      3) dwu talerzowa z kółkiem kopiującym
      Klasa ziemi 4-6 . Proszę o propozycję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj