adam1980

JD 2254-Oględziny kombajnu przed zakupem

Polecane posty

adam1980    0

witam chcę kupić JD2254 jak on się sprawuje ,jezeli ktoś go ma . kombajn jest z 1998 roku i jest sprowadzony z Angli . czy mam na coś zwrócić uwagę dokładniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartas19    2

Jeśli nie ma dużo godzin i w miarę rozsądne pieniądze to myślę że to dobry wybór. Generalnie seria 22XX to udane kombajny aczkolwiek jest już w nich dość dużo elektroniki. Sprawdź cepy, podajniki czy nie wyciągnięte łańcuchy, główne pasy czy nie spękane i kosz sitowy. Po zakupie warto wymienić gumy i tuleje metalowo gumowe kosza sitowego bo to jest newralgiczny punkt tych kombajnów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15
23 godziny temu, bartas19 napisał:

 Po zakupie warto wymienić gumy i tuleje metalowo gumowe kosza sitowego bo to jest newralgiczny punkt tych kombajnów. 

To potwierdzone informacje czy gdzies coś słyszałeś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartas19    2
Dnia 12.03.2018 o 20:28, ralf napisał:

To potwierdzone informacje czy gdzies coś słyszałeś ??

Znam z autopsji. Nie mówię żeby odrazu wymieniać ale zajrzeć tam trzeba koniecznie. I w razie wymiany polecam oryginały. Zamienniki wytrzymują 250 ha.

Edytowano przez bartas19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szy1993
      Chciałbym dowiedzieć się czy są jacyś użytkownicy i jakie mają opinie 
    • Przez mustafakali
      Witam chciałem dzisiaj przestawić kombajn i powstał problem bo kombajn nie chce zapalić nawet na prostowniku odpowietrzyłem cały układ i dalej nic nawet dymka nie puści z komina
    • Gość
      Przez Gość
      Gdzie kupić tania a dobra szybę do zetora 5211. Chodzi o boczna górna. Jest dużo w necie za 50zl ale nw jak z trwałością. 
    • Przez KIbul
      Witam. Problem z jd 6400 traktor kupiony z zepsuta hydraulika. Pompa z tylu pod siedzeniem zregenerowana Nowe filtry,olej. Traktor złożony,działa. Jednak gdy po porządnym rozgrzaniu się zapaliły się kontrolki (jak na zdj) i traktor nie chce ruszyc ani w przód ani w tyl. A jeżeli się uda to strasznie szarpie. Skrzynia to chyba jedna z najprostszych bo od A do F i 3 przełożenia i wsteczny na 2 wajsze. Gdzie szukać przyczyny??😶 Dodam że wspomaganie,tur i podnośnik chodzi bez zarzutu...

    • Przez Wasyl97
      Witam, wszystkich. Chciał bym kupić nowy ciągnik i zastanawiam się który wybrać mam na oku ciągniki trzech marek i nie wiem na który, się zdecydować. Są tą New Holland T6.145, Steyr 4125 profii clasic , Claas Arion 510. Chciał bym poznać wasze opinie na ich temat. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj