Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rewoluszyn
      Witam wszystkich. Założyłem ten temat, ponieważ zamierzam zająć się produkcją owijarek samozaładowczych z przednim lub bocznym załadunkiem (zależy od potrzeb nabywcy). Chodzi mi głównie o przystosowanie popularnych owijarek stacjonarnych do specjalnego podwozia z ramieniem załadowczym. Moim produktem będą właśnie takie podwozia. Dzięki czemu każdy kto posiada zwykłą owijarkę Będzie mógł niewielkim kosztem otrzymać maszynę o parametrach pracy jak sipma maja czy pronar. Dostępne będą 3 opcje sterowania: ręczne, pół automat, automat. Rozmiar kół i inne szczegóły zależne od woli kupującego. Myślę że koszt takiego podwozia nie przekroczy 10tys. w najbogatszej wersji.
      Co sądzicie o tym produkcie? Czy ma szansę wzbudzić zainteresowanie nabywców?
      W razie pytań piszcie chętnie wszystko wyjaśnię.
    • Przez booster12
      Witam chce pogonić swojego 3512 bo nie powiem że już lekko mnie denerwuje ten ciągnik , jedyny plus perkinsa jest taki że mało pali i nic z tego nie wynika , co kolwiek do niego się nie podczepi jest mu ciężka zaznaczam że mam go na wąskich kołach R32 , komfortu to wogle nie ma ze względu na sztywną konstrukcję , co przemawia mnie nad zmiana na zetora to że jest zdecydowanie cięższy od U3512 co idzie za tym ma lepszy uciąg , podnośnik mają siłowniki pomocnicze dzieki czemu podnośnik jest silniejszy , ale i tak zetory maja lepsze podnośnik wydaniejszą pompe. Czy podzielacię moją decyzję proszę opinie zgóry dzięks, a jeszcze zaznacze ze jest to ciągnik pomocniczy>.
    • Przez pawelmf
      Panowie zwracam się do was z prośba dla dobra ogółu posiadam zwykłą owijarę bel i męczy mnie ciągłe wyskakiwanie i wskakiwanie do ciągnika w celu ucięcia folii potem wyrzucenie i ponownie zawiązanie foli macie może jakiś pomysł jak dorobić jakiś nóż który by ucinał folie i zarazem po ucięciu ja trzymał do obwiązywania . Zróbmy burzę mózgów?
    • Przez KarollNR
      agro-masz sr250 sprzedam lub zamienie na 3m. rok prod.2014 mało uzywany Chełm woj lubelskie redlice stopkowe,  hydrauliczne znaczniki duża skrzynia zasypowa , idealny do agregatu luc c 360 ja mam zetora 7745 i jest trochę za wąski. chyba żeby siać bez znaczników Cena 11000
    • Przez Bambi14
      Zamienie bebenek sciezek do amazone d7 z 15 na 21m
      Ewentualnie kupie na 21m..
      Kontakt na PW
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj