Skocz do zawartości
News
adam1980

JD 2254-Oględziny kombajnu przed zakupem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adam1980    0

witam chcę kupić JD2254 jak on się sprawuje ,jezeli ktoś go ma . kombajn jest z 1998 roku i jest sprowadzony z Angli . czy mam na coś zwrócić uwagę dokładniej?

bartas19    1

Jeśli nie ma dużo godzin i w miarę rozsądne pieniądze to myślę że to dobry wybór. Generalnie seria 22XX to udane kombajny aczkolwiek jest już w nich dość dużo elektroniki. Sprawdź cepy, podajniki czy nie wyciągnięte łańcuchy, główne pasy czy nie spękane i kosz sitowy. Po zakupie warto wymienić gumy i tuleje metalowo gumowe kosza sitowego bo to jest newralgiczny punkt tych kombajnów. 

ralf    8
23 godziny temu, bartas19 napisał:

Po zakupie warto wymienić gumy i tuleje metalowo gumowe kosza sitowego bo to jest newralgiczny punkt tych kombajnów. 

To potwierdzone informacje czy gdzies coś słyszałeś ??

Wiadomość z agroFakt.pl

bartas19    1
Napisano (edytowany)
Dnia 12.03.2018 o 20:28, ralf napisał:

To potwierdzone informacje czy gdzies coś słyszałeś ??

Znam z autopsji. Nie mówię żeby odrazu wymieniać ale zajrzeć tam trzeba koniecznie. I w razie wymiany polecam oryginały. Zamienniki wytrzymują 250 ha.

Edytowano przez bartas19

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez NevarT25
      Mam problem z odpaleniem władka, dziś po założeniu nowego napędu obrotomierza i tej listwy obrotomierza, którą przykręca się do pompy wtryskowej(podczas przykręcania okazało sie że jedna śruba została kiedyś urwana i była przykręcona druga obok, wykręciłem urwaną i na to miejsce dałem nową i założyłem tą blaszkę od napędu) złożyłem całość linkę przykręciłem do obrotomierza, siadam do ciągnika naciskam guzik i kręci tylko nie może załapać, tak jakby nie miał danego gazu, ale dym normalnie leci z tłumika i nie jest zapowietrzony.
      Ktoś wie co to może być?
    • Przez Olimi
      Witam
      Mam wielki dylemat odnośnie kupna john deere 8r czy ktoś może posiada taki ciągnik i napisze o jego awariach 😀😀
    • Przez kowalc362
      Witam jaki ciągnik kupić mam 8 ha ale mam zamiar dokupić jeszcze 7 ha i zastanawiam się czy kupić usrusa c360 czy zetora 7211 teraz posiadam  ursusa c335m z turem jeśli by ktoś proponował jakiś  inny ciągnik chce coś kupić do 30 tys 

• Przez Pawel64
      Witam, mam problem z zetorem 7245, ponieważ kręci a nie chce odpalić , proszę o podpowiedzi.
    • Przez Sadownikx2
      Witam,czy ktoś wie gdzie mogę kupić 6x uszczelniacz trzonka zaworu do Ursusa 2812,Mf-255 (powinny być takie same).
      Poszukuje jakiś dobrych a nie tanich co się rozlecą za pół roku.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.